• YARIM ALTIN
  1.473,00
  % 1,27
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0580
  % 0,63
 • € EURO
  9,6752
  % 0,69
 • £ POUND
  11,1952
  % 0,95
 • ¥ YUAN
  1,2379
  % 0,72
 • РУБ RUBLE
  0,1062
  % 1,50
 • BITCOIN/TL
  455459,747
  % -9,63
 • BIST 100
  1.408,14
  % 0,03

Denizbank Anında Para Hesabı Başvurusu, Kullanımı ve Detaylar 2020

Denizbank Anında Para Hesabı Başvurusu, Kullanımı ve Detaylar 2020

Kredi kartı kullanmıyorsanız, günümüzde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak epey zor olabiliyor; zira kredi kartlarında bulunan nakit avans özelliğinden faydalanamıyorsunuz ve bunun yanında ihtiyaç kredisi çekmek de uzun sürebiliyor.

Peki, ne kredi kartına ne de ihtiyaç kredilerine ihtiyaç duymaksızın, direkt olarak ATM’den para çekmeye ne dersiniz? Denizbank anında para hesabı ile bu mümkün. Denizbank anında para bir çok ek hesap gibi çalışmaktadır.

Paraya sıkıştığınız anlarda sizlere yardımcı olabilen Denizbank anında para hesabı, sadece ihtiyaç duyduğunuz anlarda kullanabileceğiniz bir limiti sizlere sunar. Bu yazımızda, anında para hesabına nasıl başvuru yapılabileceğini, bu ürünün özelliklerini ve kullanım detaylarını ele alacağız.

Siz de artık nakit sıkıntısı yaşamak istemeyenlerdenseniz, ancak kredi kartı ya da kredi ürünü de kullanmak istemiyorsanız, yazımızı okumaya devam ederek bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Anında Para Hesabı Başvurusu

Denizbank Anında Para Hesabı Özellikleri

Denizbank’ın sunduğu bu ürün, sizlere ATM’lerden 7/24 para çekebileceğiniz bir kredili mevduat hesabı tahsis eder. Bu ürün sayesinde, acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilir, ek olarak 12 aya varan vade seçenekleri ile ödemenizi yayabilirsiniz. Genel olarak ürünün özellikleri aşağıdaki şekilde listelenebilir.

 • Kişiye özel tahsis edilen bu hesabın amacı, nakit ihtiyaçlarınızı anında gidermeniz olarak belirlenmiştir ve buna binaen, dilediğiniz ATM’den dilediğiniz zaman para çekebilmenize olanak tanır.
 • Bu ürünü sadece taksitli şekilde kullanabilirsiniz.
 • Anında para hesabı için kullanabileceğiniz maksimum tutar 15.000 TL, minimum tutar ise 300 TL’dir.
 • Paranızı 3, 6, 9, 12 ay taksit seçenekleri ile ödeyebilmeniz mümkündür.
 • Paranızı çektikten sonra ödemeniz gereken ilk taksit, bir sonraki ayın son iş günü olarak belirlenir.
 • Ticari hesap sahipleri anında para hesabından yararlanamazlar.

Ürünün genel özellikleri bu şekilde olmakla birlikte, faiz oranları da Denizbank tarafından olabildiğince düşük tutulmaya çalışılmıştır.

Denizbank Taksitli Anında Para Hesabı

Denizbank içerisinde anında para hesabınızı sadece taksitli olarak kullanabilmektesiniz. Minimum taksit seçeneği 3 ay olarak belirlenmişken, maksimum taksit seçeneği 12 aydır. Maksimum 15.000 TL kullanabileceğinizi ve kullandığınızı varsaydığımızda, faizler haricinde 12 ay vadeyle aylık ödemeniz gereken tutar 1250 TL’dir.

Denizbank Anında Para Hesabı Faiz Oranları

Denizbank tarafından sunulan anında para kredili mevduat hesabının faiz oranları, aylık %2,25 olarak belirlenmiştir. Gecikme faizi işletmeksizin, her ay zamanında ödemeler yapmanız halinde, sadece %2,25 faizle nakit ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderebilirsiniz.

Gecikme durumunda aylık %2,52 gecikme faizi hesabınıza yansır. Son olarak, bu oranlara BSMV ve KDV’nin dahil edilmediğini ve banka üzerinden detaylı bilgi alabileceğinizi de hatırlatalım.

Denizbank Anında Para Hesabı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank’ın anında para hesabına başvuru yapabilmek için bankada bir vadesiz hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer yoksa, aşağıdaki şubesiz bankacılık yolları aracılığı ile başvuru yapmanız imkansızdır ve şubeye gitmeniz gerekir.

 • İnternet Şubesi: Denizbank internet bankacılığı üzerinden, kredilerim menüsünde bulabileceğiniz anında hesap ürününe başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.
 • Telefon Bankacılığı: 0850 222 0 800 numaralı Denizbank çağrı merkezinden de anında para hesabına başvuru yapabilmeniz mümkündür.
 • Şubeler: Denizbank’ta vadesiz hesabınız yoksa, şubelere giderek başvuru yapmanız gerekir ve nüfus cüzdanınız eşliğinde giderek öncelikle vadesiz hesaba, sonrasında anında para hesabına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • SMS: ANINDA yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 3280’e göndererek de anında hesap başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Şubesiz başvuruları yapabilmek için kişisel bilgilerinizde herhangi bir eksiklik olmaması gerekiyor. Başvurunuzu yaptıktan sonra, kısa sürede olumlu ya da olumsuz tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

Denizbank Anında Para Hesabı Nasıl Kapatılır?

Denizbank anında para hesabınızı artık kullanmak istemiyorsanız, yapmanız gereken tek şey; telefon bankacılığı üzerinden ya da en yakın şubenizden hesabınızı kapatma talebini vermek. Ek olarak, varsa borcunuzu sıfırlamanız gerektiğini de hatırlatalım.