Denizbank Kredi Başvurusu 2018
DenizBank Kredi Başvurusu

DenizBank, 1938 yılında gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere bir devlet bankası olarak kurulmuştur. İlerleyen yıllarda müşteri portföyünü genişleten ve hızla gelişen banka, şimdilerde hemen her zümreye hitap etmektedir.

denizbank kredi başvurusu

Bireysel amaçlı çekilen kredilerin yanı sıra, kurum ve işletmelere de finansal destek veren DenizBank, özellikle KOBİ‘lere sunmuş olduğu kredi ürünleri ile dikkat çekmektedir. Zengin kredi ürünlerinin yanı sıra, düşük faiz ve uygun ödeme planları sunan banka, başvuru kanallarının çeşitliliği ile de kişilere büyük avantaj sağlamaktadır. Bu anlamda kişiler, 7 gün 24 saat kredi başvurusunda bulunabilir ve onlıne kredi hesaplama araçlarını vasıtasıyla ödeme koşullarını hesaplayabilmektedir.

DenizBank Kredi Çeşitleri

Kurulmuş olduğu yıllarda Türk denizcilik sektörüne nakit desteği sağlamayı hedefleyen banka, bankacılık sektöründe hızla gelişmiş ve kredi ürünleri de doğru orantıda artış göstermiştir. Her geçen gün büyümeye devam etmekte, bireysel kredi, KOBİ kredileri, tarımsal krediler, kurumsal krediler, ticari krediler ve kamu finansman kredileri olmak üzere her alana yayılmaktadır. Temel başlıklar altında belirlenen krediler, kredi türüne göre ödeme planları, faiz oraları ve nakit miktarı olarak çeşitlendirmekte, böylece her bütçeye hitap etmeyi hedeflemektedir.

Başvuru Kanalları

Gerek ev, araç sahibi olmak için, gerekse ticari sebeplerden nakit ihtiyacı olan vatandaş, bu eksiğini gidermek için banka kredilerine başvurmaktadır. Kredi ürünlerinde, vade seçenekleri ve faiz oranları büyük önem taşımakla birlikte, başvuru kanalları ve bekleme süresi de büyük önem taşımaktadır.

Geçmiş yılların verdiği deneyim ve günümüz teknolojisine ayak uyduran Denizbank, kişilere birçok kanaldan kredi başvurusu yapma olanağı sunmaktadır. Bu anlamda kişiler dilediği yerde ve istediği bir zaman diliminde başvuru da bulunabilir, gerekli koşulları tamamlaması haline ise anında hesaplarında bulabilirler.

Banka Şubesi İle Kredi Başvurusu
Bankacılık sektöründe önde gelen kurumlardan olan Denizbank, yurdun birçok bölgesinde şubeden hizmet vermektedir. Bu sayede ise kişiler bulunduğu bölgeye yakın bir şubeyi ziyaret edebilir ve kredi başvurusunda bulunabilir hale gelmektedir.

Kişiler kendine en yakın deniz bank şubesinden dilediği kredi ürününe başvuru yapabilmektedir. Genç dinamik ve tecrübe sahibi bireysel müşteri temsilcisi aracılığı ile başvuruda bulunan kişiler, kredi ile alakalı tüm detayları öğrenebilir ve kendine uygun ödeme planı oluşturabilmektedir.

Telefon Bankacılığı İle Kredi Başvurusu
Bankanın 444 0 800 no’lu hizmet numarasını arayarak kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. Buradan müşteri hizmetlerine bağlanıp gerekli bilgileri sunmanız halinde, kısa bir değerlendirme süreci olmaktadır. Sonuçların olumlu olması halinde ise, dilediğiniz bir şubeden kredi kullanmanız mümkün olmaktadır.
Sms İle Kredi Başvurusu
Son dönemlerde oldukça popüler olan ve kişilerin sıkça kullandığı bir diğer yöntem ise, sms ise kredi başvurusu olmaktadır. Son derece hızlı ve basit olan bu yöntem için kişiler, KREDIM yazıp ardından TC kimlik numaranızı yazmanız ve 3280’e göndermelidir.

Dakikalar içinde gelen yanıtların olumlu olması halinde, size en yakın bir Denizbank şubesinden kredinizi almanız mümkün olmaktadır. Sms ile yapılan kredi başvurularında üst limit, 55.000 TL olmakta ve maksimum 48 ay vade imkânı sunulmaktadır.

İnternet Bankacılığı İle Kredi Başvurusu
Denizbank Cazip faiz oranlarından faydalanarak kredi kullanılabilen önemli kanallardan biri de, bankanın resmi web sitesi olmaktadır. Web sayfası üzerinden başvurular kısmında çevrimiçi başvuru formu aşamalı olarak tamamlandıktan sonra sonuçlar dakikalar içinde kişilere sms yoluyla bildirilmektedir. Buradan yapılan başvuru sonuçları aynı zamanda müşteri panelinde de bildirilmektedir. olumlu olan sonuçlar için ise kişiler, nüfus cüzdanı ile en yakın Denizbank şubesine gitmesi gerekmektedir.

