Denizbank Kredi Kartı Başvurusu 2018
Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Yaptığı reklam çalışmaları ile sürekli gündemde olan Denizbank ülkemizde Sberbank bünyesinde hizmet vermektedir. 1938 yılında Türkiye’deki denizcilik alanında yapılan çalışmalara finansman amacıyla kurulmuş ve 1997 yılında Zorlu Holding tarafından satın alınmıştır. Tüketicilerin alışveriş ihtiyaçlarını karşılamak için her bütçeye hitap eden kredi kartları bulunmaktadır.

Mobilyadan beyaz eşyaya, seyahatten eğitime birçok sektörel ihtiyacınızı karşılamak için “0” faizli taksitli kredi kullanmak istemez misiniz? Finans kurumlarının kredi kartı ürünleri, tüketicilere peşin fiyatına taksitli ödeme imkânı sunuyor. Bu imkânlardan yararlanmak için teknolojik kanallar üzerinden kısa sürede Denizbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Temel teknolojik birimleri tam anlamıyla bankacılık hizmetlerine uyarlayan DenizBank kredi kartı başvurularınızı birçok platformdan kabul etmektedir. Herhangi birini seçerek, hemen müracaatınızı yapabilir ve kartınız geldikten sonra tüm işlevselliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Denizbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve sonraki aşamalarda bilgi sorgulama hizmetinden nasıl faydalanılır yazımızda kapsamlıca anlatılmaktadır.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Kredi Kartı Başvuru

Oldukça uzun vade imkânlarının sunulduğu alışveriş türlerinden biri kredi kartı ile alım-satım yapmaktır. Siz de avantajlarla dolu bir alışveriş gerçekleştirmek istiyorsanız, çeşitli yöntemlerle Denizbank kredi kartı başvuru talebinizi bankaya iletebilirsiniz.

Şubelerden destek almak her zaman en akıcı ve hızlı yöntem olduğu için Denizbank şubelerinden başvuru yapabilir ve ürün hakkında geniş bilgi sunulmasını talep edebilirsiniz. Tahmini limit onayınıza kadar hemen hemen her konuda müşteri temsilcinizden bilgi edinebilirsiniz. Fakat şubeye gitmek için yeterli vaktiniz yoksa diğer yolları kullanarak da kart başvurusunda bulunmanız mümkün.

Denizbank Kredi Kartları

 • Deniz Bonus Kredi Kartı ( Gümüş, gold ve platinum seçenekleri mevcut)
 • Afili Bonus
 • Emekli Bonus
 • D-Şarj Bonus
 • Taraftar Kartları
 • Şehir Kartları
 • Net Kart
 • Bank Kartları

Denizbank’ın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Denizbank Bonus Kredi Kartı’dır

Denizbank’tan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

 • Telefon ile kredi kartı başvurusu
 • Sms ile kredi kartı başvurusu
 • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (Başvuru almıyor)
 • Şubelerden kredi kartı başvurusu
 • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi kart başvurusu için bankanın müşterilerine özel oluşturduğu 5 farklı kanalı kullanabilirsiniz. Bu başvuruların temelinde yukarıda da belirttiğimiz gibi şube aracılığıyla müracaat etmek yer almaktadır. Bir diğer seçenek ise SMS ile sağlanmaktadır. Aynı şekilde ATM’ler ve internet şube üzerinden de başvurularınızı iletmeniz mümkündür.

