Denizbank Kredi Kartı Başvurusu SMS ile 2020Çiftçiye, öğrenciye, kurumsal ve her meslekten bireysel müşterisine verdiği desteklerle bilinen Denizbank, son dönemde sunduğu kampanyalarla da konuşuluyor. Bilhassa bireysel kredi kartlarında aylık düzenlediği kampanyalar, oldukça beğeniliyor. Siz de bu bankanın bir müşterisi olmak istiyorsanız, bu yazımızda sizin için Denizbank kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler sunacağız.

Ayrıntılı rehberimizde, adım adım başvuru yöntemlerini, Denizbank’ın kredi kartı portföyünü ve özelliklerini, faiz oranlarını, nakit çekim masraflarını ve dahasını öğrenebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Kredi Kartları ve Özellikleri

Denizbank kredi kartlarının tamamı, Bonus markası altında birleştiriliyor ve dolayısıyla Bonus kampanyalarını kapsıyor. Aşağıda, bu kredi kartlarının özelliklerine değindik.

Deniz Bonus: Bankanın klasik kredi kartı Deniz Bonus, tüm alışverişlerinizden sizlere bonus kazandıran, bunun yanı sıra taksit de yapan bir ürün. Bankanın resmi sitelerinden biri olan indirimkartimda.com üzerinden pek çok ürünü hem indirimli hem de taksitli alabilmeniz de mümkün.

Afili Bonus: Denizbank Bonus kredi kartının tüm özelliklerini taşıyan, aynı zamanda kendine has ayrıcalıklı özellikler ve kampanyalar bulunduran Afili Bonus, pazar kahvaltılarında, hafta sonu kültür sanat aktivitelerinde %30 daha fazla bonus puan kazandıran; hayatınızı kolaylaştıracak özel asistan hizmeti sunan; pek çok sektörde ve otelde kart sahiplerine özel indirimler yaptıran bir ürün.

Taraftar Kartlar: Denizbank kredi kartı başvurusu yaparken, klasik Bonus kredi kartının tüm özelliklerini bulunduran ve buna ek olarak taraftarı olduğunuz takıma özel teklifler sunan taraftar kartını da düşünmenizi tavsiye ederiz. Siz harcadıkça, taraftarı olduğunuz takımınıza katkıda bulunan bu kredi kartı ürünü, ayrıca eşsiz tasarımlara da sahip.

D-Şarj Bonus: Gençlere yönelik bir kredi kartı olan D-Şarj Bonus, aynı zamanda bir banka kartı olarak da kullanılabilir. Tüm kafe ve restoran harcamalarında, online alışverişlerde ve hafta sonu sinema, tiyatro etkinliklerinde %10 indirim sunan bu kredi kartının ayrıca aylık fırsatları da mevcut.

Net Kart: Yıllık kart aidatı bulunmayan bir kredi kartı arıyorsanız, Denizbank’ta Net Kart başvurusu yapabilirsiniz. Bonus’un artı taksit gibi özelliklerine sahip olmasa da, dönem dönem yapılan kampanyalarla kart sahiplerini sevindiriyor.

Emekli Bonus: Denizbank’ın emeklilere özel sunduğu Emekli Bonus, fatura, kira, aidat gibi ödemelerinizi ücretsiz yapabileceğiniz; asistan hizmeti ile hayatınızı kolaylaştırabileceğiniz; özel indirimli alışveriş noktalarında indirimler kazanabileceğiniz bir kredi kartı. Ayrıca, aylık olarak emekli müşterilere özel, ayrıcalıklı kampanyalar da mevcut.

Kredi Kartı Faiz Oranları

Denizbank’ın portföyündeki tüm kredi kartlarına dair faiz oranları ise aşağıdaki tabloda görülebilir.
Masraf Adı Faiz Oranı
Alışveriş (Kredilendirme) Faiz Oranı %2.15
Gecikme Faiz Oranı %2.65
Limit Aşımı %2.5
Nakit Avans Faiz Oranı %3.95

Not: Yukarıdaki oranlara BSMV dahil değildir.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dilediğiniz Denizbank kredi kartına başvurularınızı aşağıdaki resmi kanallardan gerçekleştirebilmeniz mümkün!

