Anadolubank Kredi Başvurusu 2018
Anadolubank Kredi Başvurusu

Kredi kullanmak isteyen kişiler, ekonomik yetersizlikten kaynaklı bu yönteme başvurmakta ve en uygun koşulları sağlayan bankayı tercih etmektedir. Anadolubank ’ta, uygun faiz oranları ve aylık gelire oranla ödeme seçenekleri sunmakta ve hızlı kredi imkânlarını da vatandaşa sağlamaktadır.

anadolubank kredi başvurusu

Sunmuş olduğu kredi ürünlerinin avantajlı özellikleri yanı sıra, rahat ve hızlı başvuru kanalları ile de göz dolduran banka, gelişmiş teknoloji ürünlerini ve tecrübe sahibi çalışanları ile de bilindik bankalar arasında yer almaktadır.

Finansal anlamda destek alabileceğiniz Anadolubank,kredi ürünleri başvuru aşaması hakkında detaylı bilgi almak için,banka şubeleri,telefon bankacılığı,resmi internet sitesi gibi birçok kanaldan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Anadolubank Kredi Çeşitleri

Kişilerin nakit desteği acil sebeplerden doğabileceği gibi, kişisel zevkler(tatil, seyahat gibi)den de başvurulan bir yöntemdir. Konut ya da araç sahibi olmak isteyenkişilerin hayalini gerçekleştiren Anadolubank, KOBİ, tarım ve ticari müşterilerine de destek vererek müşteri çerçevesini geniş alanlara yaymıştır.

İhtiyaç sebebinize bağlı olarak dilediğin kredi ürününü tercih edebilir ve Anadolubank ‘ın sunmuş olduğu ekonomik kredi çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

Başvuru Kanalları

Kredi kullanımında kişiler, kendilerine göre en karlı ve uygun olan bankayı araştırmakta ve tercih etmektedir. Faiz oranları, geri ödeme planları ve gerekli koşulların sağlanması karşılıklı yapılan alışverişin yasal gereği olduğun özenle hazırlanmış ve kişilerin hizmetine sunulmuştur.

Tüm bu prosedürlerin ardından işlemin gerçekleşmesini sağlayan bir diğer konu ise başvuru sürecidir. Belirlemiş olduğunuz bankanın başvuru kanalları da diğer konular kanal mühim olup, banka tercihlerini de etkilemektedir.

Anadolubank, bu anlamada kredi başvurularını banka şubesinden kabul etmekte ve hızlı yanıt sistemini kullanmaktadır. Öyle ki, kredi çeşitlerine ek, aciliyet gerektiren kredilerden krediler için, ekstra hızlı işlem kalitesi de bulunmaktadır

Banka Şubesi İle Kredi Başvurusu
Anadolubank’ın sunmuş olduğu düşük faiz oranları ile cazip vade seçeneklerinden faydalanmak ve kredi başvurusunda bulunmak için dilediğiniz bir Anadolubank şubesiniz ziyaret edebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bireysel müşteri temsilcisi aracılığı ilekredi ile alakalı tüm detayları öğrenebilir ve aylık gelirinize oranla ödeme periyodu hazırlayabilirsiniz. Bunun dışında gerekli koşulları ve evrakları tamamlamış olmanız halinde, dilediğiniz kredi başvurusunu şubelerden gerçekleştirmeniz mümkündür.

Not: Anadolubank, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve sms ile kredi başvurusu hizmeti bulunmamaktadır. Ancak bankanın, 0 850 222 55 50 numaralı hizmet numarasından ve resmi internet sitesinden, kredi ile alakalı tüm detayları öğrenmeniz mümkündür.

Anadolubank Kredileri

Zengin ürün yelpazesiilefinansal anlamda müşterilerinin her daim yanında olan Anadolubank,bankacılık alanında tüm hizmetleri kişilere sunmakta ve Türkiye’nin KOBİ bankası olarak bilinmektedir. Ülke ekonomisinin temel yapı taşlarını oluşturan KOBİ’leri ekonomik anlamda destekleyen ve iş gücünü arttıran banka,bu anlamda da büyük önem teşkil etmektedir. Anadolubankkullandırmış olduğu başlıca kredi ürünleri,bireysel(ihtiyaç,konut,araç) krediler,işletme-KOBİ,Ticari-kurumsal ve tarım kredisi olarak bilinmektedir.

