Akbank Hayvancılık Kredileri 2020Çiftçilerin her zaman yanında olan Akbank, onlara çok önemli kredi kampanyaları sunmaktadır. Çiftçilerin çok daha rahat şartlar altında çalışmasını amaçlayan Akbank, verdiği kredilerle de çiftçilerin ve üreticilerin yüzlerini bir hayli güldürmektedir.

Sizler de, ‘Akbank Hayvancılık Kredileri’ adlı yazımızda, bu kredilerin tüm detaylarını bulabilirsiniz. İşte, o yazımızla sizleri baş başa bırakıyoruz…

Akbank’tan Çiftçilere Özel Hayvancılık Kredileri

Akbank Hayvancılık Kredileri

Akbank, Tarım Bankacılığı adı altında çiftçilere çok önemli kredi kampanyaları sunmaktadır. Bu krediler arasında; ürün ön finansman kredisi, sera kredisi, arsa alım kredisi, damla sulama kredisi, traktör kredisi, tarımsal ekipman kredisi, hafif ticari araç kredisi ve TMO makbuz kredisi yer almaktadır. Bu kredilerin birbirinden avantajlı fırsatları bulunmaktadır. Çiftçiler, bu kredilere 60 aya varan vadelerle sahip olmaktadır.

Ürün Ön Finansman Kredisi: Ürünün ekiminden hasadına kadar geçen dönemdeki tohum, gübre, ilaç, sulama ve işçilik maliyetlerinizin tamamını avantajlı koşullarda karşılayabilirsiniz. Ürün hasat dönemine bağlı olarak geri ödemesiz dönem seçeneği ile vade sonunda ana para ve faiz ödeme imkânı sağlıyoruz.

Sera Kredisi Sera kurulumu veya mevcut seranızın bakımı ya da genişletilmesi amacıyla ihtiyaç duyacağınız finansman desteği için Sera Kredisi’ni sunuyoruz. Üstelik 60 aya varan vadelerde, ister aylık eşit taksitler halinde isterseniz hasat döneminde geri ödeme yapabilirsiniz.

Arsa Alım Kredisi Kredisi: Arazi ve yeni tarla alımlarınız için finansman desteğiniz Akbank’tan! Arsa Alım Kredisi Kredisi ile 60 aya vade imkanı ve aylık eşit taksitler halinde ya da hasat döneminde geri ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Damla Sulama Kredisi: Modern sulama teknikleriyle üretiminizi arttırabilir, enerji tasarrufu sağlarken daha kaliteli ürünler elde edebilirsiniz. Bu amaçla sunduğumuz Damla Sulama Kredisi’yle gerekli tarımsal sulama ekipmanlarına kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 36 aya kadar vade imkânı ile ister aylık eşit taksitler halinde isterseniz hasat döneminde geri ödeme yapabilirsiniz.

Traktör Kredisi: 0 km ve ikinci el traktör alımlarınız için uygun koşullarda finansman desteği sağlıyoruz. Bankamızın anlaşmalı markalarından yapacağınız alımlarda ise cazip faiz oranları ile çiftçimize destek oluyoruz. 0 km traktörler için proforma fatura tutarının % 80’ine kadar kredi, ikinci el traktörler için ise kasko tutarının % 60’ına kadar kredi seçenekleri sunuyoruz. Üstelik 60 aya varan vadelerde, ister aylık eşit taksitler halinde isterseniz hasat döneminde geri ödeme yaparak traktörünüze sahip olabilirsiniz.

Tarımsal Ekipman Kredisi: 0 km ve ikinci el tarımsal ekipman alımlarınız için uygun koşullarda finansman desteği sağlıyoruz. 0 km ekipmanlar için proforma fatura tutarının % 80’ine kadar kredi, ikinci el ekipmanlar için ise kasko tutarının % 60’ına kadar kredi seçenekleri sunuyoruz. Üstelik 60 aya varan vadelerde, ister aylık eşit taksitler halinde isterseniz hasat döneminde geri ödeme yaparak tarımsal ekipmanınıza sahip olabilirsiniz.
Hafif Ticari Araç Kredisi: 0 km ve ikinci el hafif ticari araç ihtiyaçlarınızı size özel faiz oranlarıyla karşılıyoruz. 0 km hafif ticari araçlar için proforma fatura tutarının % 80’ine kadar kredi, ikinci el hafif ticari araçlar için ise kasko tutarının % 60’ına kadar kredi imkanı sunuyoruz. Üstelik 60 aya varan vadelerde, ister aylık eşit taksitler halinde isterseniz hasat döneminde geri ödeme yaparak aracınıza sahip olabilirsiniz.

