Bank Asya Kredi Başvurusu 2017
Bank Asya Kredi Başvurusu

Türkiye’de katılım bankacılığının öncülerinden olan ve ilk olarak Asya Finans ismiyle bankacılık hizmetlerine başlayan banka 2005 yılından sonra Bank Asya ismi ile hizmet vermektedir. İhtiyaç kredilerini sadece mal alıma uygun olacak şekilde kullandırmaktadır. Banka Asya dosya masrafsız ve düşük kâr(Faiz) oranları ile avantajlı kredileri bulunmaktadır

Bank Asya finansman desteği almış ya da alacağınız ürünlere ait faturaların KDV dahil tutarları üzerinden ödeme yapmaktadır. Tüketici kredi desteği ile 12 aya kadar vade yapılabilmektedir. Başvurularda kefil istemektedir.

Bank Asya’dan kredi alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Sms ile kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Web üzerinden kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Mobil bankacılık ile kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Şubelerden kredi başvurusu
  • ATM’lerden kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)

Bank Asya Telefon İle Kredi Başvurusu

Telefon ile kredi kullanım imkanı bulunmamaktadır. 0850 222 4 888 çağrı hattını kullanarak bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir ve size uygun kredi seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bank Asya Sms İle Kredi Başvurusu

Sms ile kredi başvurusu imkanı bulunmamaktadır.

Bank Asya Web Üzerinden Kredi Başvurusu

Bankanın kendi müşterileri web şubelerinden bütün bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Fakat web üzerinden kredi başvurusu yapılmamaktadır.

Bank Asya Mobil Bankacılık İle Kredi Başvurusu

Mobil şube aracılığı ile sadece Asyacard ve bireysel emeklilik başvuru izni vermektedir. Mobil bankacılık ile kredi başvurusu imkanı bulunmamaktadır.

Bank Asya Şubelerinden Kredi Başvurusu Yapmak

Banka şubelerinden sağlamış olduğu bütün ihtiyaç desteklerine başvuru yapabilirsiniz. Katılım bankacılığı olarak hizmet vermesinden dolayı sağlamış olduğu finansman desteklerindeki faiz oranlarında değişmeler olmaktadır. Özellikle konut ve taşıt alımlarında diğer bankalara göre avantajlı finansman desteği bulunmaktadır. Almış olacağınız ihtiyaç kredi kartları ile herhangi bir masraf ve komisyon ödemeden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Bütün kredilerinde en az bir adet kefil istemektedir.

Bank Asya ATM’lerinden Kredi Başvurusu

ATM’ler üzerinden kredi başvurusu yapılmamaktadır.

Yorum yazın