Akbank Axess exi26 Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu 2020

Akbank Axess exi26 Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu 2020

Günümüzde en çok kullanılan bankacılık ürünleri arasında yer alan kredi kartları, hem yerinde hem de doğru kullanıldığında hayatı her yönden oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden de kredi kartları, pek çok insanın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Gencinden yaşlısına kadar çoğu vatandaş tarafından sıkça kullanılan bu kartlar, üniversite öğrencilerinin de imdadına anında yetişmektedir.

Öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına bankalar, birbirinden avantajlı fırsatlar ve çok özel kampanyalarla onlara, öğrenci kredi kartı vermektedir. Türkiye’nin en büyük özel sermayeli bankaları arasında yer alan Akbank da, öğrencilere Axess exi26 kredi kartını sunmaktadır.

Eğer, öğrenciyseniz ve kredi kartına sahip olmak istiyorsanız, yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak Akbank’ın ayrıcalıklı dünyasında küçük bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Akbank Axess exi26 Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’tan Öğrenciler İçin Kredi Kartı

Müşterilerine verdiği kaliteli hizmetle her dönem adından sıkça söz ettiren Akbank, Axess exi26 kredi kartı ile de öğrencilerin gönüllerinde taht kurmaktadır. Bu kartla, öğrencilerin daha rahat koşullar altında hayatlarını sürdürmesini amaçlayan Akbank, onlara Axess exi26 ile pek çok fırsat da sunmaktadır.

Bu makalemizde sizlere, Akbank’ın 16 yaşını doldurmuş öğrencilere özel olarak sunduğu ve aynı zamanda da bir üniversite kredi kartı olan Axess exi26’nın tüm özelliklerini ayrıntılı bir şekilde sunacağız. Yazımızda ayrıca, bu kredi kartına nasıl başvuru yapılması gerektiğine ve kredi kartının limitine de yer vereceğiz. Şimdi sizleri, Axess exi26’nın tüm detaylarıyla baş başa bırakıyoruz…

Axess exi26 Özellikleri

Akbank, 16-26 yaş arasındaki gençlere Axess exi26 kredi kartını sunmaktadır. Bu kredi kartının çok özel avantajları ve birbirinden özel kampanyaları bulunmaktadır. O avantajları ve kampanyaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Axess exi26 kredi kartı, öğrencilerin doyasına alışveriş yapmasına ve bol bol chip-para kazanmasına olanak tanımaktadır.
  • Axess exi26 üniversiteli kredi kartıhem taksitlendirme imkanı hem de nakit avans hizmetiyle yüzleri oldukça güldürmektedir.
  • Bu karta sahip olan kişiler, ilk yıl kart aidatı ödememektedir. Ayrıca Bkz: “Aidatsız Kredi Kartları” Diğer yıllar için ise, yıllık kart ücreti ödeneceğini belirtmek isteriz.
  • Aileler de, çocuklarına sunulan Axess exi26 kredi kartının avantajlarından yararlanmaktadır. Bu bağlamda, çocuklarının Axess exi26 kartına havale yapan aileler, hiçbir şekilde masraf ödememektedir.
  • Axess exi26 kredi kartı, ailelerinuygun koşullar altında eğitim kredisi almasına ve çocuklarını çok daha rahat bir şekilde okutmasına da fırsat tanımaktadır.
  • Çocukların yanı sıra, ailelere de her bakımdan kolaylık sağlayan bu kredi kartı, bankacılık işlemlerinde de avantaj elde edilmesini sağlamaktadır. Böylece aileler,bu kart sayesinde,Arife Tarife hizmetinden de kolayca yararlanmaktadır.

Axess exi26 Başvurusu

Axess exi26 kredi kartının pek çok avantajından haberdar olmak ve ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanmak için, mutlaka başvuru yapılması gerekmektedir. Yalnızca, 16-26 yaş arasındaki öğrencilerin başvurabileceği bu kredi kartı için, Akbank’ın herhangi bir şubesine gidilmesi yeterli olacaktır. Şubeye gitmek istemeyenler ise, Akbank’ın web sitesi üzerinden de başvuru yapabilmekte, 444 2 525 Akbank Müşteri Hizmetleri numarasından da daha detaylı bilgiye ulaşabilmektedir.

Sizler de, Akbank’ın bu çok özel kredi kartına sahip olmak istiyorsanız, başvurunuzu anında ve çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, Akbank’ın ayrıcalıklı müşterileri arasına adınızı yazdırabilirsiniz.

Axess exi26 Limit Bilgileri

Türkiye’nin en önemli bankalarından olan Akbank’ın, öğrencilere özel olarak sunduğu Axess exi26 kredi kartının belli bir limiti bulunmaktadır. Bu kredi kartı limitinin en fazla bin TL olduğunu belirtmek isteriz. Ancak bu limit, bazı durumlarda arttırılabilmektedir. Eğer, kişilerin gelir belgesi varsa^Axess exi26 kredi kartının limitinin de arttırılabileceğini söylemek isteriz.

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2020