Burgan Bank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020Burgan Bank Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da gösterdiği yoğun faaliyetlerle beraber, Türkiye’de de hizmetlerini sürdürmektedir. Bankacılık hizmetlerinde özellikle kredi olanaklarını geniş yelpazede sunuyor olmasıyla, çok sayıda müşterisini memnun eder seviyede çalışma anlayışına sahip olarak ön plana çıkar. Burgan Bank, sunduğu kredi olanaklarıyla beraber her zaman en iyi seçeneklerden faydalanabilmeyi mümkün kılar özelliktedir.

Kredi başvurularında her zaman en kısa süre içerisinde işlemleri tamamla hedefine sahip olan banka, yetkin müşteri temsilcileriyle de son derece kaliteli operasyonlar yürütür. Günümüzün en sık kullanılan kredi talep yöntemlerinden biri olan SMS ile kredi yöntemine dair bilgileri sunuyor olmasıyla beraber anında kredi seçeneğini sağlar.

Burgan Bank SMS ile Kredi Başvurusu

Burgan Bank SMS ile Kredi Başvurusu

Son yıllarda sahip olduğu popülerlik seviyesini artırmasındaki temel etkenler arasında, sunduğu kredi olanakları yer alır. Burgan Bank SMS ile anında kredi başvurusu için 8222’den bilgi alabilmek mümkündür. Müşterilerine, yararlanmak istedikleri hizmetlerle alakalı olarak bilgi iletimini gerçekleştiriyor olmasıyla beraber fark yaratan çözümleri sunar.

8222, Burgan Bank’a ait resmi SMS numarasıdır. Bilgi almak isteyen herkes için kullanılabilir olmasıyla beraber kredi talebiyle alakalı olarak müşteri temsilcileriyle iletişime geçilerek anında işlemler başlatılabilir. Cep telefonları üzerinden Burgan Bank’a kredi başvurusu yapmak için 0 850 222 8 222 numarası kullanılarak iletişimin kısa süre içerisinde sağlanabilmesi mümkündür.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Burgan Bank’ın sağladığı ihtiyaç kredisine olan talebin artış göstermesindeki en önemli faktör, faiz oranlarıdır. %2,59 ve %2,79 aralığında sunduğu seçeneklerle beraber her zaman en kısa süre içerisinde faizlerden yararlanabilme ayrıcalığını sunar.
Burgan Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları, vade sayısına göre değişiyor olmasıyla beraber talep edilen tutar gibi detayların da göz önünde bulundurulmasıyla %2,59 veya %2,79 seviyesinde belirlenir. Çok sayıda bankaya göre faiz oranlarının çok daha avantajlı seviyede bulunuyor olması, Burgan Bank’tan talep edilen kredinin geri ödemesinde avantaj elde edebilmede etkili olur. Düşük faiz oranı, düşük geri ödeme farkı anlamına gelir.

Anında kredi başvurusunun yapılması esnasında talep edilen tutar ve vadeye göre faiz oranları hakkında bilgi sahibi olunabilmesi de mümkündür.

Burgan Bank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Burgan Bank, sunduğu kredi olanağında 500-50.000 TL limitleri arasında kredi çekebilmeye olanak sağlar. Alınabilecek olan kredi tutarının belirlenmesinde, banka tarafından sunulan önemli şartlar bulunur. Yapılan başvuru taleplerinde bankanın değerlendirme kriterleri aşağıdaki şekilde sıralanır.

 1. Bireysel Ödeme Performansı
 2. Burgan Bank’la çalışılan ürün sayısı
 3. Burgan Bank’ın eski veya yeni müşterisi olma durumu

Mevcut olan kriterler arasından yapılan değerlendirme sonucunda, Burgan Bank tarafından belirlenen limit aralıkları içerisinde krediden yararlanabilme olanağı sunulur. Yararlanılmak istenen kredi tutarı için kriterlerin karşıladığı seviyede hizmetin alınması her zaman en önemli etkendir. Ne kadar kredi alabilirim diyenler için, yapılan başvurunun ardından bankanın değerlendirmesinin ardından uygunluk tutarı belirlenir.

Burgan Bank Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

Burgan Bank tarafından kredi başvurusunu yapmak isteyen herkes için gerekli olan şartların sağlanması ve aynı zamanda belgelerin de teslim edilmesi zorunluluğu bulunur.

Burgan Bank Kredi Başvurusu için Şartlar:

 • 18 yaşı doldurmuş olmak
 • Belgelenebilir düzenli gelire sahip olmak
 • Burgan Bank’tan kredi kullanımına uygunluk durumuna sahiplik

Burgan Bank Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler:

 • Kimlik belgesi
 • Gelir belgesi
 • Kefil gösterilmesi gerekiyorsa kefile ait bilgiler

Burgan Bank, kredi başvurusunu yapan bireyler üzerinde şartları yeniden değerlendirme hakkını saklı tutar. Yapılan incelemeler sonucunda müşterilerden ekstra belge talep edilebilmesi bazı özel durumlar için söz konusu olabilir. Kredi başvurusunda bulunan herkes, kredi tutarını alabilmek için banka tarafından talep edilen belgeleri teslim etmelidir.

11 yorum

 1. Veysel bozyurt 4 Mart 2016
 2. ismail akdere 21 Nisan 2016
 3. ayhan 20 Temmuz 2016
 4. Dilek 31 Temmuz 2016
 5. ismail akdere 8 Ağustos 2016
 6. Hatice Erkan 11 Ağustos 2016
 7. Ferda 22 Eylül 2016
 8. Aynur 6 Aralık 2016
 9. seda 16 Mart 2017

Yorum yazın