Denizbank Kredi Kartı Başvurusu 2017
Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Yaptığı reklam çalışmaları ile sürekli gündemde olan Denizbank ülkemizde Sberbank bünyesinde hizmet vermektedir. 1938 yılında Türkiye’deki denizcilik alanında yapılan çalışmalara finansman amacıyla kurulmuş ve 1997 yılında Zorlu Holding tarafından satın alınmıştır. Tüketicilerin alışveriş ihtiyaçlarını karşılamak için her bütçeye hitap eden kredi kartları bulunmaktadır.

Denizbank Kredi Kartları

 • Deniz Bonus Kredi Kartı ( Gümüş, gold ve platinum seçenekleri mevcut)
 • Afili Bonus
 • Emekli Bonus
 • D-Şarj Bonus
 • Taraftar Kartları
 • Şehir Kartları
 • Net Kart
 • Bank Kartları

Denizbank’ın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Denizbank Bonus Kredi Kartı’dır

Denizbank’tan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

 • Telefon ile kredi kartı başvurusu
 • Sms ile kredi kartı başvurusu
 • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (Başvuru almıyor)
 • Şubelerden kredi kartı başvurusu
 • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Denizbank Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

444 0 800 müşteri hizmetlerini arayarak Denizbank Bonus Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru esnasından sizden sadece kimlik bilgileriniz talep edilecektir. Banka müşterileri hesap bilgilerini vererek başvuru yapabilirler. Başvuru olumlu sonuçlandıktan sonra en yakın şubeden kredi kartınızı alabilirsiniz.

Denizbank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank müşterisi olmasanız da  Kkart başlık ile T.C. Kimlik numaranızı 3280’e Sms göndererek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Sms gönderdikten 3-5 dakika için durum bilgisi tarafınıza iletilecektir.

“Sms ile kredi kartı başvuru örneği ; KKART 11122233344”

Denizbank Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank.com üzerinden bireysel olarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. T.C. Kimlik numaranız ve aynı kimlik numarasına kayıtlı cep telefonu bilgilerini vermeniz yeterli olacaktır.

Denizbank Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu kabul etmiyor.

Denizbank Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Yaygın şube ağı olmasından dolayı kredi kartı başvurusu yapacak tüketicilerin en yakı Denizbank şubesine giderek başvuru yapabilirler. Şubeden yapılan başvurular daha hızlı onaylandığından dolayı tavsiye edilmektedir. Yanınızda sadece T.C. kimlik numaranızın bulunduğu kimlik kartı ve gelir belgelerinizin bulunması yeterli olmaktadır.

Denizbank ATM’lerinden Kredi Kartı Başvurusu

ATM’ler üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın müşterisi olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Kart işlem bölümünde “başvurular” seçerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Türkiye’de en yaygın üye işyeri ağın sahip olan bankalar arasında bulunana Denizbank 250.000’de fazla üye iş yerinde alışveriş yaparak bonus kazanmanızı sağlamaktadır. Kazanılan bonuslar alışverişlerde nakit olarak kullanılabilmektedir. Bonus hesabı içinde kazanılan her  1 bonus 1 TL’ye eşit olmaktadır. Üye işyerleri haricinde Visa/Mastercard kullandıran her yerden alışveriş yapabilirsiniz. İnternet bankacılığınızı kullanarak belirlediğiniz limitte sanal kredi kartı oluşturarak internette güvenli alışveriş yapabilir aynı zamanda Ek kart olarak da başvuru yaparak ailenizin kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı temassız alışveriş özelliği bulunmaktadır.

Denizbnak Bonus Gold Kredi Kartı: Alışverişi sevenler için 2.000 TL ve üzeri eksterelerde %25’e yakın daha fazla bonus kazanma imkanı

Denizbnak Bonus Platinum Kredi Kartı: Alışverişi sevenler için 4.000 TL ve üzeri eksterelerde %50’e yakın daha fazla bonus kazanma imkanı

Denizbank kredi başvurusu ile de acil nakit ve ihtiyaç kredileriniz kullanım imkanınız bulunmaktadır.

Yorum yazın