Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu SMS ile 2020Hem yurtiçi hem de yurtdışında bulunan onlarca büyük şirketle kurduğu ilişkiler sonucunda, çok kısa sürede büyüyen ve şimdilik 156 ödülü bulunan Aktif Bank, Türkiye’nin en büyük yatırım bankalarından bir tanesi. N Kolay markası altında sunduğu kredi ürünleri ve kredi kartları ile dikkat çeken bankada, bireysel müşteriler hiç şüphesiz kredi kartı ürünlerinden çok memnunlar. Aktif Bank kredi kartı başvurusu yaparak, siz de bu memnun müşterilerin arasında yer almak ister misiniz?

Bu yazımızda, Aktif Bank’ın kredi kartı ürünlerinden, sağladığı avantajlardan, faiz oranlarından ve kart başvuru yöntemlerinden bahsedeceğiz. Siz de, ayrıntılı rehberimizde bankanın kredi kartı ürünlerine dair her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi Kartları ve Özellikleri

Aktif Bank kredi kartı başvurusu yapmadan önce, kredi kartlarının temel özelliklerini bilmenizde fayda var. Aşağıda, bankanın portföyünde bulunan kart ürünlerini sizin için kısaca tanıttık.

Passolig Kredi Kartı: Bankanın Passolig kuruluşu ile anlaşmalı olarak hazırladığı Passolig Kredi Kartı, spor ve eğlence dünyasından ayrıcalıklı kampanyaları ve teklifleri ile sahiplerinin gönlünde taht kuruyor. Anlaşmalı şehirlerde toplu taşıma bileti olarak kullanabileceğiniz, her alışverişinizde takımınıza destek olabileceğiniz, taksitli alışverişler yapabileceğiniz, acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekebileceğiniz bu kredi kartı, özellik portföyünü gün geçtikçe geliştiriyor.

Passo Kart: Aktif Bank kredi kartı başvurusu yaparken yıllık aidatsız bir kredi kartı istiyorsanız, seçiminizi Passo Kart’tan yana yapın. Tek eksiği özel kampanyalara katılamamak olarak bilinen bu kredi kartı ile, taksitli nakit avans çekebilir, taksitli alışverişler yapabilir; dünyanın her yerinde kart kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, bu kredi kartı da anlaşmalı şehirlerin ulaşım kanallarında bilet olarak kullanılabiliyor!

Faiz Oranları

Bankanın kredi kartları için sunduğu masraf kalemlerine dair faiz oranları tablosunu aşağıda görebilirsiniz.

Masraf Adı Faiz Oranı
Peşin İşlemin Taksitlendirme Faiz Oranı %2.00
Aylık Azami Akdi Faiz Oranı %2.00
Nakit Avans Faiz Oranı %2.00
Limit Aşım Faiz Oranı %2.00
Gecikme Faiz Oranı %2.40

Not: Yukarıdaki oranlara KKDF ve BSMV dahil edilmemiştir.
Başvuru Yöntemleri

Yukarıdaki kredi kartlarından herhangi birine başvuru yapmak isterseniz, aşağıdaki kredi kartı başvuru kanallarından herhangi birini kullanabilirsiniz.

Passo Mobil: Passolig’e ait mobil uygulamalardan biri olan Passo Mobil ile kredi kartı başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Sitesi: Passolig kredi kartı başvurusu yapmak için resmi internet sitesinde bulunan başvuru sayfasını (https://www.passolig.com.tr/uye-ol) kullanabilirsiniz. Yıllık aidatsızPasso Kart başvurusu için internet sitesi geçerli değildir.

İnternet Şubesi: Hali hazırda bir Aktif Bank müşterisiyseniz, online işlemlerden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Telefon Şubesi: 0850 724 30 50 numaralı Aktif Bank iletişim merkezinden kart başvurusu yapabilirsiniz.

Şubeler: Size en yakın Aktif Bank şubesinden kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Aktif Bank’ın size en yakın şubesini öğrenmek için bu (https://www.aktifbank.com.tr/tr/bize-ulasin/hizmet-noktalarimiz/subelerimiz) sayfayı kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartı başvurusu yaparken, kartınızı kullanırken, aklınıza gelebilecek pek çok soru olabilir. Bu soruların en popüler olanlarını aşağıda sizler için detaylı biçimde cevapladık.

Başvuru Durumumu Nasıl Sorgulayabilirim?

Passolig kredi kartı başvuru sorgulaması yapmak için https://www.passolig.com.tr/adresinde bulunan “başvurularım” menüsüne tıklayabilir ve formu doldurarak sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Passo kredi kartı başvurunuzun durumunu öğrenmek için ise 0850 724 30 50 numaralı iletişim merkezini aramak en doğru yoldur.

Limit Düzenlemesi Nasıl Yapılır?

Limitinizde arttırma ya da azaltmaya gitmek istiyorsanız, bu işlemleri internet şubesinden ya da iletişim merkezinden yapabilirsiniz. İnternet şubesinde kredi kartı işlemleri menüsünde, limit düzenleme seçeneği mevcuttur.

Kredi Kartı Borcumu Nasıl Yapılandırabilirim?

Borcunuzu yapılandırabilmek için size en yakın Aktif Bank şubesine uğrayıp bir müşteri danışmanı ile görüşmeniz gerekir.

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu İptal Edilebilir mi?

Başvuru durumunuzu sorguladığınızda, hâlâ “değerlendiriliyor” aşamasındaysa, iletişim merkezinden başvurunuzu iptal edebilmeniz mümkündür. Ancak kartınız onaylandı ve hazırlanma aşamasındaysa, sözleşmeler gereği imkansızdır. Kartınızı teslim aldıktan sonra iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıp Çalıntı Bildirimi Nasıl Yapılır?

Aktif Bank kredi kartları için kayıp çalıntı bildiriminin en kısa ve güvenli yolu 0850 724 30 50 numaralı iletişim merkezini aramaktır.

Nakit Çekim Ek Ücretleri Hakkında Bilgi Alabilir miyim?

Kredi kartınızdan nakit çekim işlemi gerçekleştirdiyseniz, ek ücretler çekim yaptığınız yere göre değişiklik gösterir.

  • Yurtiçinde ATM’lerden, Passolig internet şubesi ya da iletişim merkezinden nakit çekim yaptıysanız, %3,95 + 14 TL işlem bedeli yansıtılır.
  • Nakit çekim işlemini yurtdışındaki ATM’lerden yaptıysanız, yansıyacak ek ücret %3,5 + 3 USD olarak değişir.

Yukarıdaki oranlara BSMV dahil değildir.

Yorum yazın