Burgan Bank Kredi Başvurusu 2018
Burgan Bank Kredi Başvurusu

Uzun yıllardır bankacılık faaliyeti gösteren ve her yıl bir öncekine nazaran büyük gelişme gösteren Burgan Bank, kredi kullandırma oranında da gelişmiş bankalar arasında yer almaktadır.

Acil ihtiyaçlar, bireysel gereksinimler, mülk sahibi olma isteğinin yanı sıra, istihdam alanlarında da etkili olan şirketler, KOBİ’lerde Burgan Bankın sunmuş olduğu kredi ürünlerinden faydalanabilmektedir. Kredi ürünlerinin zenginliği yanı sıra, başvuru kanallarının çeşitliliği ile de kişiler, Burgan Bankı tercih etmektedir.

burgan bank kredi başvurusu

Burgan Bank Kredileri

Bireysel bankacılığın yanı sıra, KOBİ bankacılığı, ticari bankacılık ve kurumsal bankacılık hizmeti sunan banka, hizmet vermiş olduğu alanlara kredi ürünlerini de dahil etmekte ve her türden müşteri portföyüne kredi ürünü sunmaktadır.

Bireysel kredi çeşitleri arasında, ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi ürünler sunan banka, şirket işletmeleri için, nakdi ve gayrı nakdi kredileri, detaylarıyla iş sunmuştur. Gerekli kredinin miktarı, geri ödeme koşulları ya da faiz oranları sayesinde kurumlar avantajlı kredi kullanmış olup, nakit akışlarını da düzene sokmaktadır.

Başvuru Kanalları

Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan Burgan Bank, şube sayısını birçok şehre yaymış ve geniş alanlarda hizmet vermektedir. Genç, dinamik ve tecrübeli çalışan kadrosu ile kişilere kaliteli hizmet veren banka, ileri teknoloji başvuru kanalları ile de kredi başvurusunu kabul etmektedir.

Kredi başvuruları için gerekeli koşulları sağlayan hemen her vatandaş en kısa sürede yanıt alabilmekte ve ihtiyacı olan nakde ulaşmaktadır. Burgan Bank kredi ürünlerinden faydalanmak için kişiler, dilediği bir Burgan Bank şubesini ziyaret edebilir ya da web sitesinden online başvuruda bulunabilirler.

Banka Şubesi İle Kredi Başvurusu
Kredi başvuruları için aranan gerekli koşullar esneklik gösterse de büyük oranla temel koşulları sağlayan ve 18 yaşını dolduran her vatandaş, dilediği kredi ürünü için başvuru da bulunabilirler. Buradan bireysel müşteri temsilcisi vasıtasıyla,başvuru formu doldurabilir ve kredi ile alakalı tüm detayları öğrenebilirsiniz. Şubeden başvurunun diğer bir avantajı ise, kişiler geri ödeme koşullarını aylık gelirine göre belirleyip, kredi kullanabilmektedir.
İnternet Bankacılığı İle Kredi Başvurusu
Burgan Bankın müşterilerine sunmuş olduğu bir diğer başvuru kanalı ise, internet bankacılığıdır. Bankanın resmi web sitesinden hemen başvur butonuna tıklayarak,karşınıza çıkan online başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Bunun dışında bankanın web sayfasında, hesaplama aracını kullanabilir ve şubeye gitmeden dilediğin kredi ürünü ile ilgili faiz oranı ya da geri ödeme planlarını hesaplayabilirsiniz

Burgan Bank Kredi Çeşitleri

Bankacılık hizmetleri arasında,ödemeler(SGK ödemeleri,öğrenci ödemeleri fatura ödemeleri vb.)sigorta emeklilik, yatırım fonları, hisse senetleri, vadeli-vadesiz mevduat ürünleri ve krediler gibi kişi ve kurumları finansal anlamda yakından ilgilendiren ürünleri olan banka, kredi türlerinde de aynı üretkenliği göstermektedir. Kişilerin nakde sıkıştığı her alanda destek veren banka, aynı zamanda her kesimden zümreye de hitap etmektedir.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Eğitim, sağlık tatil gibi bir çok nedenden ihtiyacınız olan ekonomik destek, Burgan Bank tarafından kişilere sunulmaktadır. İhtiyaç kredisi ürünlerinde bütçenize uygun ödeme planları ve düşük masraflar ile kredi başvuruları için dilediğiniz Burgan Bank başvuru kanallarını tercih edebilirsiniz. Banka, ihtiyaç kredilerinde kişilere birçok alternatif sunmuş ve hepsine farklı özellikler yüklemiştir.

