Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu 2018
Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de genelde büyük şehirlerde şubesi bulunan Burgan Bank tüketicilerin kullanıma sunduğu kredi kartları Bonus alt yapısı ile çalışmaktadır. Bütün bonus kart üye iş yerlerinden avantajlı alışveriş yapma özelliği bulunmaktadır.

Burgan Bank Kredi Kartları

  • Burgan Bonus ( Plus, Premium, Platinum)

Burgan Bank’ın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Burgan Bonus Plus ‘dır

Burgan Bank’dan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi kartı başvurusu
  • Sms ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
  • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Şubelerden kredi kartı başvurusu
  • ATM’lerden kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)

Burgan Bank Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

0850 222 8 222 üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilmenin yanında web sitesi üzerinden “beni arayın” formu doldurarak banka tarafından aranarak kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz.

Burgan Bank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Sms ile kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır.

Burgan Bank Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Burgan.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Web sitesine girdikten sonra “Burgan Kredi Kartları” menüsüne girerek web üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru formunda çalışmak istediğiniz şubeyi seçerek kartınızı teslim almak istediğiniz şubeyi de belirtmeniz gerekmektedir.

Burgan Bank Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Mobil uygulaması olmamasından dolayı mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır.

Burgan Bank Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Web sitesi kullanarak sorgulatacağınız size en yakın şube üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilir ve kartlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Şubeler üzerinden yapılacak başvurular aynı gün sonuçlanmaktadır. Başvuru sırasında yanınızda ikametgah belgesi (son 2 ay tarihli adınıza kayıtlı herhangi bir fatura) T.C. Kimlik belgeniz ve gelir belgeniz yanınızda olması halinde başvurunuzun onaylanması ile direk kredi kartınızı alabilirsiniz.

Burgan Bank ATM’lerinden Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın kullanmış olduğu ATM’ler akıllı olarak tabir edilen modellerden olmadığından dolayı ATM üzerinden kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır.

Burgan Bank Bosnu Kredi Kartı Özellikleri

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın her noktasında Visa-Mastercad işlem yaptıran yerlerde alışveriş yapmanıza ve puan kazanmanıza imkan sağlamaktadır. Üye iş yerleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde %20’ye kadar ilave bonus kazanma imkanı sunmaktadır. Burgan Bank kredi kartlarının Premium ve Platinum gibi sınıfları alışverişlerde daha fazla puan kazanmanıza imkan vermektedir.

Burgan Bank bünyesinde kullandığınız kredi kartlarını hesaplı kart olarak dönüştürmeniz halinde yıllık kart aidatı ödemeden kullanabilirsiniz. Fakat aidatsız kartların kullanımı için bireysel emeklilik gibi bazı kampanyalara katılmanız zorunlu tutulmaktadır.

Yorum yazın