Akbank Ertelemeli Kredi Başvurusu 2020 (3 Ay ve 6 Ay)Akbank Ertelemeli Kredi

Kredi kullanımı her geçen gün artmaktadır. İhtiyaç’tan taşıt kredisine konut’tan iş yerine kadar birçok kredi çeşidi kullanıcıların ilgisine sunulmuştur. Bir bankayı diğerlerinden öne çıkaran, müşteri gözünde bankanın itibarını artıran ve bankayı müşterisi gözünde özel kılan en önemli bankacılık enstrümanı kuşkusuz ki kredilerdir.

Hele bu krediler, ertelemeli krediler olursa tadından yenmez… Ülkemiz bankacılık sektöründe müşterilerine tanıdığı ‘büyük kolaylıklar’la adından sıklıkla söz ettiren Akbank, bankacılığın diğer alanlarında olduğu gibi krediler konusunda da müşterilerine kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

Akbank Ertelemeli Kredi Başvurusu

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Krediler, genellikle verildikleri aydan bir sonraki ay içerisinde banka ile kullanıcının karşılıklı anlaşması ya da bankanın yapmış olduğu kampanyaya göre şekillenir. Eğer banka, müşterisine krediyi veriyor ve 3 ay sonra verdiği kredinin ödemesine taksitler halinde başlıyorsa buna 3 ay ertelemeli kredi denir. Akbank 3 Ay Ertelemeli Krediler, bankanın zaman zaman kullandığı kampanyalar içerisinde yer alıyor. Tüketiciler, 3 ay ertelemeli kredilere büyük rağbette bulunuyorlar.

Akbank 6 Ay Ertelemeli Kredi

Bankalar dönem dönem ‘müşteri memnuniyeti/müşteri sadakati’ kapsamında ertelemeli krediler alanında yenilikler, kampanyalar geliştirerek 3 aylık ya da 6 aylık ertelemeli kredi uygulaması kullanmaktadırlar. Bazı bankalar da ertelemeli kredileri daha fazla müşteriye ulaşmak için kullanmaktadır. Akbank’ın dönem dönem uygulamış olduğu Akbank 6 Ay Ertelemeli Kredi de bunlardan birini oluşturmaktadır.

KREDİM AKBANK’TA

Akbank, ‘KredimAkbankta’ mottosuyla müşterilerine kredi kolaylığı sağlıyor. Banka, “İhtiyacınız anında krediniz Akbank’ta!​ Zaman kaybetmeden başvurun, hayallerinizi gerçekleştirin” sloganlarıyla kredi alanındaki tüm hizmetleri müşterilerinin ayaklarına sunmaktan çekinmiyor.
Akbank Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank ertelemeli kredi başvurusunda bulunmak aslında çok kolay. Eğer bir Akbank müşterisi iseniz www. akbank.com’dan Akbank ertelemeli kredi başvurusunda anında bulunabilirsiniz.

Yine 444 25 25 numaralı telefonlarla da telefon şubesi bankacılık hizmetlerini kullanarak Akbank ertelemeli kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank direkt internet ya da mobil uygulamaları da ertelemeli kredi başvurusu yapacağınız bir diğer seçenek. Geleneksel usül olan şube bankacılığını da kullanarak bu konuda bilgi edinebilirsiniz.

AKBANK MÜŞTERİSİ DEĞİLSENİZ NE YAPMALISINIZ?

Yukarıda Akbank müşterilerinin nasıl ve hangi yolları kullanarak Akbank ertelemeli kredi başvurusunda bulunabileceğini anlattık. Peki ya Akbank müşterisi değilseniz? Bu yazımızda tüm olasılıkları düşünerek cevaplar aramaya çalıştık. Akbank kullanıcısı olmayan kişiler www.akbank.com internet sitesinden kredimakbankta sekmesine tıklayarak gerekli bilgileri alabilir, Akbank ertelemeli kredi başvurusu için gerekli adımları atabilir.

Akbank Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

Günümüzde bütün bilgilere bir tık’la ulaşmak mümkün. Dilerseniz banka şubelerine giderek de bilgi alabilirsiniz ama eğer vaktiniz yok, ‘ben yorulmak, bankaya kadar yürümek istemiyorum’ya da ‘telefon bankacılığında vakit kaybetmeyi sevmiyorum’ diyorsanız bankalar internet bankacılığı adı altında siz değerli müşterilerine kesintisiz hizmet veriyorlar.

Akbank Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları konusunu; www.akbank.com/kredi-hesaplama internet sitesini kullanarak kolayca halledebilirsiniz. Akbank’ın iternet sitesi olan www.akbank.com adresinden sonra kredi-hesaplama yazarsanız kullanmak istediğiniz tutarı ve ödemek istediğiniz vadeyi yazdığınızda bankanız sizin için bunu otomatikman gerçekleştirebilmektedir.

KREDİ İÇİN İSTENEN BELGELER

Kullanacağınız kredi miktarını ve cinsini belirledikten sonra şubeye gitmeye karar verdiniz. Şubelerden kredi için birtakım belgeler istenmektedir. Bu belgeleri şimdiden temin ederseniz bir daha git-gel yapmak zorunda kalmazsınız. Eee, ne de olsa vakit nakittir. Bu belgeler:

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  • Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.
  • Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaşını bankadan alan maaş müşterisinin getirmesine gerek yoktur.)
  • ​Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi ***(​Maaşını bankadan alan maaş müşterisinin getirmesine gerek yoktur.)

​DİPNOT: *%2,69 faiz oranı Akbank şubelerinden kullanılan 25-36 ay vadeli 50 bin TL ve üzeri kredilerde geçerli olup, farklı vadelerde​ veya Akbank.com, Akbank telefon şubesi ve Akbank direkt internet veya mobil kanallarında geçerli olan faiz oranları farklılık göstermektedir.​

Yorum yazın