Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

Denizbank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin ihtiyaçlarını makul fiyat seviyelerinden karşılayan bankalar arasında yer alan Denizbank, yıllık olarak yüz binlerce kişiye kredi sunuyor. Denizbank SMS ile anında kredi başvurusuyla kısa süre içerisinde talep edilen tutarın alınabilmesi olanağı mevcut.

Kredi için SMS yönteminin kullanılıyor olması, vakit kaybının önüne geçtiği gibi aynı zamanda bir o kadar da pratiklik sunar. Tüm ihtiyaçlara özel olarak sunulan ‘Cebimde Kredi’ ile birlikte, 5 dakikalık süre içerisinde kredi cevabı Denizbank tarafından gönderilir.

\"Denizbank

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

Denizbank SMS ile anında krediye başvurmak son derece kolaydır. Banka müşterisi olan veya olmayan herkese sunulan kredi çekebilme olanağı sayesinde, en kısa süre içerisinde taleplerin karşılanması avantajı sunulur.

Kredi başvurusu yapmak için: KREDİM yazıp boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı 3280\’e gönderin.

Banka tarafından kısa süre içerisinde yapılan değerlendirmeyle beraber dakikalar içerisinde kredi cevabınız telefonunuza gelir. Denizbank SMS ile anında kredi başvurusu için mesaj haricinde hiçbir ekstra işleme gerek kalmaksızın sonuçların öğrenilebilmesi mümkün olur.

Her ihtiyaca özel olarak sunulan SMS kredisi hem son derece fark yaratan hem de bir o kadar da kolay kullanılabilir özellikteki kredidir. Denizbank, anında işlem yaptığı kredi seçeneğinde her talebi karşılama üzerine farklı miktarlarda seçeneklerden yararlanabilme ayrıcalığını sağlar.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Denizbank, ihtiyaç kredisi için tercih edilen bankalar arasında baş sıralarda yer alır. Farklı müşterilerin sahip oldukları farklı ihtiyaçları karşılayabilmeleri adına oldukça geniş aralıkta kredi olanağını beraberinde getirir.

İhtiyaç kredisi için sabit faiz oranına sahip olan Denizbank, talep eden tüm müşterilere en iyi şartlarda ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına hizmet verir. %2,99 seviyesindeki Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları sayesinde geri ödemesi kolay kredi sağlanır. 1-36 aylık vade herkes için geçerlidir. İhtiyaç kredisini Denizbank’tan almak isteyen tüm müşterilere özel olarak sağlanan faiz oranlarının yanı sıra vade fırsatları da en önemli seçenekler arasında bulunuyor olmasıyla ön plana çıkar.

Denizbank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Denizbank tarafından sunulan kredi olanakları, oldukça geniş yelpazededir. İhtiyaçlar özelinde talep edilebilecek tutarlar tamamen farklı olarak ön plana çıkar. SMS yönteminin kullanılmasıyla Denizbank’tan alınabilecek kredi, maksimum 10.000 TL olarak belirlenmiştir. İhtiyaçların karşılanmasına yönelik olarak şube üzerinden yapılacak başvurularda 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisinden faydalanabilme olanağı sunulur.

Konut kredisi başvurusu yapmak isteyenler için Denizbank’ın sunduğu kredi seçeneğiyse 10.000 TL ile 1.000.000 TL arasında değişkenlik gösterir. Denizbank’tan kredi almak isteyen her müşteri, nakit ihtiyacına göre talepte bulunabilir. Belirlenen limitlerin yanı sıra bireysel olarak kredi notu da göz önünde bulundurularak Denizbank kredisinin alınması mümkündür.

Kredi notuna göre limitlerin özel olarak belirlenebilir. Yıllık olarak en çok kredi veren bankalar arasında yer alıyor olmasıyla beraber fark yaratan Denizbank, kredi seçeneklerinde sunduğu çeşitlilikle beraber de ön plana çıkar.

Denizbank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler ve Şartlar

Kredi başvurusu için gerekli şartlar ve gerekli belgeler, her müşteriden özel olarak talep edilir. Gerekli olan bilgilerin doğrulanabilmesine yönelik olarak isteniyor olmalarıyla birlikte, müşterilerin kredilerini almak için bankanın taleplerini yerine getirme zorunluluğu bulunur.

Denizbank’tan kredi başvurusu yapacaklar için şartlar:

 • 18 yaşın üzerinde olmak
 • Kredi almaya engel teşkil etmeyecek maddi duruma sahip olmak

Denizbank’tan kredi başvurusu yapacaklardan talep edilen belgeler

 • Kimlik Belgesi
 • Başvuru sahibi adına düzenlenmiş olan son 3 aya ait bir adet doğalgaz, elektrik, telefon veya su faturası
 • Gelir Belgesi

Kredi tutarının yükseltilmek istenmesi durumunda kefil veya ipotek gibi seçenekler için özel belgelerin gerekliliği de söz konusu olabilir. Genel olarak talep edilen bir kredi için belirlenen şartlar ve belgeler yukarıda bulunur.

15 thoughts on “Denizbank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020”

 1. Sms ile kredi başvurusu yapmak için Kredim yazın ve T.C. kimlik numaranızı 3280’ göndermeniz durumunda üst limit olan 55.000 TL’ye kadar kredi başvurusu 4-5 dakika içinde sonuçlanarak telefonunuza bilgi olarak gelmektedir.

 2. Arafat sercekusu

  Is yerim var calisanlarim var aylik gelirim 3bin tlyi buluyor.ama sigortam yok kredi alamiyorum yarimci olursaniz memnun olurum.

 3. Eşim ssk calisan bende ev hanimiyim kredi çekmek istiyoruz ama kredi notunu düşük ve sicilimiz bozukluk diye kredi alamıyorum acaba ben ev hanimi olarak kredi cekebilir miyim üzerime kayıtlı hiçbi malim yokk

 4. merhaba ben kredı cekmıyecem sadece butun borclarımı sızın bankanıza transfer etmek ıstıyorum bu konuda yardımcı olabılırmısınız acaba cok acıl

 5. buradan direk kredi başvurusu yapıyoruz değil mi? ben borç kapama yapmak istiyorum. ön onay aldım ama normal krediye çıktı. borç kapama değil.

 6. 120000 lira borçlarını kapamak için kredi kullanmak istiyorum aylık 6000 lira aylık alıyorum bakarım aylık 5000 lira rahatlıkla odeyebilirim hiç bir masirafim yok borçlarının hepsi kapanın tek bir yere borçlanmak istiyorum ….yardımcı olacak varsa memnun olurum

 7. BNM KREDİ KARTI BORCUM VARDI YAPILANDIRMA YAPTIM 2000 BİN TL YAPILANDIRMA YAPINCA 2500 TL OLDU ŞİMDİ KREDİ ÇEKEMİYORUM BU BORC YÜÜZNDEN ACABA BORC KAPATMA KREDİSİ DİYE BİR ŞEYDEN YARARLANABİLİRMİYİM

 8. Sıgortam yok üstüme kayıtlı ne ev ne araç hiç bişey yok ama çalışıyorum 1500TL maaşla. kredi çekebilirmiyim cok ihtiyacım var lütfen yardım edin

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir