Garanti Bonus Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020Günümüzde bankalar, müşterilerinin ödemelerini daha rahat yapabilmeleri adına, onlara otomatik ödeme talimatı kampanyaları sunmaktadır.

O bankalardan biri olan Garanti Bankası da, Bonus Otomatik Ödeme Talimatı ve Vadesiz TL Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası ile müşterilerinin yüzünü bir hayli güldürmektedir. İşte detaylar…

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Bonus Otomatik Ödeme Talimatı

Garanti Bankası Bonus kartınızla, otomatik fatura ödeme talimatı verebilir, sürekli fatura ödeme derdini de ortadan kaldırabilirsiniz. Su, elektrik, doğalgaz, internet, ADSL, cep telefonu, dijital TV, kablo TV gibi faturalarınız için anında otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Üstelik, bonus kazanma şansına da sahipsiniz. Otomatik fatura ödeme talimatı için aylık uygulanacak olan faiz oranının yüzde 2,25 olduğunu söylemek isteriz.
Otomatik fatura ödeme talimatı için erken kapama talepleri de yapılabilmektedir. Ancak bu talep, ekstre kesim tarihinin öncesine kadar yapılabilmektedir. Bununla birlikte, ödeme işlemlerinde borcunuzun tamamını erken bir şekilde de ödeyebilirsiniz.

Erken ödenen miktar ve gün sayısına göre de faiz indirimi yapıldığını hatırlatmak isteriz. Eğer erken ödeme yapmak istiyorsanız, Garanti Bankası şubelerine gidebilir veya da 444 0 333 numarasından Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz kanalları da şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Garanti Bankası şubeleri
  • Paramatikler
  • Alo Garanti (444 0 333)
  • Garanti internet şubesi

Vadesiz TL Otomatik Ödeme Talimatı

Fatura ödemelerini sürekli unutanlar, Garanti Bankası sayesinde ödemelerini otomatik bir şekilde yapabilmektedir. Garanti Bankası’ndan vadesiz TL hesabı olanlar, bankaya otomatik ödeme talimatı verebilmektedir.

Böylece kişiler, elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu gibi pek çok faturayı da otomatik bir şekilde ve anında gerçekleştirebilmektedir.

Vadesiz TL hesabınız üzerinden bankaya talimat vermek için, Garanti Bankası’nın size en yakın şubesine gidebilirsiniz. Eğer, Garanti Bankası’nda hesabınız yoksa yine şubeye giderek kendinize hesap açtırabilir, otomatik ödeme talimatını da verebilirsiniz.

Bunların yanı sıra, otomatik ödeme talimatı ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, bankanın web sitesini ziyaret edebilir ya da 444 0 333 Alo Garanti’yi arayabilirsiniz.

Yorum yazın