Abank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Abank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

ABank, yeni adıyla Alternatif Bank olarak bilinir. 1991 yılında kurulmuştur. Bankacılık sektörünün yeni isimlerinden biri olarak hizmet sunar. Bankacılık ürünleri gelişmiş bir bankadır. Kredi olanaklarından yararlanmak isteyen herkes için tercih edilebilir seçenekleri beraberinde getirir.

İhtiyaç kredisi olanaklarında fark yaratır. Türkiye’de hizmet veren bankalar arasında giderek popülerleşen marka değerine sahiptir. En iyi standartlarda kredi fırsatlarını değerlendirme üzerine ayrıcalıklıdır. Abank SMS ile anında kredi başvurusu günümüzde büyük kolaylık sağlar.

Bireysel kredi ihtiyaçlarını karşılamada telefon bankacılığını aktif kullanır. Abank’ın sunduğu bu seçenekten her zaman yararlanabilirsiniz.

Abank SMS ile Kredi Başvurusu

Abank SMS ile Kredi Başvurusu

Kredi ihtiyaçlarınıza yönelik telefon bankacılık hizmeti zaman kaybı yaşamamanızı sağlar. Her zaman istediğiniz nakit miktarına ulaşabilmeniz ayrıcalıklıdır. Bulunduğunuz yerden bir adım bile atmanıza gerek kalmaz. Hayatınızın yoğun temposunda nakit ihtiyaçlarınızı Abank ile karşılayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri numarası (0264) 272 25 10’dan bankayla iletişim kurmanız mümkün. En kısa süre içerisinde kredi talebiniz alınarak işlem süreci başlatılır. Telefon bankacılığı yöntemi her zaman kullanılabilir durumdadır. Müşteri hizmetlerinden yetkililer, talep ettiğiniz nakdi sizlere sunmak üzerine değerlendirme yaparlar. Kredi talebinin ardından kısa sürede geri dönüş tarafınıza yapılmaktadır.

Abank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi seçeneği sunan Abank, %2.79 faiz uygular. Geri ödemelerinizde bütçeniz odaklı hizmet verme amacını benimser. Yararlanmak istediğiniz kredi tutarıyla her zaman düşük faiz olanağınız mevcuttur. Genel itibariyle ortalama fiyatlarda kredi Abank tarafından sağlanır.

Vade oranı 36 aya kadar uzatılabilme olanağına sahiptir. İhtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanız adına hazırlanan kredide aradığınızı bulabilirsiniz. Belirlenen tutarlar seviyesinde Abank tarafından verilen krediyi alabilme ayrıcalığınız mevcuttur. Türkiye’deki en iyi faiz oranlarından biri Abank tarafından sağlanır.

İhtiyaç kredisi özelinde belirlenmiş tutar herkes için geçerliliğini korur. Sabit %2.79 oranı alınan tüm miktarlar için geri ödemedeki farkı temsil eder.

10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı ve Faiz Oranları

Aylık Ödeme:
462,10 TL
Alınacak Tahmini Masraf:
150,00 TL
Aylık Net Faiz Oranı:
% 2,55

Abank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Abank ile kredi almak isteyenler, en yüksek 50.000 TL’ye sahip olurlar. Ne kadar kredi alabilirim? sorusunun cevabı olarak en az 500 TL nakit sunulur. Bu miktarlar arasında kredinizi alabilmeniz mümkün kılınmıştır.

Abank’ın sunduğu düşük faizli tekliflerden her zaman yararlanabilirsiniz. Kredi almak için gerekli nota sahipseniz, farklı tutarları bankadan talep edebilme olanağınız bulunur. Minimum veya maksimum limit miktarından yararlanma seçeneğiniz vardır. Banka değerlendirme sonucuna göre istediğiniz ihtiyaç kredisini alırsınız.

Abank Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

İhtiyaç kredisi almak istiyorsanız Abank’ın belirlediği politikaları yerine getirmeniz gerekir. Öncelikli olarak bankanın şartlarını karşılamanız gerekmektedir. Banka tarafından kredi alabilir olarak tanımlanan bireyler aşağıdaki şartları sağlamalıdırlar.

Abank Kredi Başvurusu için Şartlar:

  • 18 yaşın üzerinde olmak
  • Düzenli gelire sahip olmak (maaş, kira gelir, emekli gelir veya faiz geliri vb.)

Genel şartları karşılayanlar Abank’tan her zaman başvurularını gerçekleştirebilirler. 500-50.000 TL arasında talepleriniz değerlendirmeye alınır. Onayınızın gerçekleştirilmesi durumunda gerekli belgeleri teslim etmeniz zorunludur. Abank, müşterilerinin durumunu net olarak görebilmek adına aşağıdaki belgeleri talep eder.

Abank Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler:

  • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Gelir gösteren belge
  • İkametgâh belgesi

Abank’tan kredi almak isteyenler için talep edilen belgeler tamamlanarak teslim edilmelidir. İşlemlere başlanarak talep ettiğiniz nakit tutarını bu sayede alabilmeniz mümkün olur. Abank’ın belirlediği yükümlülükler yukarıdaki belgeler olarak tanımlanır. Bankanın istediği tüm belgelerin teslim edilmesiyle belirlediğiniz tutarı alabilmeniz mümkündür.

Krediden yararlanma aşamasında dosya ve evrak masrafını ödemeniz de gerekir. Alacağınız kredi tutarına göre masraflar farklı seviyede olur. Belgeleri tamamlamanızın ardından, bankadan sizinle paylaşılacak bilgiler arasında ek ödemeler de yer alır. Tüm bunların tamamlanmasının ardından kredi tutarınız size sunulur.