Denizbank Emekliler İçin Borç Transfer Kredisi Başvurusu 2020

Farklı farklı bankalara borcunuz mu var? Borçlarınızı takip etmekte ve ödemekte güçlük mü çekiyorsunuz? Emekli maaşınızı ve tüm banka borçlarınızı Denizbank’a transfer ederek taksitlerinizi küçültebilir ve istediğiniz vadede ise uygun bir ödeme planında rahat rahat geri ödeyebilirsiniz.

Denizbank Emekliler için Borç Transfer Kredisi

Tüm banka borçlarınızı ve emekli maaşınızı Deniz’e transfer edin, taksitler küçülsün rahat rahat geri ödeyin. Size özel koşullar sunan ihtiyaç kredisinden yararlanmak için sizleri en yakın DenizBank şubesine bekliyoruz.

Emekliler için Borç Transfer Kredisi Özellikleri

Denizbank’ın sizlere özel koşullarla sunduğu ihtiyaç kredisinden yararlanmak için İhtiyacınız olan bilgileri sizlerle paylaşıyoruz:

  • Denizbank size avantajlı faiz oranları ile transfer kredisi imkanı sunmaktadır. Faiz oranları belirleyeceğiniz vade ve sizin durumunuza göre değişim göstereceğinden en net faiz bilgisini size başvurduğunuz şube verecektir.
  • Denizbank borçlarınızı taksitlendirmeniz için size en fazla 36 vadeye kadar borçlarınızı bölme fırsatını sizlere tahsis etmektedir.
  • Denizbank aynı zamanda transfer kredisinden yararlanmak için kefile ihtiyaç duymayacağınız, kefilsiz olarak da başvurabileceğiniz bir kredi imkanı sizlere sunmaktadır.
  • Denizbank borç transfer kredisi imkanını sadece emeklilere sunmaktadır.
  • Denizbank’ın sizlere sunduğu borç transfer kredisi için öngörülen maksimum limit 65.000 Türk Lirasıdır.

Borç Transfer Kredisi Faiz Oranları ve Kredi Hesaplama

Denizbank faiz oranları bakımından müşterilerin durumlarına göre farklı faiz oranları sunmaktadır. Örneğin Denizbank’ın sunduğu faiz oranlarından birisi %1,99’dur. Bu faiz oranından bir hesaplama yapalım.

Örnek Denizbank Transfer Kredisi Hesabı: 10.000 TL tutarında borç transfer kredisi çekmeyi düşünüyorsanız ve bu krediyi 24 ay boyunca %1,99 faiz oranıyla ödeyeceğinizi farz edersek geri ödemeniz gereken tutar 13.253,52 TL olacaktır. Aylık ödemeniz gereken taksit ise 552,23 TL olacaktır.

Kredi Tutarı (TL) Vade (ay) Aylık Faiz Oranı (%) Aylık Taksit Tutarı (TL)
10.000 12 1,49 933,33
10.000 24 1,49 516,10
10.000 36 1,49 379,10

Denizbank’a çekmeyi düşündüğünüz kredi tutarı ve bu krediyi ödemeyi düşündüğünüz vade bilgisini ulaştırdıktan sonra banka sizin gelir durumunuzu inceleyerek size en net bilgiyi verecek ve kredi hesabını yapacaktır.

Bankaya geri ödemeniz gereken kredi miktarı hesaplanırken tahsis ücreti ve sigorta ve vergiler dahil tüm masraflar, faiz oranı ve komisyon belirlenmekte ve size net bir ödeme tablosu çıkarılmaktadır.

Borç Transfer Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Farklı bankalardaki borçlarınızı Denizbank çatısı altında toplamak için Denizbank’ın emeklilere sunduğu borç transfer kredisi imkanından yararlanmak istiyorsanız en yakın Denizbank şubesine başvurmanız gerekmektedir. Başvurduğunuz Denizbank şubesi sizden birtakım belgeler talep edecek ve kredi başvuru işlemleriniz bu belgeler aracılığıyla yapılacaktır.

Ayrıca buraya tıklayarak ilgili kredinin sayfasına gidebilirsiniz. Sayfada başvuru bağlantısı da bulunmaktadır.

Denizbank borç transfer kredisi için istenen belgeler aşağıdaki gibidir:

  • Borç transfer kredisi için bireysel kredi başvuru formu
  • Nüfus cüzdanınızın ya da T.C. kimlik kartınızın aslı ve fotokopisi
  • Gelirinizi gösteren ve faiz oranı ve masrafların net bir şekilde belirlenmesini sağlayacak gelir belgesi
  • Son olarak borç transfer kredisine başvurduğunuz aya ait resmi fatura veya yerleşim yeri belgesi

Bu belgeleri eksiksiz bir şekilde Denizbank şubesine götürebilirsiniz. Banka bu belgelerinizi kontrol ederek kredi için uygun bir aday olup olmadığınıza karar verecektir. Eğer borç transfer kredisi için uygun bir aday olduğunuzda kanaat getirilirse Denizbank’ın sizin için faiz oranı ve masrafları belirlemesini, ödemeyi düşündüğünüz vadeye göre ödeme planının çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum yazın