Albaraka Türk Kredi Başvurusu 2018
Albaraka Türk Kredi Başvurusu

Albaraka Türk ülkemizde çok eski bir banka olmasa da kısa zamanda birçok kişi tarafından sevilen ve hesap açtırılan bankalardan birisi haline gelmiştir. Bugün bu bankadan kredi çekmek isteyenler bankanın şubesine giderek ya da web ile kredi başvurusunda bulunmaktadırlar.

Tek dezavantajı bu olan Albaraka Türk bankasında SMS ya da telefon ile kredi başvurusu bulunmamaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken web aracılığı ile başvuru formunu doldurmak ve bu başvuruya göre hareket etmektir.

Web üzerinden doldurmuş olduğunu başvuru formu da sizlere bir ön onay olarak geri gelecektir. Bu nedenle bu başvuruyu yapmanız size hem hız hem de kolaylıklar sağlayacaktır. Web üzerinden başvuru da bulunmak isteyenler aşağıdaki adımları takip edebilirler.

Albaraka Türk Kredi Başvurusu

Albaraka Türk İnternetten Kredi Başvurusu

Albaraka Türk bankasının sitesinde bulunan bireysel bankacılık bölümünü incelediğiniz zaman başvuru formunu kolay bir şekilde görebilirsiniz. Fakat bu başvuru formu çıktısı alıp doldurmalı şekilde değil de, tıpkı diğer bankalar gibi internet üzerinden başvuru formudur.

Bunun için buraya tıklamanız ve sizden istenen tüm bilgileri tek tek yazmanız yeterli olacaktır.

Daha sonrasında sizlere kısa süre içerisinde dönüş sağlanacak ve kredi alıp alamayacağınız söylenecektir. Bu işlemlerinden ardından bir Albaraka Türk şubesine gitmeniz ve başvurunuzu tamamlamanız gerekecektir.

Şubeye giderken yanınızda hangi belgeleri getireceğinizi de bilmeniz yararınıza olacaktır. Yanınızda Nüfus cüzdanı ve Gelir Belgesinin olması ilk aşama için yeterli olacaktır. Sonrasında ise bankadan sizlere istenilen belgelerin ayrıntılı listesi verilebilir.

Albaraka Türk Kredi Hesaplama

Albaraka Türk Kredi Hesaplama

Albaraka Türk bankasından kredi çekmek istiyorsanız yukarıdaki görselde görebileceğiniz üzere 10.000 TL kredi hesaplamasında ödenecek olan faiz ve diğer ücretler hesaplandığında toplam geri ödemeniz 12.574 TL tutuyor. Ancak bu hesaplamada Albaraka Türk dayanıklı tüketim finansmanı kredi hesaplama ve faiz oranları kullanılmıştır.

Buradaki bağlantıya tıklayarak gideceğiniz sayfada konut kredisi, taşıt kredisi, işyeri kredisi, emekli kredisi, eğitim kredisi ve evlilik kredisi gibi krediler mevcut. Her kredinin faiz oranlarını ve diğer masraflarını ayrı ayrı hesaplayabilirsiniz. Bunların dışında Albaraka Türk ev hanımlarına kredi veriyor.

Yorum yazın