Citibank Kredi Kartı Başvurusu 2020

Citibank Kredi Kartı Başvurusu 2020

Citibank Kredi Kartı Başvurusu

Dünya’nın en büyük bankaları arasında bulunan Citibank ülkemizde sadece büyük şehirlerdeki şubeleri ve internet üzerinden hizmet vermektedir. Bankanın en avantajlı özellikleri arasında internet üzerinden yapacağınız kredi kartı başvurularında sunmuş olduğu kampanyalar gelmektedir.

Citibank Kredi Kartları

  • Citi Axess
  • Citi Wings

Citibank’ın üketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Citi Axess’tir

Citibank’dan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Sms ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
  • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Şubelerden kredi kartı başvurusu
  • ATM’lerden kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)

Citibank Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

Yabancı menşeli banka olmasından dolayı telefon üzerinden kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır. 0212 319 45 00 müşteri hizmetlerini arayarak size en uygun kredi kartı başvuru yöntemi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Citibank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Sms ile kredi kartı başvurusu yapılamıyor

Citibank Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Citibank.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bankanın internet üzerinden yapılan başvurularda çok avantajlı kampanyaları bulunmaktadır.

Citibank Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de banka müşterilerinin kullanabileceği mobil uygulama olmamasından dolayı kredi kartı başvuruları mobil bankacılık ile yapılamamaktadır. Fakat yurtdışında sunduğu hizmetlerde bankanın mobil alanda ciddi avantajları bulunmaktadır.

Citibank Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Şube sayısı kısıtlı olduğundan citibank kredi kartı başvurusu için en uygun yöntem internet üzerinden başvuru olarak görülmektedir. Fakat en yakın şube üzerinden de kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Citibank ATM’lerinden Kredi Başvurusu

Bankanın Türkiye’de kendi ATM’si bulunmamasından dolayı ATM’ler üzerinden kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır.

Citibank Axess Kredi Kartı Özellikleri

İnternet üzerinden yapılan kredi kartı başvurularında iki yıl kredi kartı aidat ücreti alınmamaktadır. Banka  müşterileri diğer kartlarda 1TL=1Mil kazanırken Citibank Wİngs kredi kartı sayesinde 1TL=1.25Mil olacak şekilde puan kazanmaktadır.

Amerika menşeli firma olmasından dolayı bankanın Amerika’daki anlaşmalı alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerde bütün kargo işlemlerimiz banka tarafından gerçekleştirilmektedir. Almış olduğunuz ürün Amerika’dan adresinde teslim alınarak sizin istemiş olduğunuz adrese kargo yapılmaktadır. Türkiye’deki müşterilerine şuan için sanal kredi kartı oluşturma imkanı sağlamamaktadır.

Dilerseniz Citibank Kredi Başvurusu yaparak da ihtiyaçlarınıza düşük faizli ve uygun ödeme seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.