Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu 2018
Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu

Bir katılım bankası olarak Albaraka Bankası da Worldcard ayrıcalıklarını müşterilerine sunan bir bankadır. Aşağıda belirtilen yollardan Albaraka kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Telefon ile Kredi Kartı Başvurusu

0 850 222 5 666 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilir ve kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Albaraka Türk İnternet ile Kredi Kartı Başvurusu

Albaraka World seçeneklerinden Platinum,  Gold, Classic ve Businesss kart seçeneklerinden size uygun olanına başvurmak için bu linki tıklayıp bilgi alabilirsiniz. Çeşitli alışveriş ve fırsat seçenekleriyle kategorilendirilmiş WorldCard seçenekleriyle siz de Alabarak Kredi Kartına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Albaraka kredi başvurusu ile çeşitli kobiler için en uygun bireysel kredi ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Albaraka World Platinum Kart’ınız ile 200 000’e yakın World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkânlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

Albaraka Worldcard ile yapacağınız tüm alışverişlerinizden Worldpuan kazanır, kazandığınız Worldpuan‘larınızı “para” yerine kullanarak gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

Yorum yazın