Dijital Deniz hesabı nedir ve nasıl açılır?Dijital Deniz

Denizbank bünyesinde sunulan şubesiz bankacılık hizmetidir. Denizbank’ın ülkemizde en çok tercih edilen bankalar arasında olmasının verdiği avantajlar sayesinde en çok tercih edilen şubesiz bankacılık platformları arasında olmaktadır. Ülkemizde son yıllarda avantajlarından dolayı artan şubesiz bankacılık işlemleri ile tüketiciler artık normal hesaplar yerine şubesiz bankacılık işlemlerini tercih etmektedir. Bu yazımızda Dijital Deniz hesabı nasıl açılır? Konusunu merak edenler ve Dijital deniz hesabı hakkındaki sorulara cevap olabilecek yazı hazırladık.

Dijital Deniz Avantajları

Denizbank bünyesinde bulunmasından dolayı birçok bankacılık hizmetlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmesinin yanında bireysel kredi başvurularında hızlı cevap ve uygun faiz oranları bulunmaktadır. Denizbank hizmetleri arasında bulunan fastPay, sosyal medya bankacılığı ve Mobildeniz hizmetlerinden de yararlanmanıza imkan vermektedir.

Denizbank fastPay hizmetini dijital deniz ile kullanmanız en büyük avantajları arasında olmaktadır. Dijital ödeme birimleri arasında en çok tercih edilen hizmetlerden biri olan fastPay sayesinde birçok firmadan kampanyalı alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır.
  • Dijital Deniz ile oluşturduğunuz vadeli hesaplarda uygulanan faiz oranlarının puanları kampanyalara göre değişiklik göstermektedir.
  • Para transferlerinde havale ücreti bulunmaz ve döviz alışlarınızda avantajlı kurlar üzerinden döviz alış-satış yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Dijital Deniz hesabı nasıl açılır?

Sadece bireysel müşterilere hizmet veren Dijital Deniz hizmeti için internet üzerinden yapacağınız başvuru sonrasında şube yetkilinin sizin vereceğiniz randevu tarihine göre belirttiğiniz adrese gelerek bankacılık hizmetlerini kapsayan sözleşmeyi imzaladıktan sonra hesabınız açılmaktadır. Şuan için şirketlerin veya kurumsal hesapların başvurması aktif değildir. Kredi başvurusu yaptıysanız ve onaylanma mesajı geldiyse hesap açıldıktan 1-2 gün içinde onaylanan kredi miktarınız hesabınıza yatmaktadır. Dijital Deniz şuan 14 şehirden başvuru kabul etmektedir ve her geçen gün şehir sayısında artış sağlamaktadır.

Dijital Deniz hesabını ATM kartınız ile bütün Denizbank ATM’lerinden ücretsiz para çekip yatırma imkanı bulunmaktadır.

Yorum yazın