Akbank Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama
Akbank Başvuru Sonucu Takip

Türkiye’nin en fazla kredi ve kredi kartı kullandıran bankaları arasında yer alan Akbank, başvuru sonuçları konusunda da müşterisini uğraştırmamaktadır. Bankanın geliştirmiş olduğu pratik çözümleri ile başvuru sonuçlarınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Sorgulama (Başvuru Takibi)

Kredi kartı kullanmak için Akbank’ı tercih etmeniz halinde, çeşitli kanallardan başvuruda bulunabilir ve başvuru sonucunuzu takip edebilirsiniz. Bu doğrultuda banka 2 yöntemle müşterilerine takip imkânı sunmakta ve hızlı çözüme ulaştırmaktadır.

Sorgulama yapacağınız kanallar;

 • Müşteri Hizmetleri
 • İnternet Bankacılığı

Müşteri hizmetleri

Akbank kredi kartlarının çeşitliliğine dayalı farklı müşteri hizmet numaralarından, kredi kartı başvuru takibi yapmanızı sağlamaktadır. Bunlar; AkbankAxees, Carrefour Axees ve Wings kartları başvuru sonucunuzu takip etmek için, 0850 222 25 25nolu telefonu arayarak, Akbank Boyner & Fishcard başvuru sonucunuzu takip etmek için 444 29 29nolu telefonu arayarak,Akbank Axees, Free ve Wings kartları başvuru sonucunuzu takip etmek için444 25 25nolu telefonu arayarak sesli yanıt sisteminden yönlendirmesiyle başvurunuzu takip edebilir ve sonucunu öğrenebilirsiniz.

İnternet bankacılığı

Banka, Akbank’ın resmi web sitesi, üzerinden geliştirdiği başvurum nerede uygulaması ile tüm kredi kartı başvuru sonuçlarını öğrenme olanağı sunmaktadır.

Akbank Kredi Sorgulama (Başvuru Takibi)

Akbank’ın kredi kullanan müşterilerine sunduğu sayısız avantajlardan biri de kredi sorgulama ya da kredi takip platformudur. İnternet üzerinden geliştirilen bu sistem ile çok kısa süre de başvuru sonucunuzu takip edebilirsiniz

İnternet bankacılığı ile başvuru sorgulama

Akbank müşterisi olan ya da olmayan tüm tüketiciler,Akbank’ın başvurum nerede uygulaması ile başvuruda bulunduğunuz tüm kredileri inceleyebilir ve neticesini öğrenebilirsiniz. Akbank.com üzerinden ulaşabileceğiniz bu uygulama ile online bilgi edinmeniz mümkün olacaktır.

10 yorum

 1. mehmet özsoy 2 Mart 2017
 2. Cuma 6 Mart 2017
  • editor 7 Mart 2017
   • ÜRFİ 20 Mayıs 2017
 3. ümmü 21 Haziran 2017
  • editor 4 Temmuz 2017
 4. Melek 6 Temmuz 2017
  • editor 14 Temmuz 2017
 5. Sebo 14 Temmuz 2017
  • editor 14 Temmuz 2017

Yorum yazın