10,000 TL Kredinin Aylık Taksit Miktarı Ne Kadar 2021 ?

Bankaların yeni yıl ile birlikte ihtiyaç kredisi için talep ettikleri faiz oranları güncellendi. Son güncelleme ile beraber kredi çekmek isteyen banka müşterilerinin 36 ay vadeli bir şekilde çekecekleri kredilerde ödenmesi gereken aylık taksit miktarları da yükselmiş oldu.

En uygun faiz oranlarıyla kredi veren banka hangisi, 10,000 TL kredi çekildiğinde ödenmesi gereken aylık taksit miktarı kaç TL \’dir, en uygun faiz oranlarıyla krediyi hangi banka veriyor? Tüm bunları sizin için derledik…

Merkez Bankası\’nın yaptığı son açıklama ile beraber faiz oranları yükseldi. Bankalar da alınan bu karar doğrultusunda kredi çekmek isteyen müşterileri için kredi faiz oranlarını yükseltme kararı aldı. Böylelikle kredi faizleri de yükselerek aylık ödenecek tutar da artmış oldu.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Banka Hangisi?

Bankalar tarafından ihtiyaç kredisi faiz oranlarında güncellemeye gidildi. Yapılan faiz oranı güncellemesi sonrasında yeni çekilecek ihtiyaç kredilerinin faiz oranları da ne yazık ki yükselmiş oldu. Şu günlerde içerisinde bulunduğumuz salgın döneminde birçok kişinin nakit para ihtiyacı da arttı. Özellikle de koronavirüs salgını sebebiyle uygulanan zorunlu kısıtlama kararları ile işten çıkarılan veya ücretsiz izne çıkan kişilerin yapması gereken ödemeler için bankaların düzenlediği kredi kampanyalarına olan ilgi de artmış durumda.

Bu süreçte kamu bankalarının sunduğu ucuz kredi desteklerinin bir çoğu da sona ermiş durumda. Yükselen faiz oranlarına rağmen çekilen kredi miktarında düşüş yaşansa da birçok kişi hala ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmaya devam ediyor.

Yapılan faiz oranı güncellemesi sonrasında en düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi imkanı sunan banka şu an QNB Finansbank olarak karşımıza çıkıyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi için müşterilerine yüzde 1,41 olarak faiz uyguluyor.

Tüm Bankalarda 10,000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama. 12 Ay Vadeli 10,000 TL İhtiyaç Kredisinde Ödenmesi Gereken Aylık Taksit Tutarı Kaç TL \’dir?

Düzenlenen faiz oranları ile birlikte kredilerin aylık ödeme miktarlarında da değişiklik oldu. Birçok banka için aylık ödenmesi gereken örnek bir kredi hesaplamasını sizin için hazırladık.

QNB Finansbank \’tan 12 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 927,80 TL \’dir.

Yapı Kredi Bankası \’ndan 12 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 992 TL \’dir.

TEB \’ten 12 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 931 TL \’dir.

İş Bankası \’ndan 12 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 934 TL \’dir.

ING BANK \’tan 12 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 937 TL \’dir.

Garanti BBVA Bankası \’ndan 12 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 958 TL \’dir.

Denizbank \’tan 12 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 977 TL \’dir.

Vakıfbank \’tan 12 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 940 TL \’dir.

Ziraat Bankası \’ndan 12 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 954 TL \’dir.

Halkbank \’tan 12 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 953 TL \’dir.

Tüm Bankalarda 10,000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama. 24 Ay Vadeli 10,000 TL İhtiyaç Kredisinde Ödenmesi Gereken Aylık Taksit Tutarı Kaç TL \’dir?

İhtiyaç kredilerinde kredi çekecek müşteriler için sunulan vade sayılarından birisi de 24 ay vade imkanıdır. 24 ay kredi çekildiğinde hangi bankaya aylık kaç lira taksit ödenmesi gerekmektedir? Bu konuda örnek bir hesaplamayı sizin için hazırladık.

QNB Finansbank \’tan 24 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 510,44 TL \’dir.

Yapı Kredi Bankası \’ndan 24 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 576 TL \’dir.

TEB \’ten 24 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 513 TL \’dir.

İş Bankası \’ndan 24 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 517 TL \’dir.

ING BANK \’tan 24 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 521 TL \’dir.

Garanti BBVA Bankası \’ndan 24 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 541 TL \’dir.

Denizbank \’tan 24 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 562 TL \’dir.

Vakıfbank \’tan 24 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 523 TL \’dir.

Ziraat Bankası \’ndan 24 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 538 TL \’dir.

Halkbank \’tan 24 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 536 TL \’dir.

Tüm Bankalarda 10,000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama. 36 Ay Vadeli 10,000 TL İhtiyaç Kredisinde Ödenmesi Gereken Aylık Taksit Tutarı Kaç TL \’dir?

Son yapılan düzenlemeye göre tüm kredi çeşitlerinde bankalar müşterileri için en fazla 36 ay vade imkanı sunabiliyor. 36 aydan fazla olacak şekilde kredi çekilemiyor. 10,000 TL tutarında bir kredi kullanmak istediğinizde bankalara aylık ne kadar taksit ödenmesi gerekir? 36 ay vadeli örnek bir kredi ödeme tablosunu sizin için derledik…

QNB Finansbank \’tan 36 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 373,19 TL \’dir.

Yapı Kredi Bankası \’ndan 36 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 435 TL \’dir.

TEB \’ten 36 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 376 TL \’dir.

İş Bankası \’ndan 36 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 380 TL \’dir.

ING BANK \’tan 36 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 383 TL \’dir.

Garanti BBVA Bankası \’ndan 36 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 406 TL \’dir.

Denizbank \’tan 36 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 427 TL \’dir.

Vakıfbank \’tan 36 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 387 TL \’dir.

Ziraat Bankası \’ndan 36 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 402 TL \’dir.

Halkbank \’tan 36 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 400 TL \’dir.

Tüm bankalardan 12, 24 ve 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde güncel faiz oranları ile birlikte aylık ne kadar taksit ödenmesi gerektiğini örnek bir tabloda hesapladık. Bu hesaba göre en uygun kredi veren bankanın güncel verilere göre QNB Finansbank olduğu görülüyor. Aylık taksit tutarı en çok olan banka ise Denizbank olarak karşımıza çıkıyor.