Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Para

Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Para

Akbank, Axess müşterileri için SMS para kredisi sunuyor. Belirli bir miktara kadar faizsiz şekilde kullanılabilen SMS para, eğer belirli bir limitin üzerinde ise aylık faiz uygulanarak ödenebiliyor. Akbank’ın bu düşük finansman ihtiyacı için Akbank’ın kredi kartı olan Axess kartı sahibi olmalısınız.

Akbank tarafından müşterilerine düşük limitlerde nakit ihtiyaçları için SMS para imkanı sunuluyor. Bankanın geride bıraktığımız yılın son döneminde başlattığı bu kampanya kapsamında oranlar da yeni yılla birlikte güncellenmiş oldu. Yeni yılda da devam eden kampanyada banka müşterileri belirli bir limite kadar olan kredilerini ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorlar.

Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Para

Akbank tarafından sunulan SMS para kampanyasında banka müşterileri, banka tarafından açıklanan numaraya SMS gönderdiklerinde banka hesaplarına tanımlı olan kredi tutarı hemen yatırılıyor. Belirli bir miktara kadar herhangi bir faiz talep edilmeyen SMS para, eğer belirlenen tutarın üzerindeyse aylık faiz oranı ile birlikte sunuluyor.

Banka tarafından yapılan açıklamada, bu yeni kampanyada Axess kredi kartınızla tamamen ücretsiz bir şekilde 500 TL tutarındaki SMS paranızın aynı gün içerisinde alabiliyorsunuz. Üstelik uygun faiz oranı ile beraber 3 ay taksit şeklinde rahatça geri de ödeyebiliyorsunuz. Akbank müşterileri belirli bir tutarın üzerinde SMS para talep ettiklerinde geri ödemelerini 9 aylık olacak şekilde taksitle yapabiliyorlar. Bunun dışında geri ödemelerde banka müşterilerine yüzde 1.79 oranında faiz uygulanıyor.

Akbank SMS Para Faiz Oranı

İşlem tutarı 500 TL olduğunda 3 ay taksit ile birlikte uygulanan faiz oranı %1.79
İşlem tutarı 500 TL ‘den yüksek olduğunda 9 ay taksit ile birlikte uygulanan faiz oranı yine %1.79

Akbank SMS Para İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Akbank tarafından sunulan bu finans desteğinden yararlanabilmek için Akbank kredi kartı olan Axess Kart sahibi olmalısınız. Banka müşterileri başvurularını kısa mesaj ile yapabiliyorlar. Cep telefonunuzun mesaj gönderme bölümüne geldikten sonra “PARA” ardından bir boşluk bıraktıktan sonra kredi kartınızın son altı numarasını yazarak bu mesajı 5990 ’a göndermelisiniz.

Eğer 9 taksit seçeneği ile daha yüksek miktarda SMS Para kullanmak istiyorsanız yine cep telefonunuzdan PARA9 yazdıktan sonra kredi kartınızın son 6 numarasını ve çekmek istediğiniz miktarı yazarak 5990 ’a göndermelisiniz.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.