Denizbank’tan Emekliler İçin Transfer Kredisi

Denizbank’tan Emekliler İçin Transfer Kredisi

Denizbank tarafından borcu olan emekli müşterileri için borçlarını ödeyebilmeleri için transfer kredisi veriliyor. Kredi kartı ve kredi borcu gibi tüm borçların tümünün ödenebilmesi için sunulan bu kredi ile bankanın emekli müşterileri, değişik bankalarda bulunan borçlarını tek bir bankada toplayabiliyorlar. Denizbank’ın sunduğu bu kredi için herhangi bir kefil veya ek koşul şartı aranmıyor. Sadece emekli maaşınızı Denizbank’tan alıyor olmanız yeterli.

İçerisinde bulunduğumuz salgın döneminde kredi kullanmak zorunda kalan ve kredi kartı ödemeleri yüzünden borcu yükselen emekliler için Denizbank’tan yeni bir kredi müjdesi geldi.

Denizbank tarafından duyurulan borç kapatma kredisi kampanyasında, en düşük oranda ihtiyaç kredisi faizinden de daha düşük bir faiz oranı ile borç kapatma kredisi imkanı sağlayacağı belirtildi. Denizbank tarafından sunulan bu yeni kredi kampanasında sadece emekliler yararlanabilecek. Borcu bulunan ve tüm borçlarını bir arada toplayarak tek bir kalemde kapatmak isteyen müşteriler için kefil ya da herhangi bir şart da aranmıyor.

Denizbank Emekliler İçin Kefilsiz ve Şartsız Borç Transfer Kredisi

Denizbank’ın duyurduğu yeni borç transfer kredisi ile borçları kapatmak isteyen banka müşterilerinin yerine getirmesi gereken tek şart ise emekli maaşlarını Denizbank’tan alıyor olmaları gerekmesi. Eğer emekli maaşınızı Denizbank’tan alıyorsanız ya da 3 yıl süre ile Denizbank’tan almayı taahhüt ederseniz bankanın sunduğu bu borç kapatma kredisinden yararlanabilirsiniz.

Denizbank Borç Kapatma Kredisi Faizleri

Bankanın sunduğu kredi seçeneklerinde ödeme kolaylıkları da çok önemli bir avantaj sağlamakta. Tüm bunların yanında asıl avantaj ise borç kapatma kredisi için talep edilen faiz oranının yüzde 1.24 ‘ten başlayan oranlarda olması. Denizbank’ın sunduğu diğer kredilerde en düşük kredi faiz oranı yaklaşık yüzde 1.33’te bulunuyor. Bu da borç kapatma kredisinin ne kadar az bir faiz oranıyla sunulduğunu gösteriyor.

Emekli müşteriler bu kampanyadan 12 ay vadeli olarak yararlanmak istediklerinde yüzde 1.24 faiz oranı ile kredi çekebilecekler. Bu durum vade sayısına göre değişiklik gösteriyor. Eğer daha uzun bir vade seçeneği ile borç kapatma kredisi çekmek istediğinizde ödemeniz gerekecek faiz oranı ise 1.39 olacak. Bu kampanya için sunulan vade seçenekleri 13 ay ve 36 ay olacak şekilde duyuruldu.

Denizbank Borç Kapatma Kredisi Başvuru

Emekli müşteriler bu kampanyadan yararlanabilmek için en yakında bulunan bir Denizbank şubesine giderek başvuruda bulunabilirler. Yanınızda götürmeniz gereken belgeler ise; üzerinde T.C kimlik numaranızın yer aldığı bir nüfus cüzdanı ve fotokopisi, gelir belgesi, yerleşim yeri belgesi ya da adınıza düzenlenmiş bir güncel fatura (cep telefonu faturası, elektrik ya da su faturası gibi). Bu belgeler ile birlikte Denizbank şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.