Emeklilere 5.000 TL Mini Kredi Kampanyası

Emeklilere 5.000 TL Mini Kredi Kampanyası

Kamu bankaları tarafından nakit ihtiyacı bulunan emeklilere yönelik özel kredi kampanyaları sunulmaya devam ediyor.

Halkbank’ta şuan emekli müşteriler için iki adet farklı kredi kampanyası bulunuyor. Bu kampanyaların bir tanesi 100.000 TL limite kadar kredi imkanı veren mutlu emekli kredi kampanyası. Bir diğeri ise 5.000 TL limitle sunulan mini kredi paketi. Düşük limitle acil kredi ihtiyaçlarına yönelik Halkbank tarafından emeklilere sunulacak kredinin özelliklerini, başvuru şartlarını sizin için derledik.

Halkbank Mini Emekli Kredisi

Düşük limitle Halkbank’tan özel kredi imkanından faydalanmak isteyen banka müşterilerinden istenen tek şart, müşterilerin emekli maaşlarını Halkbank’tan alıyor olması gerektiği. Bu kredinin yararlanabilmek için öncelikle eğer emekli maaşınızı farklı bir bankadan alıyorsanız emekli maaşınızı Halkbank’a taşımalısınız.

Halkbank Mini Emekli Kredisi Faiz Oranı

Emekli maaş müşterilerine Halkbank tarafından uygun faiz oranı ile kredi imkanı sunuluyor. Halkbank mini emekli kredisi kampanyasında 5.000 TL tutarında nakit imkanı bulunuyor. Bundan farklı olarak daha yüksek miktarda kredi kullanmak isteyen müşteriler ise benzer ödeme seçenekleri ve faiz oranlarıyla Halkbank şubelerine başvuruda bulunabiliyorlar.

Halkbank’tan emekli maaşlarını ala müşterilerin bu mini ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmaları durumunda yüzde 1.69 oranında faiz uygulanıyor. Kredi vade seçeneklerinde ise herhangi bir vade farkı bulunmadan 12 ay, 24 ay ve 36 ay vade imkanı sunuluyor.

Ödeme tercihleri konusunda ise banka tarafından 5 farklı seçenek sunuluyor. Kredisini her ay eşit taksitlerle düzenli olarak ödemek isteyen müşteriler aylık olarak eşit taksitli, ilk aylar yüksek olup daha sonraki aylarda azalan şekilde, ilk aylar az olup diğer aylarda taksit tutarı artacak şekilde, 3 ayda bir taksit ödeme şeklinde ve serbest ödemeli seçenekler yer alıyor.

Halkbank Emekli Mini Kredi Hesaplama

Halkbank’ın sunduğu emeklilere yönelik mini kredi için örnek bir hesaplama yapıldığında şu tablo karşımıza çıkıyor:

Kredi tutarı : 5.000 TL
Vade : 36 ay
Aylık faiz oranı : 1.69
Kredi tahsis ücreti : 26.25 TL
Aylık taksit tutarı : 197,05 TL

Mini kredi kampanyası için müşteriler Halkbank mobil uygulama, Halkbank internet sitesi www.halkbank.com.tr üzerinden ya da en yakın banka şubesine giderek başvuruda bulunabiliyor.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.