Bu doğrultuda ihtiyaç kredisi türleri, Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi(Elmas Kredi, Platin Kredi, Altın Kredi, Gümüş Kredi), Borç Transfer İhtiyaç Kredisi, Birikimli İhtiyaç Kredisi, İpotekli İhtiyaç Kredisi olarak belirlenmiştir. Bankanın en sık tercih edilen ihtiyaç kredisi ürünü “değerini bilen ihtiyaç kredisi” için temel olarak kişilerin kredi notu ön plan alınmıştır.

Bu anlamda KKB Skoru nah oranla kredi faiz oranları artmakta ya da azalmaktadır. Müşterinin banka geçmişi burada büyük rol oynamakta ve faiz oranları kişiye göre esneklik göstermektedir. Kişiler diğer ihtiyaç kredi ürünleri hakkında detaylı bilgi bankanı resmi web sitesinden kolayca öğrenebilmektedir.

Gerekli belgeler

 • Bireysel Kredi Başvuru Formu
 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Gelir belgesi: Ücretli iseniz; maaş bordrosu ya da şirketin imza sirküleri ile birlikte maaş yazısı, serbest meslek sahibi iseniz; son 3 yıllık vergi levhası
 • Yerleşim Belgesi ya da son aya ait resmi fatura örneği (Türk Telekom, İGDAŞ vb.)
 • Kira geliri beyan edilmişse tapu fotokopisi ile birlikte kira kontratı
 • Faiz geliri beyan edilmişse yatırım hesabı dokümanı

Bunun dışında kredi ürünü detaylarına göre ek belge istenebilmektedir.

Burgan Bank Taşıt Kredisi

Kişiler Dilediği an, 0.km ya da 2. El araca Burgan Bankın cazip imkânlarından faydalanarak sahip olmaktadır. 0 km taşıt için sadece TL cinsinden, aylık eşit taksit ödemeli ve sabit faizli özellikler belirlenmektedir. Maksimum 48 ay vade imkânı sağlanmış ve kredilendirilecek taşıt üzerine rehin tesis edilmesi uygun görülmüştür.

0 km araçlarda alınacak aracın fatura değerinin %25’i ve ikinci el aracın ise kasko değerinin en fazla %70’i oranında taşıt kredisi kullandırılmaktadır. Burgan Bank, 2. El taşıtlarda 3 yaşa kadar araçlar kredilendirilmektedir. Kredilendirilecek taşıt üzerine rehin tesis edilmekte ve Banka adına rehinli aracın kasko sigortası da yaptırılmaktadır.

Gerekli belgeler

 • Kimlik belgesi; nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport
 • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / Maaş yazısı (Şirket yetkililerinin imza sirküleri ile beraber)
 • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
 • Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
 • Kira geliri varsa tapu ve kira

Burgan Bank Konut Kredisi

Burgan Bank, ev sahibi olmak isteyen birçok vatandaşı uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile ev sahibi yapmaktadır. Birçok kredi türünde olduğu gibi konut kredileri için de sıklıkla kampanya sunan banka,ihtiyaç sahiplerine 120 aya kadar vade imkânı sunmaktadır.

Gerekli belgeler

 • Kimlik belgesi; nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport
 • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / Maaş yazısı (Şirket yetkililerinin imza sirküleri ile beraber)
 • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
 • Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
 • Kira geliri varsa tapu ve kira
 • Satın alınan konut tapusu

Burgan Bank Kredi Kampanyaları

Banka, sunmuş olduğu kredi ürünlerinin avantajlı özelliklerinin yanı sıra, ekstra kolaylıklar eklemekte ve zaman zaman kampanyalar hazırlamaktadır. Gerek müşterinin talebi gerekse şirketin iş akışı sebebiyle hazırlanan kampanyalı ürünleri, geri ödemeler ve faiz oranları gibi hususlarda kişilere büyük kar sağlamaktadır.

 

11 yorum

 1. Veysel bozyurt 4 Mart 2016
 2. ismail akdere 21 Nisan 2016
 3. ayhan 20 Temmuz 2016
 4. Dilek 31 Temmuz 2016
 5. ismail akdere 8 Ağustos 2016
 6. Hatice Erkan 11 Ağustos 2016
 7. Ferda 22 Eylül 2016
 8. Aynur 6 Aralık 2016
 9. seda 16 Mart 2017

Yorum yazın