Denizbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

Faturalarınızı otomatik bir şekilde ödemek istemek istiyorsanız, “Bu yazımız tam da size göre!” diyebiliriz. DenizBank’ın müşterilerine sunduğu çok önemli ayrıcalıklar arasında yer alan otomatik ödeme talimatı kampanyası, detaylarıyla oldukça dikkat çekmektedir.

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Denizbank Bonus Otomatik Ödeme Talimatı

Deniz Bonus ile müşterilerine oldukça önemli avantajlar sunan DenizBank, özellikle de fatura ödemelerini sürekli unutan kişileri son derece sevindirecek bir kampanyaya imza attı.

Müşterilerine, hem faizsiz hem de ücretsiz otomatik fatura talimatı fırsatı sunan DenizBank, onlara 60 TL’ye varan bonus kazanma imkanı da tanımaktadır.

Kampanyanın detaylarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • 15 Şubat – 31 Mart 2019 tarihleri arasında kredi kartlarıyla otomatik fatura ödeme talimatı veren kişiler, bonus ile ödüllendirilmektedir.
  • Bu kampanyaya, hem fatura talimatı bulunan kişiler hem de bulunmayan kişiler katılabilmektedir.
  • Kampanya kapsamında, elektrik, su, doğalgaz, cep ve ev telefonu, televizyon, internet gibi faturalar otomatik olarak ödenebilmektedir.
  • Yukarıda belirttiğimiz tarihler arasında, otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni fatura için 20 TL, 3 fatura için 40 TL, 5 fatura için de 60 TL bonus kazanma şansına sahipsiniz. Bununla birlikle 2, 4 ve 5 üzeri fatura talimatları için ayrıca puan yüklemesi yapılmayacağını da belirtmek isteriz. Müşteri, en fazla 60 TL bonus puan kazanabilmektedir.
  • Kampanyaya, MobilDeniz, Denizkartım uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden başvurabiliyorsunuz. Ayrıca kampanyaya katılım için, DenizBank sistemine kayıtlı olan numaranızdan, OTOMATİK yazıp 3280’e de mesaj gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Denizbank Vadesiz TL Otomatik Ödeme Talimatı

DenizBank, vadesiz TL hesabı olanlara, otomatik ödeme talimatı hizmeti vermektedir. Bu ödeme talimatı ile su, elektrik, doğalgaz, cep telefonu gibi birçok fatura, müşterilerin vadesiz hesabından, her ay son ödeme tarihinde otomatik bir şekilde tahsil edilmektedir.

Otomatik ödeme talimatı vermek isteyenler, internet bankacılığı, telefon bankacılığı, MobilDeniz ya da DenizBank şubelerinden yararlanabilmektedir. Ayrıca, anlaşmalı kurumları öğrenmek için deyine, DenizBank şubelerine gidilebilir ya da internet bankacılığı üzerinden çok kolay bir şekilde işlem yapılabilir.

Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi

2 adet fatura talimatı veren Bireysel müşterilerimize 12 ay vadeli, sıfır faizli ve masrafsız 1.000 TL Anında Para Kredisi Deniz’den!

Talimatınızı vermek ve başvurularınızı yapmak için sizi en yakın DenizBank Şubesine bekliyoruz.

  • 1.000 TL sıfır faizli ve masrafsız kredi, taksitli kredili mevduat hesabı olan Anında Para Hesabından kullandırılacaktır. Bilgi