75.000 Lira Limitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank yeni bir kampanya daha hazırlayarak ihtiyaç kredisinde uyguladığı faiz oranlarında indirime gitti. Banka tarafından güncel faiz oranları düşürüldü ve yeni oranlarla 75.000 TL limitle yeni bir kredi kampanyası başlattığını duyurdu. QNB Finansbank 75,000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası ve ödeme planını sizin için derledik.

Vatandaşlar tarafından bankaların düzenlediği yeni ihtiyaç kredisi kampanyaları takip ediliyor. Nakit ihtiyaçları kış aylarının da gelmesiyle artan kişiler kredi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yaptıkları araştırmalar sırasında QNB Finansbank’tan kredi faiz oranlarının güncellenerek yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldığı haberi geldi.

QNB Finansbank’tan En Düşük Faiz Oranlarıyla Kredi Kampanyası

QNB Finansbank tarafından geçmiş dönemlerde sağlanan kredi olanakları tamamen yenilendi. Yeni dönemde banka, müşterilerine daha düşük faiz oranı ile kredi imkanı sağlayacağını bildirdi. Ocak ayının son döneminden itibaren geçerli olacak yeni kredi kampanyasında düşük faiz, esnek ödeme ve ödeme erteleme gibi yeni seçenekler yer alıyor.

Şubeye gitmeden internet üzerinden online şekilde yapılacak kredi başvurularında 75.000 TL tutarında limit belirlendi. Daha yüksek tutarlarda kredi kullanabilmek için ise banka şubelerine giderek başvuru yapmak gerekiyor.

QNB Finansbank Kredi Faiz Oranı

QNB Finansbank tarafından sunulan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında banka müşterilerine yüzde 1.33 faiz oranı ile kredi imkanı veriliyor. İçerisinde bulunduğumuz Ocak ayı içinde sunulan diğer kredi kampanyalarına bakıldığında en düşük kredi faiz oranı 1.45 olarak görülüyor. Yani bu durumda yeni kredi kampanyasında uygulanan faiz oranının daha düşük olduğu görülebiliyor.

QNB Finansbank Çeşitli Ödeme Yöntemleri ve Ödeme Erteleme Seçeneği

QNB Finansbank tarafından yeni kredi kampanyasında müşterilerinin kredi geri ödemelerinde taksitlerini 3 ay erteleme fırsatına da sahip olacakları duyuruldu. İhtiyaç kredisi kullanımlarında müşteriler, sahip oldukları aylık gelir düzeylerine göre balon ödemeli, serbest ödemeli, artan ve azalan ödeme seçeneklerinden kendilerine uygun olan ödeme yöntemiyle taksitlerini ödeyebilecekler.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu ve Ödeme Hesaplama

Örnek bir ödeme hesaplaması yapıldığında 36 ay vadeli 75.000 TL tutarındaki kredi ödeme planı şu şekilde karşımıza çıkıyor:

Aylık taksit tutarı : 2.754,97 TL
Toplam geri ödenecek tutar : 99.178,93
Aylık Faiz oranı : 1,33

Kredi başvuru işlemleri için şahsen banka şubelerine giderek veya elektronik kanallar üzerinden yapılabiliyor. Müşteriler ister internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden, isterse de QNB Finansbank şubelerine giderek bizzat kredi başvurusunda bulunabilirler.