Citibank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Citibank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde şubeleri olan Citibank, düşük faiz oranları ile verdiği kredi imkanlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Verdiği kaliteli hizmet ve düşük faiz oranları ile en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan Citibank’a, dilerseniz SMS ile dilerseniz de internet üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

Citibank SMS ile Anında Kredi Başvurusu

Citibank SMS ile Kredi Başvurusu

Citinbank’akredi başvurusu yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Citibank’ın herhangi bir şubesine gidip yorulmadan SMS ile kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne E yazarak 2484’e SMS gönderebilirsiniz. Şayet ön onay aldıysanız Citibank’tan yetkili bir kişi sizinle iletişime geçecektir. Citibank^üstelik,tüm detaylı belgeleri de anında kapınıza kadar göndermektedir. Kredi başvurunuzun gün içinde onaylanmasını istiyorsanız, bilgilerinizin ve evraklarınızın eksiksiz olması gerekmektedir. Ancak 16.30’dan sonra yaptığınız her başvuru bir sonraki gün değerlendirmeye alınmaktadır. Bunun yanında kampanya dönemlerinde başvuruların değerlendirilmesi ise birkaç gün sürmektedir.

Citibank’a SMS dışında hem telefon ile hem de web sitesi aracılığı ile de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şayet siciliniz de temizse, 1 gün içinde kredi imkanına sahip olabiliyorsunuz. Krediniz onaylandığı takdirde, gerekli belgeleri herhangi bir Citibank şubesine teslim ediyorsunuz. İşlemleriniz tamamlandıktan sonra da paranız 1 iş günü içerisinde hesabınıza yatmış oluyor.

Citibank, internet üzerinden yapılan başvurularda ne kadar farklı bir banka olduğunu da bir kez daha ortaya koyuyor. Eğer internet üzerinden kredi başvurusunda bulunacaksanız, kredi faiziniz yüzde 0,50 daha ucuz oluyor. Böylece kredi başvurusunu internetten yapmanız, size çok daha yarar sağlayacaktır.

Citibank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Citibank’ın müşterilerine sunduğu çok özel kredi kampanyaları bulunmaktadır. Sizler de kendinize en uygun kampanyayı seçip ihtiyacınız olan krediye sahip olabilirsiniz. Her daim müşterilerine değer veren Citibank’ın çok uygun olan faiz oranları aşağıdaki gibidir:

 • Citibank, müşterine yalnızca internete özel bireysel ihtiyaç kredisi için, 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,39 faiz oranı imkanı sunuyor.
 • Citibank, aylık yüzde 1,9 faiz oranıyla 30 bin TL’ye kadar kredi kampanyası ile de kredi çekmek isteyenlerin güzlerini güldürüyor.
 • Citibank’ın bir diğer kampanyası ile de, aylık yüzde 1,15 faiz oranıyla 25 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyorsunuz.
 • Citibank özel meslek sahiplerini de unutmuyor. Citibank, özel meslek sahiplerine aylık yüzde 1,15 faiz oranı ile 25 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor.
 • Citibank, tüm kamu çalışanlarına özel kampanyası ile de karşımıza çıkıyor. Citibank, çok değerleri müşterilerine, aylık yüzde 1,19 faiz oranı ile 20 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor.
 • Citibank, bireysel ihtiyaç kredisi almak isteyenler de, aylık yüzde 0,95 oranı ile 2 bin TL kredi çekme imkanına da sahip oluyor.

Citibank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Citibank’ın yukarıda sıraladığımız kredi imkanlarından size uygun olanları belirleyip dilediğiniz kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken bir durum var. Telefon ya da web üzerinden yaptığınız başvurularınıza mutlaka onay gelmesi gerekmektedir. Şayet, kredi başvurusu yapmak için onay gelmedi iseCitibank’ın müşterilerine özel olarak hazırladığı kredi kampanyalarından hiçbir şekilde yararlanamazsınız.

Citibank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler ve Şartlar

Citibank kredi başvurularınızı hem web üzerinden hem de SMS yolu ile gerçekleştirebileceğinizi söylemiştik. Eğer kredi başvurunuza onay verildiyse uymanız gereken şartlar ve hazırlamanız gereken birtakım belgeler de bulunmaktadır. İşte gerekli olan o belgeler:

 • Başvuru formu,
 • İkametgah,
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Maaş bordrosu.

6 kıtada 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Citibank, milyonlarca müşteri hesabı ile dünyanın en önemli bankaları arasında yer alıyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarına anında yanıt veren Citibank, yıllardır verdiği kaliteli hizmet ile de adından sıkça söz ettiriyor. Sizler de uygun faiz oranları ile kredi çekmek istiyorsanız, Citibank’a kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ
 • Güldeniz4 sene önce
 • Nasılbaşvuruyoruz