SMS ile Başvuru: Denizbank kredi kartlarına SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey KKART yazarak T.C. kimlik numaranızla birlikte 3280’e SMS göndermek.

İnternet Sitesi: Bankanın resmi internet sitesinde bulunan kredi kartları (https://www.denizbank.com/kartlar/bireysel-kartlar.aspx) sayfasından da ufak bir form doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeler: Oturduğunuz ya da çalıştığınız yere yakın bir Denizbank şubesi mevcutsa, müşteri danışmanı ile görüşerek size en uygun kredi kartını bulabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı / Mobil Şube: Hali hazırda bir Denizbank müşterisiyseniz, kimlik bilgilerinize ya da form doldurmanıza gerek kalmadan, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamaları üzerinden, başvurular menüsüne giriş yaparak kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkün!

Telefon Bankacılığı: Denizbank’ın 0850 222 0 800 numaralı telefon bankacılığı hattından da başvuru yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Denizbank kredi kartı başvurusu yaptıktan hemen sonra ya da kart başvurusu yapmadan önce aklınıza takılabilecek pek çok soruyu, aşağıda sizin için cevapladık.

Başvuru Durumu Nasıl Sorgulanır?

Başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenmek için, 0850 222 0 800 numaralı Denizbank telefon bankacılığını arayabilir ya da herhangi bir şubeye gidebilirsiniz. Başvuru sorgulama yazısı için tıklayın.

Denizbank Kredi Kartı Limit Arttırma ya da Azaltma Nasıl Yapılır?

Kredi kartınızı aldıktan sonra, internet bankacılığı ya da mobil şube uygulamasından limit işlemlerine giriş yaparak, limitinizi arttırabilir ya da düşürebilirsiniz. Düzenlemeyi yaptıktan sonra bir onay sürecine gireceğinizi de hatırlatalım.

Kredi Kartı Borcu Nasıl Yapılandırılır?

Borcunuzu ödemekte sıkıntılar yaşıyorsanız ve yapılandırmanın yollarını arıyorsanız, yapmanız gereken tek şey, size en yakın Denizbank şubesini ziyaret ederek, bir müşteri danışmanı ile görüşmek. Uygun bir ödeme cetveli ile kredi kartı borcunuzu yapılandırıp ödeyebilirsiniz. Ayrıntılar için tıklayın.

Kart Başvurusu Nasıl İptal edilir?

Denizbank kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra, genelde sözleşme kabulü ve onay için aranırsınız; eğer henüz aranmadıysanız, kartınızı 0850 222 0 800 numaralı hattan iptal edebilirsiniz. Ancak, sözleşmeyi onayladıysanız ve kartınızın gelmesini talep ettiyseniz, bu sözleşme gereği kart başvurusu iptal edilemez. Kartınızın gelmesini beklemeli ve teslim aldıktan sonra iptal talebinde bulunmalısınız.

Kayıp ya da Çalıntı Bildirimi Nasıl Yapılır?

Kayıp ve çalıntı bildirimlerinizi 0850 222 0 800 numaralı hattan, anında gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Nakit Çekim Faiz Oranı ve Ücreti

Denizbank kredi kartınızla nakit ihtiyacınızı gidermek adına taksitli ya da tek ödemeli nakit çekim yaptıysanız, koşullu faiz oranları ve ek ücretlendirmeler aşağıdaki gibidir. Bu oranlara ve ücretlere BSMV dahil değildir.

  • Yurtiçi ya da yurtdışı, Denizbank ATM’lerinden nakit çekimi için: %3.95 + 7.6 TL
  • Yurtiçi ya da yurtdışı, ancak başka bankaların ATM’lerinden nakit çekimi için: %3.95 + 12 TL
Etiketler:

Yorum yazın