CEPTETEB Nedir?

Cepteteb Nedir ve Nasıl Açılır?

Son yıllarda en çok eleştirilen konular arasında olan bankaların işlem ücretleri ve kredilerde aldıkları yüksek dosya masrafları konuları kapsamında bankaların rekabet ortamını genişletmek için başlattıkları şubesiz bankacılık işlemleri her geçen gün artmaya devam etmektedir. Özellikle büyük bankaların vermiş olduğu şubesiz bankacılık işlemleri hem para transferlerinde hem de kredi kullanımlarında normal hesaplara göre çok daha fazla avantajlı olmaktadır. Bu yazımızda Teb bünyesinde bulunan şubesiz bankacılık hizmet için Cepteteb hesabı nasıl açılır? Sorusuna cevap veriyoruz.

Cepteteb Avantajları Nelerdir

TEB bankasının bünyesinde sunulan şubesiz bankacılık hizmetidir. Şube sayısının ve yaptığı kampanyalar ile ülkemizde tercih edilen bankalar arasında bulunmasından dolayı Cepteteb hizmetlerinde de rakiplerine göre avantajları bulunmaktadır. Özellikle kredi başvurusu ve otomatik talimatlı ödemelerde avantajlı hizmetleri bulunmaktadır. TEB Bankasının başlatmış olduğu temassız ödeme sistemini Cepteteb müşterileri de kullanabilmektedir.

\"cepteteb\"

Cepteteb müşterilerinin temassız ödemeyi kullanması

İndirdiğiniz cepteteb mobil uygulaması ile kredi kartı tanımlaması yaptıktan sonra temassız ödeme seçeneğini aktif etmeniz ile izin veren işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Güvenlik önlemlerinden dolayı 50TL ve üzeri alışverişlerde temassız ödeme kullanmak istediğinizde kartın şifresini girmenizi isteyecektir.

“NFC destekli ve Android 4.4 üzeri işletim sistemi bulunan mobil cihazlarda NFC özelliğinin açık olması durumunda kullanabilirsiniz”

Cepteteb hesabı nasıl açılır?

Diğer şubesiz bankacılıkta olduğu gibi herhangi bir şubeye gitmeden Web sitesi, mobil uygulama ya da kurumsal telefon numarasından yapacağınız başvuru sonrasında şube yetkilisi sizi arayacaktır ve randevu verdiğiniz adrese gelerek size gerekli hesap açma sözleşmelerini imzalatacaktır. Sözleşme imzalanması sırasında T.C. kimlik numaranızın ve resminizin olduğu geçerli resmi kimlik kartının olması yetecektir. Sözleşme imzalanma işleminden sonra Cepteteb hesabınız anında açılır ve şube yetkilisinin yanında getirmiş olduğu ATM kartı size teslim edilir.

Teslim aldığınız ATM kartı ile istediğiniz zaman TEB Bank ATM’lerinden nakit para çekimi ya da yatırması yapabildiğiniz gibi kredi başvurusu ve otomatik fatura işlemlerini de bu kartınınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Cepteteb ATM kartı ile diğer bankaların ATM’lerinden de nakit çekimi yapabilirsiniz. Bu durumda bankalara göre değişen işlem ücreti ATM ekranında görülecektir.

İstersen CEPTETEB İnternet Şubesi’nden, istersen de Mobil Şube’den girip hesabını anında kullanmaya başlayabilirsin.

Önceden TEB müşterisiysen de yeniden başvuru yapmana gerek kalmadan, mevcut kullanıcı kodun ve bilgilerin ile İnternet Şubesi’ne girip, Hesaplar menüsünden CEPTETEB Hesap’ı seçmen yeterli.

CEPTETEB Hesap ile her gün kazanmaya başlamak için yapman gereken tek şey, hesabına para göndermek. Sonrasında bu hesaptan ödemelerini yapsan bile her gün kazanmaya devam edersin.

Ceptetebliysen

  • Sana iyi faiz oranları sunarız. Ayrıca şube masrafımız olmadığı için CEPTETEB hesap işletim ücreti, TL hesaplar arası para transferi ücreti gibi masrafların olmaz. Paran cebinde kalır.
  • Otomatik cevaplar veren robotların değil, seni anlayan kanlı canlı müşteri danışmanlarımızın yer aldığı CEPTETEB Destek Merkezi’mize, 7/24 ulaşabilirsin.
  • CEPTETEB Kredi Kartı ile cüzdanında birden fazla kredi kartı taşımana gerek kalmadan, birçok avantajı tek kartta toplarsın. Avantajlarını kendin belirler, başka bankaya ihtiyaç duymadan CEPTETEB ile tüm ihtiyaçlarına cevap bulursun.
  • Dijital bankacılığın en yeni halinde oturduğun yerden tüm bankacılık işlemlerini çok daha kolay ve hızlı bir şekilde halledersin.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.