Akbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2020

Akbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2020

Müşteri hizmetleri ve memnuniyeti konusunda, yılların tecrübesi ile her zaman üst sıralarda bulunan Akbank, son dönemde sunduğu ihtiyaca yönelik kredi ürünleri ile de adından söz ettiriyor. Özellikle geliri olmayanlara ve ev hanımlarına sunabildiği ihtiyaç kredisi ürünleri ile Akbank’ın öne çıktığı söylenebilir. Peki, Akbank ev hanımları için kredi başvurusu nasıl yapılıyor biliyor musunuz?

Bu yazımızda sizler için ayrıntıları ile ihtiyaca yönelik Akbank tarafından sunulan ev hanımları kredilerini inceliyor olacağız. Siz de, daha önce herhangi bir biçimde kredi almadıysanız ancak ihtiyaç duyuyorsanız, yazımızı okuyarak bir ev hanımı olarak nasıl kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Akbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Akbank Ev Hanımlarına Özel Kredi

Akbank, ev hanımlarına özel kredi niteliğinde ihtiyaç kredisi ürünleri sunuyor. Bakıldığında, ev hanımlarının hem gelirleri olmadığından hem de belli bir güvenceleri bulunmadığından ötürü bu kredilerin yüksek tutarlı olması biraz zor; ancak küçük ihtiyaçlar bu krediler tarafından karşılanabilir ve sonrasında Akbank’a rahatlıkla, yüksek vade ve düşük faiz oranları ile ödenebilir.

İlgili YazıEv Hanımları Ne kadar Kredi Çekebilir?

Aşağıda sizler için bir tablo sunacak ve miktarlar, faiz oranları, ödeyeceğiniz toplam miktarlar ve benzeri ögelere yönelik bilgiler vereceğiz. Tablo aracılığı ile aldığınız krediye ne kadar faiz ve masraf ödeyeceğinizi görebilir; ayrıca aylık taksit tutarları hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akbank Ev Hanımlarına Kredi Hesaplama Tablosu

*Mobil kullanıcılar tablonun tam halini görebilmek için telefonunu yan çevirmeli

 Kredi TutarıVadeAylık TaksitFaiz OranıToplam ÖdemeEfektif Yıllık Faiz Oranı
5000 TL36245,71 TL%2,908.871,81 TL%51,3981
10.000 TL36491,43 TL%2,9017.743,98 TL%51,3981
20.000 TL36982,85 TL%2,9035.487,60 TL%51,3981
25.000 TL361.228,56 TL%2,9044.359,41 TL%51,3981

Akbank Ev Hanımı Kredi Kampanyaları

Akbank içerisinde ev hanımlarına ve geliri olmayanlara özel ihtiyaç kredisi fırsatları genelde 25.000 TL ile sınırlı oluyor. Bakıldığında, daha yüksek tutarlara dair başvurular ve ayrıntılar için şubeye uğramanız çok daha uygun bir yol olacaktır. Kampanya açısından özellikle son yılların en aktif bankalarından biri olan Akbank içerisinde, ertelemeleri ve düşük faizli krediler ise dönem dönem mevcut.

Şu anki en önemli kampanya ise, ihtiyaç kredisi başvurularında sabit faiz oranı olarak belirtilebilir.

Akbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank ev hanımlarına kredi başvurularını yapabilmek için aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.

  • Akbank Direkt: “Telefonu salla, kredini gör anında!” sloganı ile karşımıza çıkan Akbank Direkt, bir Akbank müşterisi iseniz kredi başvurusunun en kolay yolu. Uygulamayı akıllı cihazlarınıza indirerek hemen kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnternet Sitesi: Akbank resmi internet sitesi Akbank.com üzerinden https://www.akbank.com/kredi-basvuru bağlantılı sayfayı ziyaret ederek rahatlıkla Akbank müşterisi olmaksızın kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şubeler: Herhangi bir Akbank şubesinden yüksek meblağlı kredi almak için başvurular gerçekleştirebilmeniz de mümkün.
  • Telefon: Son olarak, 444 2 525 numaralı Akbank müşteri hizmetleri hattından direkt olarak kredi başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz.