Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu 2020

Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu 2020

Bank Asya  Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde katılım bankacılığının ilklerinden olan banka ilk olarak Asya Finans ismi ile bankacılık işlemlerine başladıktan sonra ismini Bank Asya olarak değiştirmiştir. Banka özellikle ihtiyaçlarınızda kullanımını sağlayacak kar payı mantığı ile çalışan kredi kartları bulunmaktadır. Bank Asya kredi kartları genelde kullanım süresi kısa vadeli fakat uzun dönem taksit yapma imkanı bulunmaktadır

Bank Asya  Kredi Kartları

  • AsyaCard DIT
  • AsyaCard (Classic, Gold ve Platinum)
  • Tuskon Kart
  • Yıllık Ücretsiz Kart

Bank Asya’nın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı AsyaCard’tır. Fakat AsyaCard DIT ile özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların belediye otobüsleri ve taksilerde kullanması için “bas-geç” özellikli kartları da tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.

Bank Asya  kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Sms ile kredi kartı başvurusu
  • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
  • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Şubelerden kredi kartı başvurusu
  • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Bank Asya Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

Telefon ile kredi kartı başvurusu kabul etmiyor.

Bank Asya Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya sadece AsyaCard DIT için sms ile başvuru kabul etmektedir. Banka Asya AsyaCard kullanıcıları DIT yazarak 2792’ye kısa mesaj gönderdikten sonra anında DIT kartları onaylanarak adreslerine gönderilmektedir. Aynı zamanda bütün kredi kartı işlemleri için 1215′ sms göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Bank Asya Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Asyacard.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Anasayafa’da bulunan “Hemen Başvur” bölümüne girerek karşınıza gelecek formu doldurduktan sonra kredi kartı başvurunuz tamamlanmış olacaktır. Başvuru sonucu vermiş olduğunuz cep telefonuna sms olarak gelecektir.

Bank Asya Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu yapılmamaktadır.

Bank Asya Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Size yakın en yakın şube üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bank Asya’nın sunmuş olduğu Tuskon Kart için banka müşterileri bütün TUSKON üye yerlerinden kredi kartı başvurusu yapabilmektedir. Şube üzerinden yapacağınız başvurular için sadece kimlik bilginiz, ikametgah adresiniz ve gelir belgenizin yanında olması yeterli olmaktadır.

Bank Asya ATM’lerinden Kredi Başvurusu

ATM’ler üzerinden sadece AsyaCard DIT başvurusu kabul edilmektedir.

Bank Asya Wordcard Kredi Kartı Özellikleri

Yıllık aidat ücreti olmayan kredi kartlarında kampanya katılım ücretleri bulunmaktadır. Banka tarafından kart sahiplerine belli dönemlerde bu ücretler bildirilmektedir. Asyacard classic, gold yada platinum ile bütün alışverişlerinizi taksitli yapma imkanı sunmasının yanında internet bankacılığı hesabınızdan sanal kredi kartı oluşturarak internet üzerinden güvenli alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Asyacard ile aynı özelliklere sahip Ek kart başvurusu yaparak ailenizdeki bireylerinde kredi kartı kullanmasına imkan verebilirsiniz.