• YARIM ALTIN
  1.473,00
  % 1,27
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0580
  % 0,63
 • € EURO
  9,6752
  % 0,69
 • £ POUND
  11,1952
  % 0,95
 • ¥ YUAN
  1,2379
  % 0,72
 • РУБ RUBLE
  0,1062
  % 1,50
 • BITCOIN/TL
  453896,727
  % -9,67
 • BIST 100
  1.408,14
  % 0,03

Albaraka Türk SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Albaraka Türk SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Albaraka Türk, Türkiye’nin faizsiz bankacılık alanında öncülerinden biridir. 1984 yılında kurulan banka 1985’te resmi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Günümüze kadar geçen süre içerisinde kredi olanaklarıyla ön plana çıkmayı başarır. Aktif olarak hizmet anlayışında, müşterileri memnun etme esası yatar.

Bireysel ihtiyaç kredileri özelinde çok yönlü seçenekleri sunar. Düşük faiz oran seçenekleriyle nakit olanaklarını kolaylıkla ulaşılabilir kılmıştır. Albaraka Türk’ün ihtiyaç kredisi milyonlarca kişin için büyük önem arz eder. Şubeye gitme derdi olmadan bankacılık yöntemleriyle de müşterilerini memnun etmeyi başarır. Banka, günümüzün şartlarına odaklı kredi ihtiyaçlarını sağlar.

Albaraka Türk SMS ile Kredi Başvurusu

Albaraka Türk SMS ile Kredi Başvurusu

SMS bankacılığı kredi almak isteyenler için özel bir yöntemdir. Albaraka Türk, tüm gereklilikleri karşılama üzerine bu sistemde çalışmalar yapar. İhtiyaç kredisi çekmek istediğiniz an SMS yönteminden faydalanabilirsiniz. Kolay, hızlı ve pratik bir çözümdür. Her zaman her yerde nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında fark yaratır.

Albaraka Türk müşteri hizmetleri de telefon bankacılığında önemli rol oynar. Kolaylıkla kredi taleplerine yanıt verirler. 0850 222 56 66 veya 444 56 66 numaralardan ulaşılabilme avantajları mevcuttur. Herkes için ihtiyaç kredisi seçenekleri özel olarak değerlendirilir. Talep ettiğiniz tutara göre geniş ürün yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

Albaraka Türk İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Albaraka Türk ihtiyaç kredisi faiz oranları, %3.30 olarak belirlenmiştir. Yıllık olarak geri ödeme masrafları alınan krediye göre değişkenlik gösterir. Banka, kolay kredi alabilmek için cazip seçeneklere sahiptir. İhtiyacı olan her bireyin istediği nakit miktarını alabilmesine olanak sağlar.

Kredi faiz oranlarından hariç olarak kredi kullanma masrafları da bulunur. 260 TL’lik dosya masrafı işlemleri bulunuyor olmasıyla, krediye dahil edilebilir. Albaraka Türk ihtiyaç kredisi faiz oranlarından kredi almak isteyenler, geri ödemelerini planlayabilirler.

Ekonomik durumuna göre geniş vade olanakları sunulur. Bankadan kullanılan kredinin geri ödenmesinde sorun yaşanmayacak şekilde ödeme yapabilirsiniz. Herkes için özel olarak ayarlamaların yapılıyor olması fark yaratan avantajlardan biri olur.

10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı ve Faiz Oranları

Aylık Ödeme:
525,94 TL
Alınacak Tahmini Masraf:
50,00 TL
Aylık Net Faiz Oranı:
% 3,30

Albaraka Türk Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Bankanın kredi için sunduğu aralık 500-50.000 TL arasındadır. İhtiyaç kredisi kullanımı için talep ettiğiniz tutar bu seviyede olmalıdır. Alt ve üst limitlerden kredi tercih edebilirsiniz. Albaraka Türk, her kredi başvurusunu özel olarak değerlendirir.

En üst limitten veya daha düşük limitten kredilerin verilmesi söz konusudur. Değerlendirme kriterleri aşağıdaki detaylardan oluşur.

Üst limitten kredi kullanabileceker:

 • Maaş müşterileri
 • Yüksek kredi notuna sahip olanlar
 • Geliri yüksek olanlar
 • Albaraka Türk’ün koşullarını karşılayanlar olarak belirlenmiştir.

Bu özelliklere sahip olan bireyler, 50.000 TL seviyesinde kredi alabilirler. Şartları karşılamayanlar için özel değerlendirmenin ardından ihtiyaç kredisi verilir.

Albaraka Türk Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

Kredi başvurusu yapmak isteyen herkes için belirli şartlar bulunur. Ön şartlar olarak belirlenen kriterlerin karşılanması gerekir. Bu kriterleri karşılamayanlar bankadan kredi başvurusu yapamazlar.

Albaraka Türk Kredi Başvurusu için Şartlar:

 • 18 yaşı doldurmuş olmak
 • Düzenli gelirin bulunması
 • Albaraka Türk’ün kredi kullanımına uygunluk durumu

Albaraka Türk Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler:

 • Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı, pasaport vb.)
 • Geliri gösteren belge

Albaraka Türk tarafından talep edilen şartlar ve belgeler bu şekilde sıralanır. Ön şartları karşılayanlar başvurularını yapabilirler. İhtiyaç kredisi başvurularının tamamı için özel olarak değerlendirme mevcuttur.

Banka risk birimi tarafından değerlendirme sonrasında kredi için onay verilir. Onayın ardından gerekli belgeler talep edilir. Bankanın istediği belgeler arasında ekstralar da bulunabilir. Kredi kullananlar belgeleri teslim etmekle yükümlüdürler.