Abank Kredi Başvurusu 2018
Abank Kredi Başvurusu

1991 yılında ülkemizde kurulan ve Doğan grup bünyesinde faaliyetlerinin sürdüren banka ülkemizde yaygın şube ağı bulunmamasına rağmen özellikle büyük şehirlerde müşterilerine kampanyalı kredi imkanları sunmaktadır. Abank bünyesinde ihtiyaç kredileri en az 3 ay en fazla 36 ay olabilmektedir.

Abank’tan kredi alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Sms ile kredi başvurusu
  • Web üzerinden kredi başvurusu (Sadece banka müşterileri)
  • Mobil bankacılık ile kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Şubelerden kredi başvurusu
  • ATM’lerden kredi başvurusu

Abank Telefon İle Kredi Başvurusu

Telefon ile kredi başvurusu yapılmamaktadır. Fakat 444 00 55 üzerinden size en yakın şube hakkında bilgi alıp kredi başvurusu yapabileceğiniz kanallar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bankanın dönemsel kampanyaları hakkında telefon bankacılığı ile bilgi alabilirsiniz.

Abank Sms İle Kredi Başvurusu

Sms ile kredi kampanyası kapsamında Abank ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir.  40.000 TL ve 36 ay vadeye kadar sms ile kefilsiz kredi başvurusu yapılabilmektedir. KREDI başlığı ile T.C. Kimlik numaranızı 4055 göndermeniz yeterli olmaktadır.

Sms ile örnek kredi başvurusu: KREDI 111222333444

Akbank Web Üzerinden Kredi Başvurusu

Abank.com üzerinden sadece bankanın müşterileri internet şubesi hesaplarından kredi başvurusu yapabilmektedir. Bireysel internet hesabınıza girdikten sonra “Başvurularım” bölümünden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Mobil Bankacılık İle Kredi Başvurusu

Mobil bankacılık ile kredi başvurusu yapılamamaktadır.

Akbank Şubelerinden Kredi Başvurusu Yapmak

Özellikle büyük şehirlerde bulunan bütün Abank şubelerinden kredi başvurusu yapabilir ve bankanın diğer avantajlı bankacılık hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Şubeden yapacağınız başvurular için sadece T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu resmi kimlik belgesi kabul edilmektedir. Kredinizin onaylanması halinde ikametgah ve gelir belgesinin bulunması yeterli olmaktadır. 40.000Tl’ye kadar olan kredilerde herhangi kefil ve teminat istememektedir.

Akbank ATM’lerinden Kredi Başvurusu

ATM’ler üzerinden kredi başvurusu yapılamamaktadır.

Yorum yazın