Anadolubank Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Anadolubank Başvuru Sonucu Takip

1961 yılında İstanbul’da kurulan Anadolu bank, temel hedefini Türkiye’nin dış ticaretini desteklemek olarak belirlemiştir. Banka, Anadolu bank, küçük ve orta ölçekli işletmelere, kısa ve orta vadeli işletme sermayesi ve ticaret finansman kredileri sağlamakla beraber, bireysel krediler ve kredi kart kullanımlarında da kişilere destek vermektedir. Uygun faiz oranları ve esnek vade seçenekleriyle tüketiciye kredi ve kredi kartı alanlarında destek veren banka, başvuru da bulunduğunuz bu ürünler için sorgulama imkânı da sunmaktadır.

\"anadolubank

Anadolubank Kredi Kartı Sorgulama (Başvuru Takibi)

Kredi kartı kullandırma alanında worlcard Visa ve master card seçenekleri sunan banka, kredi ihtiyaçlarında her türden imkanı bünyesinde barındırmaktadır. Başvuruda bulunduğunuz ürünün kredi kartı olması halinde, banka şubelerinden ve Anadolu bank telefon bankacılığından öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

Sorgulama yapacağınız kanallar;

  • Şubeler
  • Telefon Bankacılığı

Banka Şubesi

Bankanın herhangidir şubesine giderek, müşteri yetkilisine TC kimlik numaranız ya da başvuru formu üzerinde yer alan referans no sunu vermeniz halinde kredi kartı başvurunuzu takip edebilir ve son durumunu öğrenebilirsiniz.

Telefon Bankacılığı

Bankanın 0850 222 55  nolu müşteri hizmetleri numarasını ağrıyarak, müşteri temsilcisine bağlanabilir ve yine TC no ile başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Anadolubank Kredi Sorgulama (Başvuru Takibi)

Türkiye’nin hemen her yerinde kredi desteği veren banka başvuruda bulunduğunuz kredi ürünlerini de takip etme olanağı vermektedir. Kredi sorgulama yapabilmek için ise yine telefon bankacılı ve Anadolu bank banka şubelerini tercih etmeniz gerekmektedir. Kredi başvuru sonucunu öğrenmek için istenilen bilgiler, TC kimlik numarası ya da kredi başvurusunda bulunmuş olduğunuz formun üzerinde yer alan referans numarası, ad soyadı ve telefon bankacılığında güvenlik nedeniyle sorulan kimlik bilgilerinizdir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir