Akbank Axess Taksitli Borç Transferi Başvuru ve Detaylar 2020taksitli borç transferiAkbank’ın biriken kredi kartı borçlarınızın derdinden sizi kurtaracak taksitli borç transferine başvurabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve size uygun bir ödeme planı ile farklı bankalara olan borçlarınızı Axess’e aktararak ödeme fırsatını elde edebilirsiniz.

Axess Taksitli Borç Transferi Nasıl Yapılır?

Axess taksitli borç transferine pek çok şekilde başvuru yapabilirsiniz. Axess taksitli transferi başvuru yöntemleri aşağıdaki gibidir:

Akbank Direkt İle Başvuru: Akbank direkte isterseniz Akbank kredi kartı bilgileriniz ile dilerseniz müşteri numaranızla Akbank direkte giriş yapabilirsiniz. Akbank direkte giriş yaptıktan sonra taksitli borç transferine başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Şubesine Başvuru: Akbank Direkt’in yanı sıra aynı zamanda size en yakın Akbank şubesine giderek de başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuru için gereken belgeler ile birlikte şube başvurunuzu inceleyecek ve size uygun bir ödeme planı çıkaracaktır.

Exi 26, Ek Kart, Biz.card, Business kart, kefilli kart sahipleri Taksitli Borç Transferi hizmetinden faydalanamaz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Axess Taksitli Borç Transferi Faiz Oranları

Akbank’ın sizlere sunduğu taksitli borç transferinin özellikleri aşağıdaki gibidir:
Aylık akdi faiz oranı %2,25’tir. Bu faiz oranı tüm vade ve borç tutarları için geçerlidir. Öncelikle taksitli borç transferine en az 200 TL en fazla 20.000 TL tutarında borç için başvurabilirsiniz. Bu tutarlar arasındaki borçlarınız için taksitli borç transferine başvurmanız mümkün olacaktır.

Taksitli borç transferi için öngörülen taksit sayısı 8 ay ile 12 ay arasındadır. Bu vadeler arasında taksitli borç transferine başvurabilirsiniz. Borç transferi işlemlerinde herhangi bir ücret alınmamaktadır. Taksitli borç transferi yapılan tutarın faizi dahil olmak üzere kullanılabilir kart limitini aşmaması gerekir.

Örnek Axess Taksitli Borç Transferi Hesaplaması: 1000 TL tutarında kredi kartı borcunuz için 8 aylık vade ile başvuru yapacağınızı farz edelim. Bu durumda 8 ay boyunca aylık 140,66 TL taksitler ile  toplam 1125,28 TL geri ödeme yapmanız gerekir.

Taksitli Borç Transferi

Taksitli Borç Transferi Tutarı Taksit Sayısı Aylık Akdi Faiz Oranı
200 TL – 20.000 TL 8-12 ay %2,25

Axess Taksitli Borç Transferi ile Hangi Borçlarımı Ödeyebilirim?

Axess taksitli borç transferini kullanabileceğiniz borçlarınız için Akbank sadece başka bankalara olan kredi kartı borçlarını öngörmüştür. Kredi kartı borçları dışında diğer kredi borçları için bu taksitli borç transferi kredisinden yararlanmanız mümkün değildir.

Örnek Ödeme Planı:

akbank axess taksitli borç transferi

Yorum yazın