Akbank Kredi Kartı Limit Yükseltme 2020

Reklamları, çarpıcı destek organizasyonları, kampanyaları ve fırsatları ile son yılların en başarılı bankalarından bir tanesi olan Akbank, kredi kartı ürünleri ile de çığır açmaya devam ediyor. Neo, Axess, Wings, Free ve daha pek çok kredi kartı ürünü bulunan Akbank kredi kartı limit yükseltme işlemlerini de oldukça kolay bir biçimde halledebiliyor. Bu yazımız, Akbank’ta kredi kartı sahibi olanlar ancak limiti artık yetmeyenler için…

Siz de, limitinizi yükseltmek istiyor ancak şubeye gitmekle uğraşmak istemiyorsanız, Akbank içerisinde şubesiz bankacılık yolları ile limit yükseltme başvurusu yapılabiliyor.

Akbank Axess Kredi Kartı Limit Yükseltme

Akbank’ın en çok kullanılan kredi kartı Axess için limit yükseltme işlemlerini anlatacağız, ancak bu yollar aynı zamanda Neo, Wings, Free kartları için de geçerli. Dolayısıyla, Akbank’ın her kredi kartı ürünü için limit artırım yolunun aynı olduğu belirtilebilir.

Yapmanız gereken tek şey, Akbank Direkt internet şubesine girmek ya da mobil uygulama ile mobil bankacılık hesabınıza giriş yapmak. Sonrasında, kredi kartlarım bölümünde limit artırımına dair seçeneği görebilirsiniz.

Bununla uğraşmak istemiyorsanız; ATM’ler üzerinden ya da 444 25 25 numarasından da Akbank Axess kredi kartı limit yükseltme talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak, 5000 TL ve üzeri limitli kartlar için bankanın limit artırım taleplerini şubeden istediğini de ek olarak bildirelim.

Axess Kredi Kartı Limit Yükseltme Şartları

Axess kredi kartı ve Akbank’ın diğer kredi kartlarına yönelik limit arttırma şartları mevcut. Bu şartlardan bir tanesi, düzenli ödeme yapmanız. Akbank, bir takvim yılı içerisinde 3 adet son ödeme tarihi geçmiş ödeme yapmanız halinde, herhangi bir biçimde limit yükseltme talebinize olumlu cevap veremiyor.

Asgari ödemeleri de limit artırımı sürecinde olumsuz bir rol oynamakta. Dolayısıyla, limit artırmak isterseniz; Akbank kredi kartı borçlarınızı düzenli ve tam ödemeyi sakın ihmal etmeyin.