Anadolubank İhtiyaç Kredisi

Evlilik, elektronik, beyaz eşya, dekorasyon gibi özel ihtiyaçların yanı sıra, sağlık ya da acil durumlarda da kullanılabilen kredi türü olarak bilinen ihtiyaç kredisi, 18 yaşını doldurmuş ve gerekli koşulları tamamlayan her vatandaşa Anadolubank tarafından verilmektedir. İhtiyaç kredileri, kişilere kredi hayat sigortası kredi vadesi ve tutarı ile uyumlu yapılırken, kefil de gerekli bilizlek olmaktadır.

Gerekli belgeler

 • Kimlik belgesi aslı ve fotokopisi
 • Gelir durumunuzu ispat eden belge (Maaş bordrosu, maaş tutarını gösteren imzalı belge ki bu tarz belge getirenlerin imza sirkülerini de getirmeleri gerekmektedir. Serbest meslek sahipleri için vergi levhası, emekliler için hesap cüzdanı)

Not. Gerek duyulduğunda adresinizi teyit eden ikametgâh senedi ya da adınıza düzenlenmiş fatura da talep edilebilir.

Anadolubank Konut Kredisi

Ev sahibi olmak isteyen ya da yatırım amaçlı ev almak isteyen vatandaşın bu isteğine,finansal destek veren Anadolu banka konut kredileri için azami 120 ay vade yapmaktadır.18 yaşını tamlamış ve aylık gelirini kanıtlamış herkes kredi kullanabilmekle birlikte,ödeme planı gelire oranla esnek olabilmektedir.Satın alınacak konutun uzman incelemesi değerinin %75 ine kadar kredi kullanılabilmektedir.Bunu dışında ise,uzman incelemesi bedelinin %50 sine kadar kefilsiz kredi teklif edilebilmektedir.

Konut kredisi için gerekli belgeler

 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, gelir durumu gösterir belge
 • Ücretliler, güncel maaş bordrosu veya net maaşını gösterir belge
 • Serbest çalışanlar, vergi levhası, son 2 yıla ait onaylı bilanço ev gelir tablosu
 • Satın alınacak konuta ait tapu fotokopisi ve yapı kullanım izni

Bunun dışında alınan konutun tapu fotokopisi banka tarafından alınmakta ve tapu işlem tarihinden itibaren en fazla 1 hafta içerisinde kredi kullandırılmaktadır.

Anadolubank Taşıt Kredisi

Her marka binek araçlara kredi kullandırma imkânı sunan Anadolubank,0.km araçlar için azami 48 aya kadar vade yapmaktadır. Ayrıca şubeden yapılabilen kredi başvuruş için en geç ertesi iş günü içinde kredi sonuçlanmaktadır. Rekabetçi faiz oranlarından da faydalanabileceğiniz araç kredi hesaplamadı ve mali bilgiler için web sitesinden bilgi almak mümkündür. Bunun dışında banka, .fatura veya noter satış sözleşmesi istenmiş ve kefil uygun görülmüştür.

Gerekli belgeler ve koşullar

 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Gelir durumunu gösterir belge

Ücretliler: güncel maaş bordrosu veya net maaşını gösterir belge

Serbest çalışanlar: vergi levhası, son 2 yıla ait onaylı bilanço ev gelir tablosu

 • 0.km m araçlar için proforma faturası
 • 2. el araçlar için ruhsat belgesi
 • Satın alınan araca kasko sigorta yapılırken, gerçek kişilere ise kredi hayat sigortası yapılmaktadır.
 • Satın alınan araç üzerine rehin konulur

Anadolubank Kredi Kampanyaları

Anadolubank, sunmuş olduğu bankacılık ürünlerinde, ihtiyaç sahiplerinin de kar elde etmesini sağlarken, zamanla yapmış olduğu kampanyalar ile de dikkat çekmektedir. Özel günlerin yanı sıra, normal günlerde de kampanyalı kredi ürünleri sunan bankanın güncek kampanyalı kredileriiçin, hemen her iletişim kanalından bilgi almanız mümkündür.

One Response

 1. cemil 27 Nisan 2017

Yorum yazın