Verdiği kredi kampanyalarıyla çiftçilerin her daim yanında olduğunu belirten Akbank, onlara bir de kart imkanı sunmaktadır. Sadece çiftçilerin yararlanabileceği Akbank Tarım Kart ile çiftçiler, çok özel ayrıcalıklardan yararlanmaktadır.

Çiftçiler bu kartla, anlaşmalı olan yerlerden ilaç, gübre, mazot, tohum ya da fide gibi çok önemli tarımsal ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Üstelik çiftçiler, ödemelerini de hasat zamanı yapabilmektedir. Akbank Tarım Kart’ın bazı avantajları da bulunmaktadır. O avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Anlaşmalı üye iş yerlerinden alışverişlerinizi yapabilir, kampanya avantajlarından vade farksız faydalanabilirsiniz. Ayrıca, bu alışverişlerinizde anında chip-para da kazanabilirsiniz.
  • Akbank Tarım Kart’la, Akbank ATM’lerinden günün her saati hesabınıza ulaşabilir, dilediğiniz an nakit paranızı da çekebilirsiniz.
  • Akbank Tarım Kart’ınızla ödemelerinizi hasat zamanınıza göre ayarlayıp, yılda bir kez yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kartınıza dilediğiniz an ödeme yapabilir, alışverişin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Akbank Hayvancılık Kredisi Nasıl Alınır?

Akbank, birbirinden avantajlı fırsatlarla Tarım Bankacılığı adı altında çiftçilere, çok önemli kredi imkanı sunmaktadır. Akbank’ın çiftçilere özel olarak sunduğu kredilerden yararlanmak isteyenler yazımızı dikkatli bir şekilde talip edebilir.

Akbank’ın bu özel kredilerinden yararlanabilmek için, yukarıda yer alan kredi türlerinden herhangi birinin seçilmesi gerekmektedir.

Hangi kredinin alınacağı belirlendikten sonra ise yapılacak şey oldukça basit. Akbank’ın herhangi bir şubesine giderek, çok kolay bir şekilde Tarım Bankacılığı kredilerinden yararlanılabilmektedir.

Akbank Hayvancılık Kredisi Başvurusu

Akbank’ın tarımsal faaliyette bulunan çiftçilere özel olarak sunduğu kredi imkanlarından yararlanabilmek için öncelikle kredi başvurusunda bulunmak gerekmektedir. Kişilerin kredi almaya herhangi bir engeli yoksa eğer, Akbank’ın Tarım Bankacılığı kredilerine çok rahat bir şekilde başvuru yapabildiğini görmekteyiz.

Kredilere başvuruda bulunmak için, alınacak olan Tarım Bankacılığı kredilerinden birini seçmek gerekmektedir. Ardından Akbank şubelerinden herhangi birine gidip, anında kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Akbank’ın Tarım Bankacılığı kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak için, Akbank Müşteri Hizmetlerinin aranması yeterli olacaktır. Akbank Müşteri Hizmetlerinin numarası ise; 444 2 525’tir.

Akbank Hayvancılık Kredisi Şartları

Akbank’ın Tarım Bankacılığı kredilerinden yararlanacak olan kişilerin, bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu kişilerin kredi alabilmesi için, mutlaka 18 yaşından büyük olması lazım. Krediyi alacak olan kişilerin ayrıca, belgelenebilir bir gelire sahip olması da son derece önemlidir.

Akbank’ın Tarım Bankacılığı kredilerinden faydalanabilmek için, kişilerin kredi notunun yüksek olması, sicilinin de bozuk olmaması gerekmektedir. Bu önemli detaylara sahip olan kişilerin, rahatlıkla Akbank’tan Tarım Bankacılığı kredileri alabileceğini söyleyebiliriz.

Hayvancılık ve Çiftçi Kredisi Hesaplama ve Faiz Oranları

Akbank’ın Tarım Bankacılığında yer alan kredilerinden faydalanan kişiler, çok uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla da karşılaşmaktadır. Çiftçileri sürekli destekleyen ve onların her daim yanında olan Akbank, Tarım Bankacılığı kredilerinde sunduğu esnek ödeme planıyla da karşımıza çıkmaktadır. Akbank’ın Tarım Bankacılığında yer alan kredilerinin vadesinin 60 aya kadar olduğunu söyleyebiliriz.

Sizler de, Akbank’ın bu özel kredilerinden faydalanmak istiyorsanız, Akbank şubelerinden birine gidebilir ya da Akbank Müşteri Hizmetlerini arayarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yorum yazın