Denizbank Ertelemeli Kredi Başvurusu 2020 (3 Ay ve 6 Ay)DenizBank Ertelemeli Kredi

Uzun yılardır Türkiye’de bankacılık sektöründe hizmet veren DenizBank, sunduğu özel çözümlerle müşterilerine ‘partner hizmeti’ sunmaya devam ediyor. Ülkemiz bankacılık alanında 1997 yılından bu yana bulunan DenizBank, sadece finansal hizmetler sunmuyor DenizBank’la beraber 5 yerli, 3 uluslararası finansal iştirak ile 6 yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn’de bulunan şubesiyle çok geniş bir yelpazede ‘grup’ hizmeti veriyor.

Çeşitli kampanyalarla sunulan DenizBank Ertelemeli Krediler bankanın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamıştır. Bu yazımızda DenizBank Ertelemeli Kredilerin ne olduğunu, nasıl gerçekleştiğini, geri ödemelerdeki oranı ve bu kredilere ulaşabilmek için neler yapılmasını gerektiğini derledik.

Denizbank Ertelemeli Kredi Başvurusu

DenizBank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Çeşitli dönemlerde gerçekleştirdiği kampanyalarla hafızalardaki marka bilinirliğini artıran DenizBank, DenizBank 3 Ay Ertelemeli Kredi kampanyası ile de müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. DenizBank, ‘3 Ay Ertelemeli Taksitli Nakit’ kampanyasıyla müşterilerine 3 ay ertelemeli taksitli nakit hizmeti sunmuştur.

Hayat Denizde güzel! mottosuyla hizmet veren DenizBank, ertelemeli taksitli nakitini DenizBank kredi kartı ile internet bankacılığından kullanma imkanı da sunmuştur. DenizBank, 3 aya kadar ertelemeli; toplam 12 aya varan vadelerle ertelemeli taksit kampanyaları ile de müşteriler nezdinde fark yaratmıştır. DenizBank 3 Ay Ertelemeli Kredi’yi 5.000 (5 bin) TL’lik bir kredi tutarı ile açıklayalım.

Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (Net) Aylık Taksit Tutarı (TL) Alınacak Ücretler (TL) Toplam Geri Ödeme (TL)
5,000 3 Ay Erteleme + 9 Taksit 2,25% 683,16 0 6.148,45
5000 TL Taksitli Nakit için Örnek Ödeme Planı

DenizBank 6 Ay Ertelemeli Kredi

Ertelemeli kredilerin müşteriler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanması bankaları harekete geçirmiş ve bu ertelemeli kredilerde vadeler 3 aydan 6 aya kadar uzamıştır. Belki ilerleyen zamanlarda bu vadeyi, kredinin miktarı ve ödemenin miktarına göre daha uzun vadelerde görebileceğiz. DenizBank 6 Ay Ertelemeli Kredi ile aldığınız krediyi aynı gün kullanabiliyorsunuz. DenizBank 6 Ay Ertelemeli Kredi’nin ödemesi ise isminden de anlaşılacağı üzere 6 ay sonra başlıyor.
Denizbank Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

DenizBank İhtiyaç Kredisi Faiz Hesaplama | 10.000 TL

Kredi Tutarı: 10.000 TL

Vade   En İyi Faiz Oranı      Yıllık Maliyet Oranı Aylık Taksit   Toplam Geri Ödeme           

12 Ay  % 2,99 %                         %3,68                                 1.040                     12.534 TL

24 Ay  % 2,99 %                         %3,64                                 629 TL                  15.136 TL

36 Ay  % 2,99                             % 3,62                                499 TL                   18.019 TL

Yukarıdaki örnekte 10.000 TL 12-24 ve 36 aylık vadelerdeki yıllık maliyet oranları aylık taksitler eşliğinde geri ödeme hesabı yapılarak toplam maliyet gösterilmiştir. Burada krediyi kullanan kişilerin dikkat etmesi gereken en belirleyici unsurların başında ödemenin şekli, miktarı ve zamanı gelmektedir.

Bankacılık terimi ile en can alıcı nokta gelirinizin ne kadar olduğu, bu gelirin yüzde kaşını geri ödemeye yani taksitlere ayırdığınızdır. Maaşınızın yüklü bir kısmını ödemelere ayırmanızı asla önermiyoruz.

DenizBank Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her banka kredilerinde elbette ki önceliği kendi müşterisine vermektedir. Bankalar düzenledikleri kampanyalarla ‘müşteri menuniyeti’ ve ‘müşteri sadakati’ni perçinlemek, güçlendirmek ve müşterilerle aradaki bağı daha sıkılaştırarak bir ‘aidiyet’ oluşturmayı amaş edinmişlerdir.

Bu haberimizi okuduktan sonra hemen aklınıza DenizBank Ertelemeli Kredi Başvurusu nasıl yapılır sorusunun geldiğinin farkındayım. DenizBank Ertelemeli Kredi Başvurusu yapabilmeniz için DenizBank şubelerine gitmeniz ya da 4440800 numaralı telefon bankacılı ile DenizBank iletişim Merkezi’ne ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ertelemeli Taksitli Nakit ile hayat Deniz’de güzel!” sloganında olduğu gibi siz de ertelemeli taksitli nakitin tadını çıkarmak istiyorsanız doğru geri ödeme ve doğru faiz hesaplama oranlarını aynı korelesyonda kurgulamanız yeterli oalcaktır. Bu ve benzeri konularda aklınızdaki tüm sorulara bankanın resmi kurumsal internet sitesi olan www.denizbank.com dan daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın