Akbank’tan 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

1 dk okuma süresi

Akbank tarafından online olarak kredi başvurusunda bulunmak isteyen banka müşterileri için hazırladığı Direkt İhtiyaç Kredisi adlı kampanya kapsamında 100.000 TL tutarında krediyi anında kullanma fırsatı sunuyor. Akbank’ın bu yeni ihtiyaç kredisi için başvuru şartlarını ve kredi faiz oranını sizin için araştırdık.

Bankaların müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları devam ediyor. Bu bankalardan birisi de Akbank. Akbank Direkt Kredi isimli kampanya ile yüksek tutarlarda kredi kullanmak isteyen müşteriler başvuru yaparak 100.000 TL ‘ye kadar kredi kullanabiliyorlar.

Üstelik içerisinde bulunduğumuz salgın sebebiyle banka şubesine gitmek istemeyen müşteriler de şubeye gitmeye gerek kalmadan, imzasız bir şekilde internet üzerinden bu krediye başvurabiliyorlar.

Yeni kampanyada Uygun faiz oranı ve esnek ödeme planları da sunuluyor.

Akbank Direkt Kredi İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank tarafından sunulan yeni kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, kredi başvurularını internet aracılığıyla Akbank mobil uygulama üzerinden yapabiliyorlar. Akbank müşterisi olanlar şubeye gitmeden mobil uygulama üzerinden başvuru yapabiliyorken; banka müşterisi olmayanlar ise yine Akbank internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurabiliyor.

Kredi başvurusu olumlu şekilde onaylananlar için kredi ön onayı mesajı cep telefonlarına sms olarak gönderiliyor. Ön onay alanlar en yakın Akbank şubesine giderek kredilerini çekebiliyor. Akbank müşterisi olanlar ise şubeye gitmeden, herhangi bir imza veya belgeye ihtiyaç duymadan mobil uygulama üzerinden onay vererek kredilerini banka hesaplarına aktarabiliyorlar. Banka müşterileri böylece krediyi anında kullanabiliyorlar.

Akbank İhtiyaç Kredisi Örnek Hesaplama. 100.000 TL Kredinin Aylık Taksit Tutarı Kaç Lira?

Düzenlenen kampanyadan faydalanarak 36 ay vadeli bir şekilde 100.000 TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin ödemesi gereken aylık taksit tutarı 3.940 TL olarak gerçekleşiyor. Kredinin toplam geri ödenmesi gereken miktarı ise 142.399 TL olarak gerçekleşmekte.

Akbank ihtiyaç kredisinin faiz oranı da yüzde 1.69 şeklinde uygulanıyor. Akbank tarafından ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin kredi notu ortalamasına göre faiz oranı belirlenmekte. Kredi şartları arasında ise kredi sicilinin temiz olması ve aylık ödenmesi gereken taksit tutarını karşılayabilecek seviyede gelire sahip olmaları gerekiyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nereden ve Nasıl Yapılır?

Akbank ihtiyaç kredisine başvuru internet üzerinden yapılabiliyor. Eğer banka müşterisiyseniz bankanın mobil uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

x