Citibank Kredi Başvurusu 2017
Citibank Kredi Başvurusu

Türkiye’de 40 yıldan itibaren hizmet veren banka özellikle yurtdışında 200 yıldan eski geçmişi bulunmaktadır. Ülkemizde yaygın şube ağı olmamasına rağmen ticari alanda avantajlı kredi imkanları bulunmaktadır. Fakat son yıllarda özellikle büyük şehirlerde şube sayısını arttırmaya yönelik adımlarını avantajlı imkanlar sunarak pekiştirmek istediği görülmektedir. Yurtdışı para gönderimlerinde geniş yabancı ülke şube ağı sayesinde ülkemizdeki en avantajlı bankalar arasında olmaktadır.

Citibank’dan kredi alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Sms ile kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Web üzerinden kredi başvurusu
  • Mobil bankacılık ile kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Şubelerden kredi başvurusu
  • ATM’lerden kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)

Citibank Telefon İle Kredi Başvurusu

Telefon ile kredi başvurusu imkanı bulunmamaktadır. Fakat 0216 524 74 75 destek hattını arayarak kredi başvurusu yapabileceğiniz yerler ve bankacılık işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Size en yakın Citibank şubeleri ve müşteri olmak için neler gerektiği hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Citibank Sms İle Kredi Başvurusu

Telefon bankacılığında olduğu gibi sms ile kredi başvurusu yapılmamaktadır.

Citibank Web Üzerinden Kredi Başvurusu                

Kredi başvurusu için tercih edilen en yaygın yöntem web şubeleri olmaktadır. Citibank diğer bankalardan farklı olarak web üzerinden kredi başvurusu yapmak istediğinizde %0,30-0-50’ye kadar faiz indirimleri sunmaktadır. Özellikle kurumsal ve ticari amaçlı avantajlı kredileri bulunmaktadır.

Citibank Mobil Bankacılık İle Kredi Başvurusu

Mobil bankacılık hizmeti bulunmamaktadır.

Citibank Şubelerinden Kredi Başvurusu Yapmak

Şube sayısı yaygın olmasa da özellikle büyük şehirlerdeki Citibank şubelerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Avantajlı kredi oranları sayesinde diğer bankalara göre farkını göstermektedir. Türkiye’de en düşük faiz ile kredi kullandırma imkanı veren bankaların arasında bulunmaktadır.

Citibank ATM’lerinden Kredi Başvurusu

ATM’ler üzerinden sadece bankaya ait kartlar ile bankacılık işlemleri yapılabilmektedir. Sadece şube ve web üzerinden kredi başvurusu kabul ettiğinden dolayı ATM’ler üzerinden kredi başvurusu kabul etmemektedir.

One Response

  1. Güldeniz 27 Aralık 2016

Yorum yazın