emeklilere kredi kartı veren bankalar

Emeklilere Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Emeklilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Türkiye’de belki de kredi ürünlerinden sonra en çok kullanılan bankacılık ürünü haline gelen ve günümüzde öğrenciye de, sigortasız çalışana da verilebilen kredi kartları; akıllı ve bilinçli bir kullanımda sorunsuz olarak ekonominize destek verebilirken maalesef aksi durumda banka mağduru olmanızı sağlayabilen ürünlerden bir tanesi. Ek olarak Sigortasız kişiye kredi imkanı da bulunmaktadır.

Meslek grupları bu sebepten teklif edilen her kredi kartını kabul etmeyip, biraz daha dikkatli harcamalar yapabilmeli; zira günümüzde bakıldığında garanti bir geliri olmayan bütün insanların, rahatlıkla kara listeye girebileceği ve mağdur olabileceği biliniyor.

Emekliler, örneğin rahatlıkla kredi kartı alabilecek bir grup ve emekli olan her insan devletten gelen para sayesinde, her ay rahat bir biçimde ödemesini yapabileceğinden ötürü sıkıntısız kredi kartı kullanımı sağlayabilir. Aşırıya kaçmamak ve bilinçli kullanmak kaidesiyle, bu yazımızda emeklilere kredi kartı veren bankaların bir listesini sunacak ve aynı zamanda emeklilerin nasıl kredi kartı alabileceğini ayrıntılarıyla tarafınıza aktaracağız.

emeklilere kredi kartı veren bankalar

Emeklilere Kredi Kartı

Baktığımızda, hemen her bankanın emekliye özel bir kredi kartı elbette mevcut değil ancak hemen her bankanın, emeklilere rahatlıkla kredi kartı verebildiğini biliyoruz. Bunlar, genelde emeklilerin talep ettiği herhangi bir kredi kartı olabiliyorken, talep dışında kişiye özel bazı teklifler de bankalar tarafından dönem dönem sunulabiliyor.

Özellikle emekli maaşını aldığı bankadan, her emekli insanın oldukça yüksek limitlerde kredi kartı ürünü alabildiğini ve bunu dilediği gibi kullanabildiğini biliyoruz.

Günümüzde, sadece bu sebepten emekli maaşını değiştirmek isteyen emekliler olduğu gibi; aynı zamanda bankaların da insanların emekli maaşını değiştirmek için girişimlerde bulunduğunu biliyoruz. Peki, nasıl alıyorlar emekliler bu kredi kartlarını? Nereye başvurmak gerekiyor?

Emekliye Kredi Veren Bankalar

Emekliler Nasıl Kredi Kartı Alabilir?

Emeklilerin kredi kartı alabilmesi için pek çok yol mevcut ancak iki önemli etmen bu konuda devreye giriyor. Bunlardan bir tanesi; kişinin emekli maaşının hangi bankada olduğu. Emekli maaşı banka değişikliği. Pek çok banka, genelde emekli maaşını kendisinden çeken kişilere yüksek limitli kredi kartları tahsis edebiliyorlar.

Ancak emekli kişi, kendi emekli maaşını aldığı bankadan değil de; bambaşka bir bankadan kredi kartı tahsis etmek istiyorsa, işler biraz daha değişiyor. Bankalar, çoğu zaman emekli kişiye; emekli maaşını da taşımasını tavsiye ediyorlar. Bu yönde bir değişiklik gerçekleştiren emekliler, biraz daha meşakkatli işlerle uğraşmak durumunda kalabilirken; aşağıdaki yollardan genelde kredi kartlarına başvuru gerçekleştirebiliyorlar.

Telefon Bankacılığı: Eğer emekli maaşınızın olduğu bankadan kredi kartı istiyorsanız; herhangi bir form doldurma işlemine gerek kalmaksızın telefonla bankanızı arayarak kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Emekli maaşınızı aldığınız bankanın dışında bir kredi kartı talebiniz varsa; bu talebi uzaktan form doldurma işlemiyle gerçekleştirmeniz gerekir.

