atmden dolar çekmek, atmden euro çekmek, atmden döviz çekmek, atmden yabancı para çekmek

Dolar ve Euro (Döviz) Çekilebilen ATM’ler Hangileridir?

Ülkemizde kırkı aşkın banka olmasına rağmen, ne yazık ki çok az bir miktarının ATM’sinden döviz çekilebiliyor. Eğer dolar ve euro türünde para çekmek istiyorsanız, bu bankaların hangileri olduğunu bilmenizde yarar vardır. Bu yazımızda bankaların döviz çekilebilecek ATM\’lerini nasıl bulacağınızı anlatacağız.

Eğer siz de atmden dolar çekmek ve atmden euro çekmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

ATM\’den Döviz Çekmek İçin Gerekli Olanlar

Hangi bankalardan döviz çekilebileceği konusuna değinmeden önce şunları belirtmekte yarar olduğunu düşünüyoruz. Öncelikle bir bankanın ATM’sinden döviz çekebilmek için o bankada döviz hesabınızın ve hesabınızda bir meblağın bulunması gerekir.

Ayrıca hesabınız olsa bile, o bankanın her ATM’sinden döviz çekemeyeceğinizi de söylemek isteriz. Döviz çekilebilen belli ATM’leri bankaların internet sitelerinden öğrenebilirsiniz.

Döviz Çekerken Komisyon Alınır Mı?

Döviz çekerken belli miktarlarda komisyon alınır. Ancak bunun için size bir rakam veremeyiz. Her bankanın ayrı bir komisyon düzenlemesi vardır. Bunun için yapmanız gereken bankanıza danışmak ya da bankanızın internet sitesinden yardım almaktır.

İşte Döviz Çekebileceğiniz Banka ATM’leri – Döviz ATM\’ler

DÖVİZ ATM LİSTESİ

QNB Finansbank Döviz ATM Belli ATM’lerde günlük çekilebilecek 1.500 TL limite karşılık gelecek kadar döviz çekebilirsiniz. Buraya tıklayarak gideceğiniz sayfada QNB Finansbank döviz ATM\’si bulabilirsiniz.
Enpara.com Döviz ATM Ayrıca yine enpara.com döviz atm araması yapmak için aynı bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Albaraka Türk Döviz ATM Yine belli ATM’lerden hesabınız dahilinde döviz çekme işlemi yapabilirsiniz. Albaraka Türk döviz ATM\’si bulmak için tıklayın.
TEB Döviz ATM Belli ATM’lerde Günlük para çekme limiti kadar döviz çekilip yatırabilirsiniz. Ancak vadesiz döviz hesaplarınızı banka kartınıza tanıtmanız gereklidir. Bu işlem için bankayı arayabilirsiniz ya da cepteteb internet şubesini kullanabilirsiniz.
Garanti BBVA Döviz ATM 1.500 TL’ye karşılık gelecek USD ve EUR çekebilirsiniz. Garanti bankasının döviz çekmenizi sağlayacak ATM sayısı oldukça azdır. Buraya tıklayarak bankanın web sitesinden dolar ve euro çekebileceğiniz ATM\’leri bulabilirsiniz.
İş Bankası Döviz ATM Kartsız olarak da döviz alım satım işlemi yapmamıza olanak sağlayan iş bankası mevcut hesaplarınızdan da döviz çekip yatırmanızı sağlar. Bunun içinde belli ATM’lerin hangileri olduğu kontrol edilmelidir. Buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.
HSBC Döviz ATM TL/$/€ veya TL/£/€ işareti olan ATM’lerden günlük para çekme limiti kadar döviz çekebiliyoruz. HSBC döviz çekebileceğiniz ATM\’leri bulmak için tıklayın.
Vakıfbank Döviz ATM Belli ATM’lerde alt limiti 50 $ – 50 €, üst limiti 1.000 $ – 1.000 € arasında döviz çekme işlemi yapabilirsiniz. Buradan hangi ATM\’lerden döviz çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
Kuveyt Türk Döviz ATM Kuveyt Türk\’ten günlük 575 EUR/750 USD\’a kadar nakit para çekebilirsiniz. En fazla günlük 3.000 TL karşılığı kadar döviz çekilebilmektedir. Kuveyt Türk Döviz ATM\’lerini bulmak için buradan yardım alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.