Akbank’tan Emeklilere Özel Krediler 2020Nakit parası olmayan ve kredi almak isteyen herkes, bankaların kredi kampanyalarından çok kolay bir şekilde yararlanabilmektedir. Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan Akbank da, her kesimden insanı olduğu gibi emeklileri de, verdiği kredi kampanyalarıyla her daim mutlu etmektedir.

Aşağıda yer alan bilgilerde, Akbank’ın müşterilerine özel olarak sunduğu kredi kampanyalarının detaylarını bulabilirsiniz.

Akbank Emekli Kredileri

Akbank’tan Emeklilere Özel Krediler

Verdiği birçok kampanyayla her kesimden insanı bir hayli mutlu eden Akbank, müşterilerine sunmuş olduğu kredi kampanyalarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Akbank,  gerek emekli vatandaşlar, gerekse de kredi almak isteyen herkesin imdadına anında yetişmektedir. Yazımızın devamında, Akbank ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisini ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

Akbank’tan kredi almak isteyen kişiler, bankanın herhangi bir şubesine giderek çok kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Bununla beraber, 444 2 525 numarasını arayarak da, Akbank’ın kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgiye sahip olunabilmektedir.

Akbank Emekliler İçin İhtiyaç Kredisi

Akbank, birbirinden özel fırsatlarla müşterilerine ihtiyaç kredisi vermektedir. Çok uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarına sahip olan Akbank’ın ihtiyaç kredisi, her kesimden insanı bir hayli mutlu etmektedir. Bunlardan biri olan emekli vatandaşlar da, Akbank’ın ihtiyaç kredisini en çok tercih eden kişiler arasında yer almaktadır.

Ancak altını çizmemiz gereken bir husus da bulunmaktadır. Akbank’ın ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için, mutlaka 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Ayrıca, risk ve istihbaratta da olumsuzluk hiçbir şekilde olmamalıdır.

Bankanın ihtiyaç kredisi için kefil şartı da bulunmamaktadır. Gerekli görülen durumlarda, kefil istenme durumu da olabilmektedir. Akbank’ın müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisinin vadesi 36 ay, faiz oranı ise, 2,53’tür.

Akbank Emekliler İçin Taşıt Kredisi

Akbank, çok avantajlı fırsatlarla hem emeklilere hem de araç sahibi olmak isteyen herkese, taşıt kredisi imkanı sunmaktadır.

Akbank, ister 0 km, isterse de 2’nci el taşıt kredisi olsun, uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla müşterilerinin her daim yanında olmaktadır. Akbank’tan taşıt kredisi alabilmek için bazı şartları yerine getirmek de gerekmektedir. O şartları şu şekilde sıralayabiliriz:
  • Akbank’tan taşıt kredisi alabilmek için mutlaka 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Ayrıca risk ve istihbaratta da herhangi bir olumsuzluk olmamalıdır.
  • Krediyi alacak olan kişilerin, belgelenebilir bir gelire sahip olması da gerekmektedir.
  • Satın alınacak olan aracın üzerine rehin konulduğunu da belirtmek isteriz.
  • Ayrıca, hem kredi hayat sigortası hem de kasko sigortası yaptırılmaktadır.
  • Kredi taksitinin, evin aylık ortalama gelirinin yüzde 50’sini hiçbir şekilde geçmemesi de gerekmektedir.

Akbank’ın taşıt kredisi vade seçenekleri ve faiz oranları da, müşterilerini oldukça sevindirmektedir. 12 ay vadede faiz oranı yüzde 2,57’dir. 24 ay vadede faiz oranı yüzde 2,53 olurken 36 ve 48 ayda faiz oranı ise, yüzde 2,47’dir.

Akbank Emekliler İçin Konut Kredisi

Yeni bir ev almak isteyen kişiler, Akbank’ın çok özel konut kredisi imkanındançok kolay bir şekilde yararlanabilmektedir. Akbank’ın emekli müşterilerine ve ev sahibi olmak isteyen kişilere, özel olarak sunduğu konut kredisinin çok uygun vade seçenekleri ve faiz oranları da bulunmaktadır. Akbank’ın konut kredisinin vadesi 120 ay, faiz oranı ise yüzde 2,35’tir.

Sizler de, Akbank’ın konut kredisi imkanından yararlanmak istiyorsanız, Akbank’ın size en yakın şubesini ziyaret edebilir, kredi başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 444 2 525 Akbank Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak da detaylı tüm bilgiye sahip olabilirsiniz.

Akbank Emekli Kredisi Faiz Oranları

Akbank’ın müşterilerine özel olarak hazırladığı kredi kampanyaları vardır. Bu kredi kampanyalarının da birbirinden avantajlı vade seçenekleri ve faiz oranları bulunmaktadır. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank Emekli Kredileri Faiz Oranları Tablosu
Kredi Türü Kredi Tutarı Vade Sayısı Taksit Tutarı Faiz Oranı Toplam Ödeme
İhtiyaç Kredisi 10.000 TL 36 460,50

TL

%2.53 16.578,00 TL
Taşıt Kredisi 25.000 TL 48 982,88 TL %2.47 47.178,24

TL

Konut Kredisi 100.000 TL 120 2.504,22

TL

%2.35 300.506,40

TL

 Akbank Emekli Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar ve Belgeler

Akbank’tan kredi alabilmek için mutlaka 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Bunun yanında, risk ve istihbaratta da olumsuzluk olmamalıdır. Akbank’tan kredi alabilmek için öncesinde birtakım belgelerin de hazırlanması gerekmektedir. O belgeler şu şekildedir:

  • Kimlik belgesiya da pasaport istenmektedir.
  • İkametgah belgesi gerekmektedir.Onun yerine kredi çekecek olan kişilerin, üzerine kayıtlı herhangi bir fatura da olabilir.
  • Gelir belgesi de, kredi alabilmek için gerekli belgeler arasında yer almaktadır. Emekliler için; emekli aylığı tahsis belgesi ya da banka hesap cüzdanı gerekmektedir.
  • Alınacak olan kredi türüne göre, bazı ek belgeler de istenebilmektedir.

Yorum yazın