Denizbank Hesabı Nasıl Açılır?

Denizbank Hesabı Nasıl Açılır?

Çiftçiye, girişimciye ve her alandan müşterisine sunduğu destekle yıllardır adından söz ettiren, müşterileri ile büyümeyi bilen Denizbank, hem Bonus kredi kartları hem de eşsiz fırsatları ile banka hesapları sayesinde yüzleri gülümsetiyor. Özellikle yatırım hesaplarına dair verdiği muhteşem faiz oranları ile gönülleri fetheden Denizbank’ta banka hesabı nasıl açılır, biliyor musunuz?

Bu yazımızda sizler için Denizbank’ta hem vadeli hem de vadesiz mevduat hesaplarını nasıl açabileceğinizi ayrıntıları ile anlatacağız. Siz de, detaylı bilgi almak isterseniz, yazımızı okumaya devam edebilir, hem hesapların avantajları hakkında hem de başvuru süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Denizbank Hesabı Nasıl Açılır?

Denizbank Vadeli Hesap Açmak

Dilediğiniz vadeyi seçin, birikimlerinizi Deniz’de güvenle değerlendirin! Sloganı ile vadeli mevduat hesaplarını tanıtan Denizbank içerisinde, bu hesap ürünleri hem pek çok avantajı hem de faiz oranları sebebiyle çok fazla ilgi görüyor. Türk Lirası ya da yabancı para birimlerine dair açabileceğiniz birikim hesapları ile siz de bu bankada hem paranızı koruyabilir hem de korurken oldukça fazla kâr edebilirsiniz!

Vadeli TL Hesabı Açmak

Dilerseniz 1, 3, 6 ya da 12 aya varan kırık vadeli mevduat seçeneği ile başlayıp istediğiniz zaman vadenizi kırın; dilerseniz daha yüksek faiz oranları ile TL mevduat hesabı açın, Denizbank’ta hakimiyet tamamen sizde! %24’e Kadar aylık periyotta sunulan faiz oranları ile karşımıza çıkan Denizbank’ta vadeli TL hesabı açmak için yapmanız gereken tek şey, eğer bir Denizbank müşterisi iseniz; İnternet Bankacılığı üzerinden talep oluşturmak. 444 0 800 Telefon bankacılığından da vadeli TL hesabınızı açabilmenizin mümkün olduğunu hatırlatalım.

Eğer bir Denizbank müşterisi değilseniz, vadeli TL hesabı açmak için öncelikle bir Denizbank şubesine uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Vadeli Altın Hesabı Açmak

Hem altına yatırım yapıp hem de faiz gelirlerinden yararlanmak ve paranıza para katmak istemez misiniz? Denizbank, sunduğu vadeli altın hesabı ile bu fırsatı müşterilerine veren bankalardan bir tanesi. Dilerseniz 1 ve 3 ay vadeli; dilerseniz 400 güne kadar vadeli olarak açabileceğiniz Denizbank vadeli altın hesabını açabilmek için yapmanız gereken tek şey, herhangi bir şubeye uğramak.

Denizbank’ın sizlere altının yükselişinden faydalanabilme ve faiz getirisi elde edebilme imkanı sunduğunu da ek olarak hatırlatalım.

Vadeli Döviz Hesabı Açmak

Denizbank’ta dövizlerinizden kâr edebilmeniz de mümkün! Vadeli döviz hesapları ile karşınıza çıkan bankanın Dolar yatırımlarınız için %4,50 gibi bir hoş geldin faizi kampanyasının olduğunu da hatırlatalım. Euro birikimleriniz için ise bu faiz oranı %1,50 olarak belirleniyor.

Denizbank müşterisi iseniz mobil ya da internet bankacılığından hesabınızı açabiliyor, değilseniz hemen en yakın Denizbank şubesine uğrayarak vadeli döviz hesabınızı kolaylıkla oluşturabiliyorsunuz.

Denizbank Vadesiz Hesap Açmak

Birikiminiz yoksa ancak sık sık para transferi yapıyor ve aynı zamanda paranızı koruyabileceğiniz, nakit taşımak zorunda kalmayacağınız ve her yerde geçerli olan bir debit kart ile alışveriş yapmak istiyorsanız; Denizbank vadesiz hesap açma fikri oldukça uygun. Vadesiz hesaplara yönelik oldukça hoş fırsatları ile Denizbank vadesiz hesabı, hem gençlere hem de yetişkinlere yönelik sunulabiliyor.

Vadesiz TL Hesabı Açmak

Denizbank içerisinde vadesiz TL hesabı açabilmek için yapmanız gereken tek şey, herhangi bir Denizbank şubesine uğramak ve nüfus cüzdanınız ile başvurunuzu gerçekleştirmek. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra, kartınız ilgili bankaya yahut adresinize ulaşacaktır ve ulaşır ulaşmaz banka hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vadesiz Döviz Hesabı Açmak

Denizbank’ta vadesiz olarak döviz hesabı açabilmeniz de mümkün. Dolar ya da Euro ile sık sık alışveriş yapıyor ya da para transferi alıyorsanız, Denizbank’a sadece kimliğiniz ile giderek vadesiz döviz hesapları açabilir ve para transferlerinizi uygun işlem ücretleri ile çok kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank 18 Yaş Altı Banka Hesabı Nasıl Açılır?

18 Yaşının altındaysanız ancak yine de banka hesabına ihtiyacınız varsa, ebeveyninizle ortak olarak kullanabileceğiniz bir hesabınız olabiliyor. Denizbank’a ebeveyniniz ile gitmeniz ve onun da onayı ile başvurunuzu yapmanız yeterli olacaktır. Kartınız gelir gelmez, kullanmaya başlayabilir ve 18 yaşından sonra hesabınızı tamamı ile kendi üzerinize de alabilirsiniz.

İlgili Yazı18 yaşını doldurmadan banka hesabı nasıl açılır?

Denizbank Öğrenciler İçin Banka Hesabı

Denizbank’ta sunulan öğrenciler için banka hesabı ürünü, havale ve EFT işlemlerinden çoğu zaman ücret almamakta. Özellikle ebeveynlerin gönderdiği paradan herhangi bir ücret almadığı bilinen Denizbank’ta öğrenciler için büyük fırsatlar sunan banka hesabı ürününü açabilmek için yapmanız gereken tek şey ise; öğrenci kimliğinizle en yakın Denizbank şubesine uğramanız. Kısa sürede kartınızla birlikte hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm Denizbank hesap açma işlemleri için buradaki sayfayı inceleyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir