Alternatif Bank Kış Kredisi Kampanyası

Alternatif Bank Kış Kredisi Kampanyası

Bankaların yeni yıl ile birlikte ihtiyaç kredilerinde uyguladıkları faiz oranları yükselmeye devam ediyor. Bu sırada Alternatif Bank da yeni bir kredi kampanyası düzenledi. Alternatif Bank’ın “Kış Kredisi Kampanyası” ismiyle müşterilerine sunduğu kredi en fazla 36 ay vade ile kullanılabiliyor. 10,000 TL tutarında çekilen kredi desteğinin aylık geri ödeme taksit tutarı sadece 387 TL…

Kış mevsiminin gelmesiyle artan elektrik ve doğalgaz faturaları, eklenen masraflar ve salgınla mücadelenin de devam etmesi üzerine birçok kişinin kredi ihtiyacı devam ediyor. Faizlerin artmaya devam ettiği şu sıralarda bankalar da yeni destek kredisi kampanyalarını sunmaya devam ediyorlar. Bu bankalardan bir tanesi de Alternatif Bank.

Alternatif Bank’ın sunduğu “Kış Kredisi” ile birlikte bütün nakit ihtiyaçlarına yönelik esnek ödeme seçenekleri, düşük faiz oranları ve kolay bir şekilde kredi onayı imkanı ile banka müşterileri kredi kullanabiliyor.

Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi Kampanası

Bankanın müşterilerine sunduğu yeni kredi kampanyası doğrultusunda kredi için en düşük faiz oranı ile yüzde 1.60 olarak belirlendi. 12 ay vade ile kredi imkanından yararlanmak isteyenler için faiz oranı yüzde 1.64 olacak. 24 ay vadeli şekilde ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler için de yüzde 1.64 oranı ile faiz uygulanacak. 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere ise yüzde 1.60 faiz oranı ile kredi çekebilme fırsatı sunuldu.

Krediden faydalanarak 36 ay vadeli olacak şekilde 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanıldığında aylık ödenmesi gereken taksit tutarı ise 144.77 TL olarak hesaplanıyor.

Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu . Alternatif Bank Kredi Şartları Nelerdir?

Başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen bank müşterileri Alternatif Bank ‘ın internet sitesi ya da en yakın banka şubesi üzerinden kredi için başvuru yapabilecekler.

Kredi için başvuru formu dolduran müşteriler için örnek bir kredi ödeme tablosu çıkarılarak onay verilmesi durumunda talep edilen kredi tutarı müşterinin hesabına hızlı bir şekilde yatırılıyor.

Krediye başvuru şartı olarak aylık düzenli ve belgelenebilir bir gelire sahip olan şartı aranıyor. Bir diğer önemli nokta ise müşterinin kredi notunun yüksek olması ve kredi sicilinin temiz olması şartı aranıyor.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.