Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu 2020

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu 2020

Burgan Bank ülkemizde 35 şube ile hizmet vermektedir. Burgan Bank’ın bankacılık ürünleri arasında kredi kartları da bulunmaktadır. Burgan Bank müşterilerine sunduğu kredi kartlarını “bonus özellikli kartlar” ve aidatsız kredi kartı “Hesaplı Kart” başlıkları altında toplayabiliriz. Kredi kartı özellikleri ve Burgan Bank SMS ile kredi kartı başvurusu içeriğimizde detaylı olarak verilmiştir.

Burgan Bank müşterileri bonus kredi kartı talebinde bulunabilirler. Bankanın müşterileri için sunduğu bonus özellikli kartlar şunlardır:

 • Burgan Bank Bonus Klasik
 • Burgan Bank Bonus Plus/Gold
 • Burgan Bank Bonus Premium
 • Burgan Bank Bonus Platinum
 • Burgan Bank Bonus Business

Yukarıda sıralı her bir kartın kendine has özellikleri olmakla birlikte, hepsinin ortak özellikleri şu şekildedir: Alış verişlerde bonus kazandırırlar ve diğer alışverişlerde harcama imkanı tanırlar. Taksitli alış veriş, nakit avans ve taksitli nakit avans olanağı vardır. Kampanyalardan yararlanılabilir. Burgan Bank bonus kredi kartları başvuruları bankanın şubelerine ya da 0850 222 8 222 numaralı Burgan Bank Müşteri İletişim Merkezi’ne yapılabilir. Burgan Bank kredi kartı SMS ile başvuru kanalı hakkında güncel olarak herhangi bir bilgi vermemiştir.

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu

Burgan Bank’ın bonus özellikli kredi kartları yıllık ücrete tabiidir. Bununla birlikte yıllık aidat ücreti ödemek istemeyen müşterileri için banka tarafından aidatsız Hesaplı Kredi Kartı da sunulmaktadır. Burgan Bank Hesaplı Kart başvurusu da Burgan Bank şubelerinden yapılabilir. Daha detaylı bilgi 0850 222 8 222 numaralı Burgan Bank Müşteri İletişim Merkezi’nden alınabilir.

Burgan Bank Kredi Kartları

Kredi kartlarının içerisinde bonus sistemi bulunuyor. Bu sayede yaptığınız harcamalarda belirli miktarlarda bonuslar ve hediye para puanlar kazanıyorsunuz. Bu bonuslar daha çok kullandığınız karta göre farklılık gösterdiği için, kredi kartınızın yüksekliğine ve özelliğine göre bonuslarınız artış gösteriyor diyebiliriz. Peki hangi kartları var Burgan bankın? Gelin hemen inceleyelim.

 • Burgan bank bonus
 • Burgan bank bonus plus
 • Burgan bank bonus Premium
 • Burgan bank bonus Platinum
 • Burgan bank hesaplı kart

Şeklinde kartları sıralayabiliriz. Bu kartlar kendi içinde farklı avantajlara sahip olduğu için, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler adına da önemli bir adım oluyor. Bankalar tarafından talep edilen yıllık kart ücretleri özellikle söz konusu olduğu zaman, Burgan bankası burada ekonomik şekilde ilerliyor.

En Popüler Burgan Bank Kredi Kartları

Genellikle platinum ve Premium kredi kartları çok tercih ediliyor. Sunulan hizmetler, verilen hediyeler ve bonus özellikleri ile birlikte sürekli değişken bir yapıya sahip olan bu kartlar, her zaman alışverişlerinizde işlerinizi kolaylaştırıyor. Tabi ödemelerinizi ve düzenli geri ödemelerinizi sağlıklı yapmanız gerekiyor.

Yüksek kredi notunuzun olması size her zaman artı bir değer yaratacağından dolayı, bu süreçleri incelemek için hemen başvuru yapmanız gerekiyor.  Daha fazla zaman kaybetmeyin ve Burgan bank kredi kartı başvurusu konusunda birkaç tıklama ile gerekli düzenlemeleri ön plana çıkarmaya başlayın.

Başvurum Neden Onaylanmıyor?

Burgan Bank’a yapılan kredi kartı başvurularının onaylanmama ya da ret cevabı alma sebepleri şunlar arasından biri ya da bir kaçı olabilir.

 • Kişinin farklı kredi kartları varsa bunların limitlerinin toplamının aylık gelir meblağının dört katını aşması
 • Başvuru sahibinin Findeks notunun banka kredi politikalarına göre “düşük” bulunması
 • Başvurucunun gecikmiş kredi kartı, kredi ya da ek hesap borcu bulunması.
 • Başvuru sahibinin varlık yönetim şirketlerinde ya da icra dairesinde takip edilen borcu bulunması
 • Banka tarafından ulaşılabilen bilgilerin ya da evrakların yetersizliği (ikamet bilgisi, gelir bilgisi vb.)

Başvuru Ne Zaman Sonuçlanır?

Burgan Bank’a yapılan kredi kartı başvuruları genellikle 1 aya kadar sonuçlanmaktadır. Bankadan kredi kartı başvurusuna dair bir cevap alamayan kişiler kredi kartı başvuru takip ve sorgulama işlemlerini Burgan Bank şubelerinden ya da 0850 222 8 222 numaralı Burgan Bank Müşteri İletişim Merkezi’nden yapabilirler.