Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2020

Denizbank, çiftçiye ve tüketiciye verdiği destekle son yılların en beğenilen bankalarından bir tanesi ve ev hanımlarına da kredi desteğini esirgemiyor. Kredi ürünleri arasında ev hanımlarına özel olarak sunduğu ürünlerin de bulunduğu Denizbank’ta, hesabınıza kredinizi sadece birkaç saat içerisinde almak istemez misiniz?

Bu yazımızda sizler için Denizbank’ın ihtiyaç kredileri kapsamında sunduğu ev hanımlarına kredi ürününe değineceğiz. Siz de, ayrıntılı bilgi almak, başvuru yollarını öğrenmek ve bir tablo içerisinde faizleri ve aylık ödeme tutarlarınızı görmek istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ek olarak, Denizbank ev hanımı kredi kampanyalarından bahsedeceğimizi de belirtelim.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Denizbank Ev Hanımlarına Özel Kredi

Tatile çıkmak istiyorsunuz yahut evinizin belli yerlerini yeniden yapılandırmaya mı ihtiyacınız var? Bir ev hanımı olarak hem eşinize destek vermek hem de rahatça kredi kullanabilmek, Denizbank sayesinde mümkün kılınıyor. Gelir belgesiz, koşulsuz şartsız ihtiyaç kredileri alabileceğiniz Denizbank’ta, bu kredinizle dilerseniz tatile çıkabilir, dilerseniz evinizi geliştirmek adına hizmetler alabilirsiniz.

İlgili YazıEv Hanımları Ne kadar Kredi Çekebilir?

Yüksek vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile Denizbank’ta alabileceğiniz kredilere dair bir tabloyu aşağıda sizlerle sunuyoruz. İnceleyerek, ayda ne kadar ödeyeceğinizi, ne kadar masrafınızın olacağını ve totalde ne kadar borç ödeyebileceğinizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Hesaplama Tablosu

Aşağıda sizler için Denizbank’ın verdiği ev hanımları kredisine özel miktarları, faiz oranlarını ve ek ücretleri içeren bir tablo sunuyoruz.

*Mobil kullanıcılar tablonun tam halini görebilmek için telefonunu yan çevirmeli

Kredi TutarıVadeAylık Faiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis ÜcretiMasraflar Toplamı
2000 TL12%2,98207,89 TL10 TL20,93 TL
10.000 TL12%3,141051,23 TL50 TL104,64 TL
10.000 TL24%3,14640,38 TL50 TL143,28
10.000 TL36%3,14512,00 TL50 TL183,28

Denizbank Ev Hanımı Kredi Kampanyaları

Denizbank içerisinde sunulan krediler, vadeler artsa da sabit faiz oranları ile tarafınıza verilebiliyor. Bakıldığında, %3,14 faizle 10.000 TL’ye kadar dilerseniz 12 ay dilerseniz 36 ay vade ile krediler alabilmektesiniz.

Bunun dışında, dönem dönem yapılan kampanyalarla da gelir belgesiz ev hanımlarına dair kredi fırsatları sunulabilmekte.

Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi!

2 adet fatura talimatı veren Bireysel müşterilerimize 12 ay vadeli, sıfır faizli ve masrafsız 1.000 TL Anında Para Kredisi Deniz’den! Talimatınızı vermek ve başvurularınızı yapmak için sizi en yakın DenizBank Şubesine bekliyoruz. Kampanya detayları için tıklayın.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu aşağıdaki yollarla yapılabilmektedir. Rahatlıkla, aşağıdaki yolların herhangi birini uygulayarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Şubeler: Herhangi bir Denizbank şubesinden kredi başvurunuzu gerekli belgeler eşliğinde gerçekleştirebilmektesiniz.
  • Resmi Site: Denizbank internet sitesi Denizbank.com üzerinden kolayca, sadece T.C. kimlik numaranız ve telefonunuzla kredilerinize başvuru yapabilmeniz mümkün görünmektedir.
  • Mobil Şube: Bir Denizbank müşterisi iseniz, mobil şubeler üzerinden başvurular sekmesini kullanarak, ev hanımlarına kredi bağlamında ihtiyaç kredilerine başvurunuzu anında gerçekleştirebilir, kredinizi hesabınıza aktartabilirsiniz.
  • İnternet Şubesi: Yine bir Denizbank müşterisi iseniz, internet bankacılığı kullanarak da kredi başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Eğer Denizbank müşterisi değilseniz buraya tıklayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Telefon: 444 0 800 Denizbank çağrı merkezinden, bir Denizbank müşterisi olun ya da olmayın kredi başvuruları yapabilmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri danışmanınıza gerekli bilgileri sunmanız yeterli olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir