Bankalar Hangi Kuryeler ile Çalışıyorlar?

Bankalar Hangi Kuryeler ile Çalışıyorlar?

Türkiye’de kredi kartı ve banka kartlarının ulaştırılması, genelde kurye şirketleri aracılığı ile gerçekleştiriliyor ve günümüzde büyüklü küçüklü pek çok şirket var.

Bankadan talep ettiğiniz ürün, bu kurye şirketlerine teslim edildiğinde, onlardan tamamen çıkmış oluyor ve yanlış adrese yönlenme gibi durumlarda, kurye şirketleri ile muhatap olmak zorunda kalabiliyorsunuz. Peki, bankalar hangi kuryeler ile çalışıyorlar?

Bankalar Hangi Kuryeler ile Çalışıyorlar?

Bankaların Çalıştıkları Kuryeler

Bu yazımızda sizler için hemen her bankanın çalıştığı kurye şirketlerini ayrıntılı olarak sunacağız. Siz de, bankanızdan aldığınız ürünün henüz gelmemesinden şikayetçi iseniz, yazımızı okuyarak hemen kurye şirketinin telefon numarasını bulabilir, sonrasında kartınızın teslimatı ile ilgili ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

İş Bankası Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Türkiye’nin en büyük bankalarından İş Bankası, günümüzde Kuryenet ile anlaşmalı olarak çalışıyor. Kuryenet, Türkiye’nin en büyük şirketlerinden bir tanesi ve %97 ulaştırma oranı gibi net bir başarısı var. Henüz İş Bankası’ndaki kartınız size ulaşmadıysa, 444 93 93 numaralı hattan Kuryenet müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Garanti Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Gençlere yönelik kampanyaları ve son dönemde çok popüler olan reklamları ile Garanti Bankası, yoluna başarılı bir biçimde devam ederken, kart ve benzeri ürünlerin tesliminde Kuryenet firmasını kullanıyor. Kartınız gecikti ise; Kuryenet müşteri hizmetlerini 444 9393 numaralı hattan arayarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Vakıfbank da Kuryenet ile çalışan bankalardan bir tanesi. Kredi kartı ya da banka kartınızı eve istediyseniz ve yola çıktıysa, şimdilerde Kuryenet tarafından sizlere teslim edilecek demektir. Ancak haddinden fazla gecikme halinde, yapmanız gereken tek şey 444 93 93 numaralı hattı aramak.

Ziraat Bankası Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Her yaştan müşteriye hizmetleri ile dikkat çeken, Türkiye’nin en büyük bankası Ziraat de postalarını ve benzeri ürünlerinin gönderimlerini Kuryenet aracılığıyla yapmaktadır. Kartınız yola çıktıysa, ne zaman geleceğini öğrenmek için müşteri hizmetlerini aramanız yeterli.

Akbank Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Güvenilir kuruluşlardan biri olan Akbank’ın da Kuryenet ile çalıştığını bilmekteyiz. Siz de, Akbank’tan herhangi bir evrak ya da ürün talep ettiyseniz; gönderi takibini yapabilmek için Akbank müşteri hizmetlerini aramak yerine, gönderiniz yola çıktı ibaresi ile görünüyorsa Kuryenet’e ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Halkbank Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Kuryenet’in çalıştığı bir diğer kurum da Halkbank olarak biliniyor. Halkbank’tan adresinize gelecek ürünlerin takibi için yapmanız gereken tek şey, gönderi numarasına ulaştıktan hemen sonra Kuryenet’i aramanız.

Diğer Bankalar Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Günümüzde Odeabank, QNB Finansbank, Şekerbank, T-Bank gibi kuruluşların da Kuryenet ile çalıştığını bilmekteyiz. Dönem dönem bazı bankalar ekstra olarak Aktif İleti adlı şirket ile de gönderimlerini gerçekleştiriyorlar, ancak genel olarak her bankanın Kuryenet ile çalıştığı belirtilebilir.

Siz de herhangi bir bankadan herhangi bir ürünü adresinize talep ettiyseniz; Kuryenet müşteri hizmetlerini arayarak hemen süreç hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir, ek olarak takibini web sitesinde gerçekleştirmek adına gönderi kodunu da alabilirsiniz.