Akbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

Akbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

Akbank, fatura ödemekten sıkılan ya da her ay ödemelerini geciktiren kişilere, otomatik ödeme talimatı kampanyası sunmaktadır.

Akbank’ta vadesiz hesabı veya da kredi kartı olan kişiler, otomatik ödeme talimatı vererek, fatura ödeme derdine anında son vermektedir. Şimdi sizleri, Akbank’ın çok özel otomatik ödeme talimatı kampanyalarıyla baş başa bırakıyoruz…

Akbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Axess Otomatik Ödeme Talimatı

Akbank, otomatik ödeme talimatı veren Axess kart sahiplerine 100 TL’ye varan chip-para vermektedir. Axess, Axess exi26 ve Free kart sahipleri, bu önemli kampanyadan 1-31 Mart 2019 tarihleri arasında yararlanabilmektedir. Bu kartlara sahip olan Akbank müşterileri, otomatik ödeme talimatı vereceği 1 fatura için 15 TL, 3 fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla yeni fatura için de 100 TL chip-para kazanabilmektedir.

Bu kampanya müşteri bazındadır ve yalnızca mart ayı boyunca geçerlidir. Ayrıca, hesaptan verilecek olan talimatlarınkampanyaya  dahil olmadığını da belirtmek isteriz. Kazanılacak olan ödül tutarı ise kişilerin kartlarına, 2 Nisan 2019 tarihinde chip-para olarak yüklenecektir.

Otomatik fatura ödeme talimatı, Akbank’ın herhangi şubesine gidilerek, 444 25 25 numarasını arayarak ya da Akbank Direkt İnternet aracılığıyla da yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra, kampanyaya katılmak isteyen kişiler, FATURAC yazıp 4566’ya da SMS gönderebilmektedir.

Vadesiz TL Otomatik Ödeme Talimatı

Akbank’ın ayrıcalıklı fırsatlarından, faturalarını zamanında ödemeyi unutan kişiler de çok kolay bir şekilde yararlanabilmektedir. Akbank, sürekli faturalarını ödemekten şikayetçi olanlara ya da faturalarını ödemeyi unutan kişilere, otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası sunmaktadır.

Akbank, vadesiz hesabı olan ve otomatik ödeme talimatı veren müşterilerinebu sayede, ödemelerini zamanında ve çok kolay bir şekilde yapma fırsatı tanımaktadır. Böylece, otomatik ödeme talimatı veren her Akbank müşterisinin faturaları da, son gün kendi adlarına otomatik bir şekilde ödenebilmektedir.