Bonuscard doğalgaz fatura ödemelerine 3 taksit kampanyası

Bonuscard Doğalgaz Ödemelerine 3 Taksit

Bonuscard kullanıcılarına ödeme kolaylıkları sunmaya devam ediyor. Doğalgaz faturanızı 3 taksitte ödeme imkanı sunan bu kampanyada ödemelerinizi internet aracılığıyla yada IGDAS veznelerine giderek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle kampanyaya katılımda bulunmanız gerekiyor kampanyadan yararlanabilmeniz için kısa sms gönderdikten bir gün sonrasında bankanız tarafından taksitlendirme yapılarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kayıt yaptırmayan Bonuscard kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar ve kampanyaya katılmadan ödenen faturalar için geçerli değildir.

bonuscard doğalgaz 3 taksit kampanyası

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım sağlamaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card’lar, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business ve Easy’ler dahildir.
 • Kampanya, American Express Card’lar ve American Express Business’lar için sadece İgdaş veznelerinde geçerlidir, www.igdas.istanbul sitesinden yapılacak ödemelerde geçerli değildir.
 • Kampanya katılım SMS’lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taksitlendirme işlemi kısa mesaj gönderildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.
 • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise taksitlendirme yapılamayacaktır.
 • Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, ABank Bonus, Fibabanka Bonus ve ING Bonus sahipleri dahildir. Kampanyaya katılmak için Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, ABank Bonus sahipleri 4055’e “GAZ” yazarak SMS göndermelidir. Kampanyaya katılmak için ING Bonus sahipleri 2205’e “BOL GAZ” yazarak SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Garanti Bankası’nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri ilk harcamadan önce “EVET GAZ” yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesi ile 3340’a SMS göndermeleri veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ı tıklamaları gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin kampanya katılım iptalleri için “IPTAL GAZ” yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri ilk harcamadan önce “EVET GAZ” yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesi ile 3340’a SMS göndermeleri veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ı tıklamaları gerekmektedir.

Daha fazla ayrıntı için tıklayın.

Kampanyaya Katılım

İlk harcamadan önce “GAZ” yazıp 3340’a SMS gönderilmeli veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ı tıklanması gerekmektedir.

Kampanya Tarihi: 15 Ekim 2016 – 31 Mayıs 2017

Fatura ödeme sayfasına gitmek için tıklayın.