Bank Asya Kredi Başvurusu 2020

Bank Asya Kredi Başvurusu 2020

Bank Asya Kredi Başvurusu

Türkiye’de katılım bankacılığının öncülerinden olan ve ilk olarak Asya Bank ismiyle bankacılık hizmetlerine başlayan banka 2005 yılından sonra Bank Asya ismi ile hizmet vermektedir. İsim değişikliği olmadan önce kullanıcılar asya bank kredi başvurusu araması yaparken asya bank ismi bank asya olarak değişmiş bulunmaktadır.

İhtiyaç kredilerini sadece mal alıma uygun olacak şekilde kullandırmaktadır. Banka Asya dosya masrafsız ve düşük kâr(Faiz) oranları ile avantajlı kredileri bulunmaktadır

Bank Asya finansman desteği almış ya da alacağınız ürünlere ait faturaların KDV dahil tutarları üzerinden ödeme yapmaktadır. Tüketici kredi desteği ile 12 aya kadar vade yapılabilmektedir. Başvurularda kefil istemektedir.

Bank Asya Telefon İle Kredi Başvurusu

Telefon ile kredi kullanım imkanı bulunmamaktadır. 0850 222 4 888 çağrı hattını kullanarak bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir ve size uygun kredi seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Bank Asya Şubelerinden Kredi Başvurusu

Banka şubelerinden sağlamış olduğu bütün ihtiyaç desteklerine başvuru yapabilirsiniz. Katılım bankacılığı olarak hizmet vermesinden dolayı sağlamış olduğu finansman desteklerindeki faiz oranlarında değişmeler olmaktadır.

Özellikle konut ve taşıt alımlarında diğer bankalara göre avantajlı finansman desteği bulunmaktadır. Almış olacağınız ihtiyaç kredi kartları ile herhangi bir masraf ve komisyon ödemeden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Bütün kredilerinde en az bir adet kefil istemektedir.

Bank Asya İhtiyaç Kredisi

Bank Asya ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için de şubeden veya müşteri hizmetlerinden(0850 222 4 888) faydalanabilirsiniz.