Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Kredi karı ya da kredi borcu bulunanlar, bankaların sunduğu borç kapatma ve transfer kredileri kampanyaları ile borçlarını tek bir yerde toplayabiliyorlar. Bankaların sunduğu bu borç kapatma kredilerinde uygulanan faiz oranları birçok bankada değişkenlik gösteriyor olsa da bazı bankalar maaş müşterilerine özel olarak düşük faizli kredi seçenekleri sunabiliyor.

Borcu olan banka müşterileri için sunulan bu borç kapatma kredi kampanyalarını sizler için derledik. En düşük faiz ile borç transferi kredisi veren bankalar ve sağladıkları en uygun ödeme koşulları ile ek avantaj sunan bankalar şunlar…

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Kamu bankalarının sunduğu borç kapatma kredileri sürekli olmasa da bazı dönemlerde müşterilerine sunuluyor. İçerisinde bulunduğumuz kış aylarında Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank borç transferi için herhangi bir kredi kampanyası. Fakat talep edilmesi durumunda ihtiyaç kredisi kullanarak da borçların kapanması sağlanabiliyor.

Borç kapatma kredisinde daha çok özel bankalar karşımıza çıkıyor. Denizbank tarafından maaşlarını Denizbank’tan alan emekliler için düşük faiz oranlarıyla borç kapatma kredisi imkanı sağlanıyor. QNB Finansbank, TEB ve İNG Bank ise başvuran müşterilerin kredi puanlarına göre transfer kredisi fırsatı sunuyor. Akbank, İş Bankası ve Garanti Bankası gibi bankalar da yine benzer şekilde kişiye özel faiz oranları ile birlikte borç kapatma kredisi fırsatı tanıyorlar.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankaların Kredi Faiz Oranları

Denizbank tarafından sunulan borç kapatma kredisi kampanyasında müşterileri için sunulan kredide vade sayısına göre özel faiz oranları sunuluyor. Denizbank emekli maaş müşterileri borçlarını kapatmak için çekebildikleri bu kredi kampanyasında 12 ay vadeli olarak çekilen bir kredide yüzde 1.24 faiz oranı uygulanıyor. 24 ay ya da 36 ay vadeli şekilde çekilecek kredilerde ise yüzde 1.39 faiz oranı uygulanmakta.

Akbank tarafından müşterileri için sunulan borç transfer kredisi ise kredi kartı borçları için kullanılabiliyor. Banka müşterilerinin kredi kartı borçları için 20.000 TL’ye kadar tutarda kredi imkanı sağlanıyor. 13 ay vadeli olacak şekilde kullanılabilen bu kredi kampanyasında Akbank tarafından yüzde 1.79 şeklinde faiz oranı talep ediliyor.

Borç kapatma kredisi imkanı sunan bir diğer banka da İNG Bank. İNG Bank bu krediyi müşterilerinin sahip oldukları kredi puanlarına göre veriyor. Eğer kredi puanınız yüksek ve güvenilir seviyede bulunuyorsanız banka tarafından yüzde 1.49 faiz oranı ile borç kapatma kredisi imkanı sunuluyor.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.