Denizbank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020Kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin ihtiyaçlarını makul fiyat seviyelerinden karşılayan bankalar arasında yer alan Denizbank, yıllık olarak yüz binlerce kişiye kredi sunuyor. Denizbank SMS ile anında kredi başvurusuyla kısa süre içerisinde talep edilen tutarın alınabilmesi olanağı mevcut.

Kredi için SMS yönteminin kullanılıyor olması, vakit kaybının önüne geçtiği gibi aynı zamanda bir o kadar da pratiklik sunar. Tüm ihtiyaçlara özel olarak sunulan ‘Cebimde Kredi’ ile birlikte, 5 dakikalık süre içerisinde kredi cevabı Denizbank tarafından gönderilir.

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

Denizbank SMS ile anında krediye başvurmak son derece kolaydır. Banka müşterisi olan veya olmayan herkese sunulan kredi çekebilme olanağı sayesinde, en kısa süre içerisinde taleplerin karşılanması avantajı sunulur.

Kredi başvurusu yapmak için: KREDİM yazıp boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı 3280’e gönderin.

Banka tarafından kısa süre içerisinde yapılan değerlendirmeyle beraber dakikalar içerisinde kredi cevabınız telefonunuza gelir. Denizbank SMS ile anında kredi başvurusu için mesaj haricinde hiçbir ekstra işleme gerek kalmaksızın sonuçların öğrenilebilmesi mümkün olur.

Her ihtiyaca özel olarak sunulan SMS kredisi hem son derece fark yaratan hem de bir o kadar da kolay kullanılabilir özellikteki kredidir. Denizbank, anında işlem yaptığı kredi seçeneğinde her talebi karşılama üzerine farklı miktarlarda seçeneklerden yararlanabilme ayrıcalığını sağlar.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Denizbank, ihtiyaç kredisi için tercih edilen bankalar arasında baş sıralarda yer alır. Farklı müşterilerin sahip oldukları farklı ihtiyaçları karşılayabilmeleri adına oldukça geniş aralıkta kredi olanağını beraberinde getirir.
İhtiyaç kredisi için sabit faiz oranına sahip olan Denizbank, talep eden tüm müşterilere en iyi şartlarda ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına hizmet verir. %2,99 seviyesindeki Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları sayesinde geri ödemesi kolay kredi sağlanır. 1-36 aylık vade herkes için geçerlidir. İhtiyaç kredisini Denizbank’tan almak isteyen tüm müşterilere özel olarak sağlanan faiz oranlarının yanı sıra vade fırsatları da en önemli seçenekler arasında bulunuyor olmasıyla ön plana çıkar.

Denizbank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Denizbank tarafından sunulan kredi olanakları, oldukça geniş yelpazededir. İhtiyaçlar özelinde talep edilebilecek tutarlar tamamen farklı olarak ön plana çıkar. SMS yönteminin kullanılmasıyla Denizbank’tan alınabilecek kredi, maksimum 10.000 TL olarak belirlenmiştir. İhtiyaçların karşılanmasına yönelik olarak şube üzerinden yapılacak başvurularda 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisinden faydalanabilme olanağı sunulur.

Konut kredisi başvurusu yapmak isteyenler için Denizbank’ın sunduğu kredi seçeneğiyse 10.000 TL ile 1.000.000 TL arasında değişkenlik gösterir. Denizbank’tan kredi almak isteyen her müşteri, nakit ihtiyacına göre talepte bulunabilir. Belirlenen limitlerin yanı sıra bireysel olarak kredi notu da göz önünde bulundurularak Denizbank kredisinin alınması mümkündür.

Kredi notuna göre limitlerin özel olarak belirlenebilir. Yıllık olarak en çok kredi veren bankalar arasında yer alıyor olmasıyla beraber fark yaratan Denizbank, kredi seçeneklerinde sunduğu çeşitlilikle beraber de ön plana çıkar.

Denizbank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler ve Şartlar

Kredi başvurusu için gerekli şartlar ve gerekli belgeler, her müşteriden özel olarak talep edilir. Gerekli olan bilgilerin doğrulanabilmesine yönelik olarak isteniyor olmalarıyla birlikte, müşterilerin kredilerini almak için bankanın taleplerini yerine getirme zorunluluğu bulunur.

Denizbank’tan kredi başvurusu yapacaklar için şartlar:

 • 18 yaşın üzerinde olmak
 • Kredi almaya engel teşkil etmeyecek maddi duruma sahip olmak

Denizbank’tan kredi başvurusu yapacaklardan talep edilen belgeler

 • Kimlik Belgesi
 • Başvuru sahibi adına düzenlenmiş olan son 3 aya ait bir adet doğalgaz, elektrik, telefon veya su faturası
 • Gelir Belgesi

Kredi tutarının yükseltilmek istenmesi durumunda kefil veya ipotek gibi seçenekler için özel belgelerin gerekliliği de söz konusu olabilir. Genel olarak talep edilen bir kredi için belirlenen şartlar ve belgeler yukarıda bulunur.

15 yorum

 1. ayşe 19 Ocak 2016
 2. Gizem 25 Mart 2016
 3. Fehmi 25 Nisan 2016
 4. editor 16 Mayıs 2016
 5. Arafat sercekusu 29 Mayıs 2016
 6. Ayşe Karakaya 24 Haziran 2016
 7. seval 15 Temmuz 2016
 8. ismail akdere 8 Ağustos 2016
 9. DENİZ 12 Ağustos 2016
 10. serkan şeran 1 Ocak 2017
 11. cengiz 28 Ocak 2017
 12. İSA 7 Şubat 2017
 13. İnci 2 Mayıs 2017

Yorum yazın