İnternet Sitesi: Pek çok bankanın internet sitesinde “hemen başvur” butonuyla emeklilere kredi kartı sağlanabilmektedir. Bunun için, dilediğiniz bankanın internet sitesine girip “kartlar” menüsünden kredi kartı ürünlerini inceleyerek hemen başvur butonuna tıklayabilir ve kısa bir form doldurduktan sonra müşteri hizmetlerinin sizleri aramasını bekleyebilirsiniz.

Şubeler: Emekli maaşınızı aldığınız şubeden müşteri temsilcileriyle görüşerek kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Bunun için herhangi bir form doldurma işlemine de lüzum yoktur. Bunun yanında, emekli maaşınızı almadığınız bir bankanın herhangi bir şubesinden kredi kartı başvurusu yapmak için yanınızda kimliğinizi bulundurmanız gerekebilir.

Emeklilere Kredi Kartı İçin Evrak ve Koşullar

Emekli kişiler, maaşını aldıkları bankalardan kredi kartı talebinde bulunmak istiyorlarsa; yanlarında götürecekleri yahut uzaktan form dolduracakları herhangi bir neden söz konusu değildir. Zaten, banka içerisinde gerekli her türlü bilgisi bulunan emekli, sadece başvurusunu onaylamakla yükümlüdür ve başvuru hemen işleme alınacaktır.

Emeklilere kredi kartı için gerekli evrak ve koşullar minvalinde; emekli maaşınızı almadığınız bir bankaya giderseniz nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurmanız gerekebilir. Bunun dışında herhangi bir belgeye gerek duyulmamaktadır.

Emeklilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Aşağıda, sizin için emeklilere kredi kartı veren bankalar minvalinde bir liste oluşturmaya gayret ettik. Siz de, bir emekliyseniz ve kredi kartı almak istiyorsanız; aşağıdaki bankalardan herhangi birine başvurunuzu gerçekleştirerek dilediğiniz kredi kartını alabilir ve kredi notunuzda bir engel yoksa, bu kredi kartı ürünlerini yüksek limitli olarak kullanabilirsiniz.

Çoğu zaman emekli maaşınızın biraz daha fazlası minvalinde bir limit; eğer kredi notunuzda bir pürüz yoksa verilebilir. Kredi notunuzda bir pürüz varsa yahut hali hazırda pek çok kredi kartınız varsa; bu limitler yetki dahilinde düşürülebilmektedir.

Ziraat Bankası Emeklilere Kredi Kartı

Ziraat Bankası, Türkiye’nin emekli maaşı hesabı portföyü en büyük bankalardan bir tanesi olarak; emeklilere bolca hizmet veriyor ve gerek kredi ürünlerini, gerekse kredi kartı ürünlerini onlara özel olarak tahsis edebiliyor.

Bakıldığında; emeklilere spesifik bir kredi kartı bulunmayan Ziraat’in genelde bu insanlara yönelik Ziraat Maximum kredi kartı sunduğu ve zamanla bu kredi kartını Ziraat Maximum Platin’e çevirdiğini görebiliyoruz. Ziraat Maximum kredi kartlarının bazı avantajları, aşağıdaki gibi belirtilebilir.

 • Her alışverişinize yüzlerce TL maxipuan kazanma fırsatı.
 • Alışverişlerinizde kazandığınız bu maxipuanları, dilediğiniz anlaşmalı mağazada yahut markette harcama şansı.
 • Taksit erteleme ve öteleme özelliği.
 • Nakit avans, taksitli nakit avans ve ihtiyaç kredisi gibi kişiye özel pek çok teklif.
 • Otomatik ödeme talimatı verebilme.
 • Temassız özelliği ile 7/24 her an 50 TL ve altı alışverişlerinizi şifresiz, anında ödeyebilme.

Başvuru Kanalları

Ziraat Maximum kredi kartına tüm emekliler aşağıdaki kanallardan başvuru sağlayabilirler.

