Burgan Bank Borç Transfer Kredisi Başvurusu ve Detaylar 2020

Burgan Bank Borç Transfer Kredisi Başvurusu ve Detaylar 2020

Tüm ödeme sıkıntılarınızı rahatlığa çevirmenizi sağlayan Burgan Bank, borç transfer ihtiyaç kredisi ile farklı farklı bankalardaki borçlarınızı tek çatı altında toplayabilirsiniz.

Burgan Bank Borç Transfer Kredisi

Burgan Bank Borç Transfer Kredisi

Burgan Bank borç transfer ihtiyaç kredisi farklı bankalarda olan borçlarınızın son ödeme günü, ödemeniz gereken asgari ücreti takip etme derdinden sizi kurtarmaktadır. Böylelikle ödeme güçlüğü çektiğiniz borçlarınızı kendi belirlediğiniz ödeme planı doğrultusunda kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Bu krediye başvurmak için en yakın Burgan Bank şubesine ulaşmanız gerekmektedir. Şubedeki görevliler sizi detaylı olarak bu ihtiyaç kredisi hakkında bilgilendirecek ve size en uygun ödeme planını çıkarmanız konusunda size yardımcı olacaktır.

Borç Transfer Kredisi Özellikleri

Borç Transfer İhtiyaç kredisi ile tüm ödeme sıkıntılarını rahatlığa çevirebilirsiniz. Ödemelerini takip etmekte zorlanan tüm kredi borçlarını tek bir banka çatısı altında toplayarak bütçesine uygun taksitlerle rahat şekilde ödemek isteyen müşterilerimizi 36 ay vadeye kadar avantajlı faiz oranları için şubelerimize bekliyoruz.

Burgan Bank borç transfer kredisi için aranan şartlar ve bu kredinin özellikleri şu şekildedir:

  • Borç transfer ihtiyaç kredisi tüm kredi borçlarınızı tek bir banka çatısı altında toplamanızı sağlar.
  • Avantajlı faiz oranları ile borçlarınızı kolaylıkla size uygun bir ödeme planı ile ödeme şansını elde edersiniz.
  • Burgan Bank tek çatı altında toplanan borçlarınız için bütçenize uygun taksitleri belirlemenizi sağlar.
  • Bu krediyi çekmek istiyorsanız borcunuzu ancak 36 vadeye kadar taksitlendirmeniz mümkündür.
  • Bu krediye başvurmanız için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Borç Transfer Kredisi Faiz oranları ve Kredi Hesaplama

Burgan Bank krediyi ödemeyi düşündüğünüz vadeyi göz önünde bulundurarak size uygun faiz oranları sunmaktadır. En yakın Burgan Bank şubesine giderek borcunuzu ödemeyi düşündüğünüz vadeye göre ne kadar faiz ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bu faiz oranı, borcunuzu ödeyeceğiniz vade ve vergi vb. masraflar göz önünde bulundurularak size ödemeniz gereken Burgan Bank borç transfer kredisi hesabı çıkarılacaktır.

Kredi TutarıVadeFaiz OranıAylık Taksit Tutarı
10.000 TL122,45%1.001 TL
10.000 TL182,54%730 TL
10.000 TL242,54%594 TL
10.000 TL362,54%461 TL

Burgan Bank Borç Transfer Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Burgan Bank’a borç transfer kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız sizden istenen bilgi ve belgeleri eksiksiz olarak bankaya sunmanız ve bankanın gerçekleştireceği inceleme sonucu kredi başvurunuzu onaylayıp onaylamayacağına hükmetmesini sağlayabilirsiniz.

Banka bu incelemeyi yaparen gelir belgesi sunmanızı talep edebileceğinden, bankaya giderek hangi belgelerin isteneceğini öğrenmenizde fayda vardır.