Son olarak Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak için çağrı merkezi de kullanılabilmektedir. Tüm bu platformlarda başvuruların nasıl gerçekleştiğine dair bilgileri alt başlıklarda detaylandırdık. Hangi kanalı tercih ediyorsanız, o yöntem ile müracaat edebilmek için konuyu incelemeniz yeterli olacaktır…

Denizbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı almak isteyen kişinin adına kayıtlı telefondan SMS ile başvuru yapılarak, kart talep edilebilmektedir. DenizBank kredi kartı başvurusu SMS ile yapılacağı zaman 3280 servis numarasına mesaj gönderilmelidir. Başvurunun doğru bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız, “KKART” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı ekleyerek iletinizi oluşturmalısınız. Mesaj, bankanın SMS bankacılığı servis numarası olan 3280’e ulaştığında müracaatınız değerlendirilerek en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Denizbank Web'den Kredi Kartı Başvurusu

DenizBank kredi kartı başvuru yöntemleri arasında en çok popüler olan hiç şüphesiz internet bankacılığı aracılığıyla yapılan müracaatlardır. Bu başvuru yönteminde tüm kart seçeneklerini bir anda görebilir, bunlar arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Bankanın müşterilerine özel sunduğu bu hizmet sayesinde anlık olarak tek tıkla kredi kartı başvurusu yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Yukarıda yer alan bağlantıya tıklayarak Denizbank resmî sitesi üzerinden istediğiniz karta ve pozisyona göre başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızın müracaat durumu neticelendiğinde sizlere banka yetkililerince dönüş yapılacaktır.

Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin Diğer Yollar

Avantajlarla dolu alışveriş yapabilmek ve risksiz bir yatırım aracı kullanmak için Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizde yararlanabileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bir tanesi de ATM kullanarak başvuruda bulunmaktır. ATM başına gittikten hemen sonra başvurular kısmına erişin. Sonrasında ise ekrandaki adımları takip ederek müracaatınızı tamamlayın.

Bankanın müşterileri için oluşturduğu bir diğer yöntem ise 444 0 800 numaralı telefonu arayarak, temsilci aracılığıyla telefon üzerinden başvuru yapmaktır. Bu noktada ana menü üzerinden kredi kartı sekmesine ulaşarak müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz. Web’den ya da SMS bankacılığı üzerinden başvuru yaptığınızda da, müşteri hizmetlerini arayarak takip sistemi sayesinde müracaatınızın durumunu sorgulayabilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Türkiye’de en yaygın üye işyeri ağın sahip olan bankalar arasında bulunana Denizbank 250.000’de fazla üye iş yerinde alışveriş yaparak bonus kazanmanızı sağlamaktadır. Kazanılan bonuslar alışverişlerde nakit olarak kullanılabilmektedir. Bonus hesabı içinde kazanılan her  1 bonus 1 TL’ye eşit olmaktadır.

Üye işyerleri haricinde Visa/Mastercard kullandıran her yerden alışveriş yapabilirsiniz. İnternet bankacılığınızı kullanarak belirlediğiniz limitte sanal kredi kartı oluşturarak internette güvenli alışveriş yapabilir aynı zamanda Ek kart olarak da başvuru yaparak ailenizin kullanmasını sağlayabilirsiniz.

DenizBank kredi kartlarının diğer bankalara göre avantajları bonus eklentileriyle başlar. Bu kartta bir bonus bir liraya eşittir. Kartın sunmuş olduğu bonuslar, anlaşmalı yerler ile yapacağınız harcamalarda sizlere büyük kazançlar sağlayacaktır.

Bunlara ek olarak DenizBank futbol fanatikleri için özel desenli ve özellikli kartlar sunmaktadır. Bu sayede takımınızdan hiç ayrılamadan harcamalarınıza devam edebilirsiniz. Yerel ve uluslararası takımların destekçi kartlarını başvurunuzda belirterek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank kredi kartı başvuru sonucu konusunda bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı temassız alışveriş özelliği bulunmaktadır.

Denizbnak Bonus Gold Kredi Kartı: Alışverişi sevenler için 2.000 TL ve üzeri eksterelerde %25’e yakın daha fazla bonus kazanma imkanı

Denizbnak Bonus Platinum Kredi Kartı: Alışverişi sevenler için 4.000 TL ve üzeri eksterelerde %50’e yakın daha fazla bonus kazanma imkanı

Denizbank kredi başvurusu ile de acil nakit ve ihtiyaç kredileriniz kullanım imkanınız bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorum yazın