 • Şubeler: Herhangi bir Ziraat Bankası şubesine, nüfus cüzdanınızla girerek Ziraat Bankası Maximum kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: Ziraat Bankası resmi internet sitesi ziraat.com.tr üzerinden de; hemen başvur butonuyla Ziraat Bankası Maximum kredi kartına başvuru yapılabilmektedir.
 • Ziraat Mobil: 0850 220 00 00 Numaralı hatta, Ziraat Mobil tarafınıza 7/24 destek veriyor ve aynı zamanda kredi kartı başvurularınızı alabiliyor. Uzaktan form doldurma işlemiyle yapacağınız bu başvuruda kimliğinizi yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır.
 • ATM’ler: Herhangi bir Ziraat Bankası ATM’sinden de kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkün. Kartsız işlemler menüsünden, kredi kartı başvurusu yolunu izlemeniz ve telefon numaranızı doğru vermeniz yeterli olacaktır.

İşbank Emeklilere Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası da, emekli müşteri portföyü büyük bankalardan bir tanesi. Pek çok emeklisine öncelikle İşbank Maximum, sonrasında ise İşbank Maximum Platinum kartının tahsis edebilen İşbank’ta; Maximum Platinum’a dair pek çok ayrıcalıklı seçenek ve avantaj mevcut. Bunlardan bazıları, aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • Maximum platinum, dünyanın her yerinde emeklilerin her an yanında olan ve kendilerine destek verebilen bir kredi kartı ürünü.
 • Her alışverişlerinizde, yurtdışında dahil olmak üzere Maxipuan kazanabileceğiniz bu kartla seyahatlerinize biletlerinizi Maxipuanlar aracılığıyla alabilirsiniz.
 • Bunun yanında yurtdışı alışverişlerinizde bolca taksit seçeneği de sizleri bekliyor.
 • Araç yardım hizmeti, profesyonel sürücü hizmeti, refakat ve konaklamada yardımcı olan asistanlar ve benzeri tüm hizmetler; yine Maximum platinum kartta sizleri bekliyor.

Başvuru Kanalları

İşbank’tan kredi kartı almak isteyen her emekli; öncelikle İşbank Maximum kredi kartına aşağıdaki kanallardan başvuru gerçekleştirebilirler.

 • Şubeler: Türkiye’nin her yanındaki herhangi bir İşbank şubesinden kimliğinizle beraber, İşbank Maximum kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilmeniz sadece birkaç dakikanızı alacaktır.
 • Telefon Bankacılığı: İşbank telefon bankacılığı, 0850 724 0 724 numaralı hatta hizmet vermekte ve siz de kredi kartı ürünleri hakkında hem detaylı bilgiyi hem de başvuruyu bu numaradan gerçekleştirebilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: İşbank resmi internet sitesi isbank.com.tr üzerinden de, hemen başvur butonu sayesinde kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Sizden talep edilen iki aşamalı bilgileri doğru vermeniz halinde dakikalar içerisinde müşteri hizmetleri tarafından aranabilir ve başvurunuzu bu sayede işleme aldırabilirsiniz.

Garanti Bankası Emeklilere Kredi Kartı

Türkiye’nin kredi kartı portföyü en büyük bankalarından bir tanesi olan ve Bonus markasını da üretip ilk kullananlardan; Garanti Bankası, emeklilere kredi kartını spesifik olarak üretmeyen bir diğer banka ancak kredi kartları içerisinden emeklilerin diledikleri kartı seçebilmeleri mümkün kılınmış.

Bakıldığında, emekliler için en ideal kredi kartı olarak Garanti Bonus görünüyor. Düzenli ödemeler sonrasında her emekli, Bonus kredi kartını rahatlıkl Bonus Gold’a ve ardından Bonus Platinum’a çevirebilir. Garanti Bonus’un bazı eşsiz özellikleri ise aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • Garanti Bonus ile yapacağınız her alışveriş, size bonus kredi kartı puanı kazandırmaktadır ve bu bonusları; Garanti Seyahat hattında 1,5 kat daha değerli olarak hesaplatıp biletinizi bu hatlardan edinebilirsiniz.
 • Garanti Bonus kredi kartı her emeklinin nakit ihtiyacını karşılayabilmesi için nakit avans ve taksitli nakit avans tekliflerinde bulunmaktadır. Hem de oldukça düşük faizlerle.
 • Garanti Bonus kredi kartı sahipleri, bonus üye işyerlerinden rahatlıkla taksitli alışverişler yapabilirler yahut tek çekim alışverişlerini sonradan da taksitlendirebilirler.
 • Son olarak, sözünüze bonus kampanyaları, Garanti Bonus kapsamında sıklıkla gerçekleştirilir ve siz de düzenli harcamalarınız için bolca bonus kazanabilirsiniz.