Denizbank Kredileri

Denizbank ihtiyaç sahiplerine sunmuş olduğu bankacılık ürünleri ile kuşkusuz ki, isminden sıkça bahsettirmektedir. Finansal anlamda önemli ürünlerden olan krediler de, Denizbank’ın zengin içerikleri ve uygun vade koşulları ile vatandaşa sunulmaktadır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank, düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile kişilere azami 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ürünü sunmaktadır. Bunun yanı sıra, İnternet ve Mobil Bankacılığından kullanılabilecek ihtiyaç kredisi maksimum 20.000 TL olarak belirlenmektedir. Denizbank, internet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden ihtiyaç kredisinde bulunacak kişilere hafta sonu ve resmi tatiller dâhil tüm günler 09.00 – 21.00 saatleri arasında hizmet sunmaktadır.

Gerekli Belgeler

 • Bireysel Kredi Başvuru Formu
 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Gelir belgesi: Ücretli iseniz; maaş bordrosu ya da şirketin imza sirküleri ile birlikte maaş yazısı, serbest meslek sahibi iseniz; son 3 yıllık vergi levhası
 • Yerleşim Belgesi ya da son aya ait resmi fatura örneği (Türk Telekom, İGDAŞvb.)
 • Kira geliri beyan edilmişse tapu fotokopisi ile birlikte kira kontratı
 • Faiz geliri beyan edilmişse yatırım hesabı dokümanı

Denizbank Taşıt Kredisi

Kişiler, hayalindeki araca Denizbank sayesinde 3 ay ertelemeli ödeme planı ile ulaşmaktadır.0.km ya da 2 el taşıtlar için sunulan kredi ürünlerinde, Sabit faizli, eşit veya esnek taksitli ödeme planı,yapılan başvurulara,1 iş günü içerisinde cevap alabilme imkânı, uygun vade ve oranlar sunmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak ise kişner,geri ödeme günlerinizi kredi kullanımından sonraki 45 güne kadar tercihinize göre belirleyebilme imkânı sahip olmaktadır. 0 km araçlar için aracın değeri, 50.000 TL ye kadar olan meblağlarda %70 50.000 TL yi aşan miktarlarda ise, miktarın %50 si oranında kredi kullandırmaktadır. Bu durum, 2. el araçlar için kasko değerinin 50.000 TL’ye kadar %70, 50.000.TL’yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredilendirilme olarak belirlenmektedir.

Gerekli belgeler

 • Bireysel Kredi Başvuru Formu
 • Nüfus cüzdanı
 • Gelir belgesi: Ücretli iseniz; maaş bordrosu ya da şirketin imza sirküleri ile birlikte maaş yazısı, serbest meslek sahibi iseniz; son 3 yıllık vergi levhası

Not: Gerekli durumlarda, fatura örneği, kira kontratı ya da tapu örneği, proforma fatura gibi ekstra belgeler talep edilebilir.

Denizbank Konut Kredisi

DenizBank Mortgage Kredisi ile artık siz de bir ev sahibi olun! Diyen DenizBank,uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kişileri ev sahibi olmaktadır. Denizbank Mortgage Kredisi ile Sabit faiz seçeneği ile kredinizi eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz. 25 yıla kadar vade seçeneği sunan banka, satın alınacak konutun ekspertiz değerinin en fazla %80’ine kadar kredi kullandırabilmektedir.

Gerekli evraklar

 • Bireysel Kredi Başvuru Formu
 • Nüfus cüzdanı
 • Gelir belgesi: Ücretli iseniz; maaş bordrosu ya da şirketin imza sirküleri ile birlikte maaş yazısı, serbest meslek sahibi iseniz; son 3 yıllık vergi levhası
 • Alınacak konuta ilişkin,
 • Kat Mülkiyeti Tapusu ya da Kat İrtifakı Tapusu ve Yapı Kullanım İzin Belgesi ya da Kat İrtifakı Tapusu ve İnşaat Ruhsatının Fotokopileri

DenizBank Kredi Kampanyaları

DenizBank,hemen her yıl sunmuş olduğu kampanyalar ile kredi ürünlerine ekstra avantaj yüklemekte ve vatandaşa nakit desteği vermektedir. Özellikle, resmi günler ya da özel için muhakkak kampanyalı kredi paketi hazırlayan banka, isminden sıkça bahsettirmektedir. Bunun dışında, öğrenci, işletme ya da tarım kredileri içinde kampanyalı krediler sunan banka, geniş müşteri kitlesine hitap etmektedir.

15 yorum

 1. ayşe 19 Ocak 2016
  • ferdi 12 Şubat 2016
 2. Gizem 25 Mart 2016
 3. Fehmi 25 Nisan 2016
 4. editor 16 Mayıs 2016
 5. Arafat sercekusu 29 Mayıs 2016
 6. Ayşe Karakaya 24 Haziran 2016
 7. seval 15 Temmuz 2016
 8. ismail akdere 8 Ağustos 2016
 9. DENİZ 12 Ağustos 2016
  • editor 13 Ağustos 2016
 10. serkan şeran 1 Ocak 2017
 11. cengiz 28 Ocak 2017
 12. İSA 7 Şubat 2017
 13. İnci 2 Mayıs 2017

Yorum yazın