Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2017
Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de kredi kartı kullanımını ilk başlatan bankalar arasında bulunmaktadır. Özellikle American Express kartların Türkiye’de ilk kullandıran banka geniş şube ağı ve anlaşmalı üye iş yerleri sayesinde müşterilerine avantajlı kredi kartı kullanma imkanı sağlamaktadır. Sürekli havayolu ile seyahat eden tüketiciler içinde Akbank Wings kart ile mil kazanma ve kazanılan milleri her alanda kullanma imkanı bulunmaktadır

Akbank Kredi Kartları

  • Axess
  • Neo (Birebir, Private, Business, Meo seçenekleri bulunmaktadır.)
  • Free
  • Wings

Akbank’ın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Akbank Axess Kart’lardır.

Akbank’dan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi kartı başvurusu
  • Sms ile kredi kartı başvurusu
  • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
  • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu
  • Şubelerden kredi kartı başvurusu
  • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Akbank Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

Telefon ile kredi kartı başvurusu yapmak için 444 25 25 müşteri hizmetlerini arayarak kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizden T.C. Kimlik numarası, cep telefonu ve gelir bilgilerini istedikten sonra kredi kart başvurunuz işleme alınır ve verdiğiniz cep telefonu numarasına sonuç sms olarak gelmektedir.

Akbank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Sms ile kredi kartı başvurusu yapmak için Axess yazıp direk 5990 gönderebilirsiniz. Sms gönderdiğiniz numaranın kayıt olduğu T.C. kimlik bilgisi üzerinden değerlendirme yapılacağı için başvuru yaparken kullandığınız numaranın sizin üzerinize olmasına dikkat ediniz.

Akbank Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Direkt internet şubesi üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Şubesiz bankacılık seçeneği ile başvurunuz onaylanması halinde sizin verdiğiniz randevu tarihine göre bankadan yetkili kişi gelerek kartınızı teslim edecektir. Teslim sırasında sizden T.C.kimlik belgeniz ile gelir belgenizin resmini isteyeceklerdir.

Akbank Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Direkt mobil uygulaması ile banka müşterisi olmasanız da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bütün işletim sistemleri ile uyumlu uygulamayı yükleyerek kısa sürede başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Akbank Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Kredi kartı başvurularını istediğiniz Akbank şubesinden yapabilirsiniz. En yakın şube üzerinden yapılacak başvurular daha erken sonuçlandığı için genelde şubeler üzerinden başvuru yapılması tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda banka görevlilerinden kendi kullanımınıza en uygun kartın hangisi olduğunu hakkında da birebir bilgi alabilirsiniz.

Akbank ATM’lerinden Kredi Kartı Başvurusu

Bütün Akbank ATM’lerinden Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz. Banka müşterisini olmayan kişiler kartsız işlem menüsünden T.C. kimlik numaralarını kullanarak başvuruda bulunabilirler.

Akbank Axess Kredi Kartı Özellikleri

Yurtiçi ve yurtdışı bütün alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılamasının yanında nakit ihtiyaçlarınızı da Axess kartlar üzerinden giderebilirsiniz. Kredi kartları arasında en çok bonus chip para kazandıran kartlar arasında bulunmaktadır. Biriktirilen chip-paralar Akbank üye işyerleri üzerinde bedava alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Akbank Axess kredi kartı ile anlaşmalı olunan bütün kurumların faturalarını otomatik ödeme talimatı vererek kredi kartınız üzerinde yapabilirsiniz. Son yıllarda tüketicilerin internet üzerinden güvenli alışveriş yapma ihtiyaçlarından dolayı Sanal kredi kartı oluşturarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda haftalık ve aylık olarak kampanyalar sunarak avantajlı kredi kartı kullanmanızı sağlamaktadır.

Yorum yazın