Citibank Kredi Başvurusu 2018
Citibank Kredi

Türkiye’de 40 yıldan itibaren hizmet veren banka özellikle yurtdışında 200 yıldan eski geçmişi bulunmaktadır. Ülkemizde yaygın şube ağı olmamasına rağmen ticari alanda avantajlı kredi imkanları bulunmaktadır.

Fakat son yıllarda özellikle büyük şehirlerde şube sayısını arttırmaya yönelik adımlarını avantajlı imkanlar sunarak pekiştirmek istediği görülmektedir. Yurtdışı para gönderimlerinde geniş yabancı ülke şube ağı sayesinde ülkemizdeki en avantajlı bankalar arasında olmaktadır.

Citibank Kredi Başvurusu

Citibank Aylık %1.09 Faiz Oranı ile 30.000 TL’ ye Kadar Kredi Kampanyası

İhtiyaçlarınızı ertelemeyin… Hayatınızı ‘YENİ’ leyin! Citibank, farklı ihtiyaçlarınız için yenilenen kredi seçenekleri ile size yepyeni bir dünya sunuyor.

Yalnızca 4 adımda YENİ’ lenin!

  • E yazıp 2484 e SMS göndererek veya www.citi.com.tr’ yi ziyaret ederek kolay kredi başvurusu yapın.
  • Ön onayınızı anında alın.
  • Siz şubeye gelmeyin, tüm belgeler kapınıza gelsin.
  • Paranız 1 günde dilediğiniz hesabınızda olsun.
citibank kredi faiz oranları

10.000 TL kredi faiz oranları

*Bu faiz oranından yararlanabilmek için net 5.000 TL ve üzerinde gelir dökümanı beyan etme zorunluluğu vardır.

Kimler yararlanabilir:

Kampanya yalnızca Citibank ile yeni tanışan; Citibank’tan daha önce kredi kartı ya da bireysel kredi almamış müşteriler için geçerlidir.

Kampanya Koşulları:

%1,09 aylık faiz oranı maksimum 48 ay vade ve minimum 349TL veya kredinin %4′ ü kadar dosya masrafı ile 30.000 TL ye kadar geçerlidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için net 5.000TL ve üzeri gelir belgesi ibraz edilmesi zorunludur.

Kampanyaya katılmak için gerekli belgeler:

Başvuru Başvuru Formu / Sözleşme Nüfus cüzdanı fotokopisi (sürücü belgesi geçerli degildir). Son maaş bordronuz (resmi bordronuz yoksa, kaşeli ve imzalı maaş yazısı yanında imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi gönderilmelidir).

Citibank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aşağıda Citibank kredi başvurusu formuna ulaşabileceğiniz bir bağlantı bulunmaktadır. Citibank mesajla kredi başvurusu imkanı ne yazık ki vermemektedir.

Citibank Telefon İle Kredi Başvurusu

Telefon ile kredi başvurusu imkanı bulunmamaktadır. Fakat 0216 524 74 75 destek hattını arayarak kredi başvurusu yapabileceğiniz yerler ve bankacılık işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Size en yakın Citibank şubeleri ve müşteri olmak için neler gerektiği hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Citibank Web Üzerinden Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu için tercih edilen en yaygın yöntem web şubeleri olmaktadır. Citibank diğer bankalardan farklı olarak web üzerinden kredi başvurusu yapmak istediğinizde %0,30-0-50’ye kadar faiz indirimleri sunmaktadır. Özellikle kurumsal ve ticari amaçlı avantajlı kredileri bulunmaktadır. Başvuru sayfasına ulaşmak için tıklayın.

Citibank Şubelerinden Kredi Başvurusu Yapmak

Şube sayısı yaygın olmasa da özellikle büyük şehirlerdeki Citibank şubelerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Avantajlı kredi oranları sayesinde diğer bankalara göre farkını göstermektedir. Türkiye’de en düşük faiz ile kredi kullandırma imkanı veren bankaların arasında bulunmaktadır.

One Response

  1. Güldeniz 27 Aralık 2016

Yorum yazın