Anadolubank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Anadolubank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

1961 yılında kurulan Anadolubank, kurulduğu günden itibaren kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verme üzerine hizmetlerini şekillendirmiştir. Kredi olanakları açısından fark yaratan hizmet anlayışına sahip olmasıyla beraber günümüze gelene kadar marka değerini büyütmüştür. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de en çok talep edilen kredi, ihtiyaç kredisidir.

Hızlı ve pratik şekilde nakde ulaşma açısından ihtiyaç kredisi kapsamında Anadolubank tarafından SMS ile anında kredi başvurusu, işlem aşamasında da büyük fark yaratmayı başarıyor. Herkes tarafından tercih edilebilir özellikte olmasının ayrıcalığını her zaman ön planda tutmasıyla Anadolubank, ihtiyaç kredisi ihtiyaçlarına çözüm üreten bankalardan biri.

Anadolubank SMS ile Kredi Başvurusu

Anadolubank SMS ile Kredi Başvurusu

Anadolubank, sağladığı ihtiyaç kredisi kapsamında SMS ile kredi başvuruları alıyor. Kolay kredi çekebilme avantajını beraberinde getiren kanaldan yapılacak olan talep oldukça kolay.

Banka tarafından sunulan hizmet anlayışında cep telefonu üzerinden de banka müşteri temsilcisiyle birebir olarak yapılan görüşmeyle krediden faydalanabilme olanağı mevcut. 0 850 222 55 50 numarasından kısa süre içerisinde erişimin sağlanabileceği müşteri temsilcileri, günün her anında kredi taleplerini karşılamak ve bireylere özgün ihtiyaç kredileri sunmak adına işlem yaparlar. İlk başvuru esnasında hiçbir belge istenmiyor olmasıyla beraber, sadece kimlik numarasıyla cep telefonu üzerinden başvurunun gerçekleştirilebilmesi mümkündür.

Anadolubank kredi başvurusu için sunulan hızlı hizmet anlayışı, fark yaratan hıza sahiptir. Her ihtiyaç için nakit gerektiğinde sadece başvuru yapılması yeterlidir.

Anadolubank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Türkiye’nin en önemli bankalarından biri olarak ihtiyaç kredisi için nakit sunuyor olmasıyla beraber, bankanın faiz oranları her müşteriyi memnun edecek seviyede olarak şekillenir. Geri ödeme noktasında vade oranıyla beraber en önemli detaylardan biri faizdir. Anadolubank, ihtiyaç kredisi için belirlediği %3,20 oranıyla beraber, 3 aydan 36 aya kadar vade imkanını da sunar.

Geri ödeme planı tamamen müşterilerin isteklerine bağlı olarak şekillendiriliyor olmasıyla beraber, müşteri temsilcileriyle yapılacak olan görüşmede belirlenebilir. Gelir miktarına göre tamamen bütçe odaklı hazırlanabilecek plan sayesinde geri ödemede büyük bir ayrıcalığın yaşanabilmesi avantajı söz konusudur.

Anadolubank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Anadolubank tarafından sunulan kredi olanaklarından yararlanmak isteyenler için belirlen alt ve üst limit seviyeleri aralığında kredin alınabilir. 500-50.000 TL arasında belirlenen kredi kullanım olanağından faydalanabilmek herkes için mümkündür. Bankada hesabı olan müşteriler özellikle daha yüksek seviyede kredi tutarından yararlanabilme gibi ayrıcalıklara sahip olurlar. Farklı bankalarla çalışan müşteriler içinse, daha çok kredi notu gibi değerlerin ön planda tutulmasıyla beraber kredi kullanabilme tutarı belirlenir.

Bankadan alınabilecek kredi tutarı her zaman limitler içerisinde mümkündür. Alt limitten daha düşük veya üst limitten daha yüksek tutarlarda kredinin sağlanabilmesi söz konusu olmaz. Her zaman ihtiyaçlar doğrultusunda talep edilen miktara yönelik olarak kredi olanaklarından faydalanabilme ayrıcalığı Anadolubank tarafından sunulur.

Daha fazla bilgi için tıklayın.

Anadolubank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler ve Şartlar

Anadolubank tarafından, kredi başvurusunda yararlanmak isteyen herkes için belirli belgeler talep edilir. Belgelerin tamamının eksiksiz olarak bankaya teslim edilmesi zorunluluğu bulunur.

Anadolubank’tan istenen belgeler:

  • Nüfus cüzdanın aslı ve fotokopisi
  • Gelir belgesi

Kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için gerekli olan evrakların yanı sıra, Anadolubank tarafından belirlenen şartların karşılanması da gereklidir..

Anadolubank kredi şartları:

  • 18 yaş ve üzerinde olmak
  • Düzenli gelire sahip olmak
  • Gerçek kişiler için Kredi Hayat Sigortası yaptırılması
  • Gerekli görüldüğü durumlar için son 3 aya ait İkametgah belgesi

Kredi işlemleri için her birinin eksiksiz olarak tamamlanmasının ardından, gerekli koşulları sağlayan herkes kolaylıkla işlemlerini tamamlayabilme ayrıcalığına sahip olurlar. Anadolubank, kolay ve hızlı kredi vermesiyle ön plana çıkan bankalardan birisidir. Her talebi karşılamaya yönelik olarak müşteri taleplerine cevap verir.

YORUMLAR YAZ
  • cemil4 sene önce
  • 10 000 tl lazım kara listedeyim emekliyim