Albaraka Türk Katılım Bankası\’ndan Düğün Masraflarına Finansman

Kış döneminin son günlerine yaklaşılırken düğün sezonu için hazırlıklar da yavaş yavaş başlıyor. Bahar döneminde düğün hazırlıklarına başlayan çiftler için Albaraka Türk Katılım Bankası faizsiz finansman desteği sağlıyor. Müşterilerinin ihtiyaçları ve masrafları için özel finansman imkanı sunan bankanın güncel finansman özelliklerini sizin için hazırladık.

Albaraka Türk\’ten Düğün Finansmanı

Albaraka Türk Katılım Bankası düğün organizasyonu sürecinde müşterilerinin yapacakları masrafları için finansman desteği sağlıyor. Bu süreçte çiftler düğünde sunulan ikramlar, düğün salonu kiralanması gibi yapılacak bütün masraflar için Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sunulan düğün ve organizasyon finansmanı ile masraflarını karşılayabiliyor. Faizsiz bankacılık işlemleri ile sağlanan bu finansman imkanı ile müşteriler bankanın sunduğu vade seçenekleri ile ödemelerini taksitle yapabiliyorlar.

Düğün organizasyon finansmanı kapsamında çiftler için en önemli nokta ise elbette kar payı oranları. Banka tarafından kar payı oranları için iki farklı seçenek sunulmakta. Birincisi, müşteriler eğer kısa vadeli şekilde ödemelerini yaparsa daha düşük bir kar payı oran uygulanmakta. 0 ile 24 ay şekilde vadeli finansman kullanıldığında müşterilere yüzde 1.70 oranında kar payı uygulaması yapılıyor. Fakat kullanılacak finansman eğer 25 ay ile 36 ay vadeli olacaksa bu sefer de yüzde 1.73 oranında kar payı uygulanıyor.

Örneğin;

10.000 TL tutarındaki bir finansman 12 ay vade seçeneği ile kullanıldığında %1.70 oranında kar payı uygulanır ve aylık ödenmesi gereken tutar 947,92 TL; toplam ödenmesi gereken tutar ise 11.375,04 TL \’dir.

10.000 TL tutarındaki bir finansman 24 ay vade seçeneği ile kullanıldığında %1.70 oranında kar payı uygulanır ve aylık ödenmesi gereken tutar 531,11 TL; toplam ödenmesi gereken tutar ise 12.746,64 TL \’dir.

10.000 TL tutarındaki bir finansman 36 ay vade seçeneği ile kullanıldığında %1.73 oranında kar payı uygulanır ve aylık ödenmesi gereken tutar 397,13 TL; toplam ödenmesi gereken tutar ise 14.297,00 TL \’dir.

Banka tarafından müşterilerine en fazla 36 ay şeklinde vade seçeneği sunuyor. Ayrıca aylık eşit taksitler şeklinde ödeme yapabileceğiniz gibi gelirinize göre banka tarafından özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Albaraka Türk Katılım Bankası\’nın sunduğu düğün masrafları için 36 ay vadeli şekilde sunulan finansmana başvurular ise banka şubeleri üzerinden yapılmakta.