Başvuru Kanalları

Garanti Bonus kredi kartına, aşağıdaki kanallardan başvuru yapabilirsiniz.

 • İnternet Sitesi: Garanti Bankası’nın resmi internet sitesi garanti.com.tr üzerinden; dilediğiniz kredi kartına başvuru yapabilmeniz mümkündür. “Başvur” butonuyla, kartlar bölümündeki her kredi kartı için form doldurarak arama beklemeniz yeterli olacaktır.
 • Telefon: 444 0 333 Alo Garanti hattından da; emekliler için ideal bir kredi kartı olan Garanti Bonus’a başvurabilmeniz mümkündür. Bu esnada yanınızda kimlik bulundurmanız yeterli olacaktır.
 • Şubeler: Herhangi bir Garanti Bankası şubesinden de, rahatlıkla Garanti Bankası Bonus kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Emekliyseniz, yanınızda yalnızca kimliğinizi bulundurmanız yeterlidir.

Halkbank Emeklilere Kredi Kartı

Vizyonunu genişleten ve son dönemde kendisini oldukça geliştiren Halkbank’ta; Paraf kredi kartı dönemi başladı ve Paraf markası altındaki kredi kartları; klasik bağlamda emekliler için ideal kredi kartlarından biri olabilir. Paraf’ın pek çok marka ile yaptığı işbirliği ve kampanyalar da; emeklilerin alışveriş bağlamında oldukça işine yarayabiliyor. Paraf’ın bazı özelliklerini aşağıda sizin için maddeledik.

 • Tüm alışverişlerinizde ve ödemelerinizde ParafPara kazanma şansı.
 • ParafParalarınızla, dilerseniz operatörleriniz aracılığıyla cebe TL yükleyebilir, dilerseniz Paraf’ın anlaşmalı olduğu mağazalarda alışverişlerinizde bu kredi kartı puanlarını kullanabilirsiniz.
 • Akaryakıt, otomotiv, kozmetik, market ve benzeri sektörlerde yine her ay güncellenen kampanyalarla büyük indirimler yakalamanız mümkündür.
 • Paraf kredi kartlarına özel olarak taksit erteleme özelliğini kullanarak, taksitlerinizi sonraki ay ödeme şansınız mevcut.
 • Harcama yapmadan önce taksit talebi, yine Paraf’ın eşsiz özelliklerinden bir tanesi.

Başvuru Kanalları

Paraf kredi kartına, emekliler aşağıdaki herhangi bir kanaldan başvuruda bulunabilirler.

 • İnternet Sitesi: Halkbank resmi adresi değil ancak, Paraf kredi kartının resmi adresi paraf.com.tr üzerinden; rahatlıkla Paraf kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Sağ üst köşedeki hemen başvur butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
 • Halkbank Dialog: Halkbank’ın telefon hattı Halkbank Dialog’a 0850 222 0 400 numaralı telefondan ulaşabilmeniz mümkün ve Paraf kredi kartı başvurusunu buradan da uzaktan form doldurma yöntemiyle yapabilirsiniz.
 • Şubeler: Halkbank’ın emekliler için sunduğu avantajlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve Halkbank kredi kartı başvurusu yapabilmek için; Halkbank şubelerinden herhangi birine uğramanız da yeterli olacaktır.

Yapı Kredi Emeklilere Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası, Türkiye’nin özel sektördeki en büyük kuruluşlarından bir tanesi olarak; Yapı Kredi Emeklilik planıyla birlikte son dönemde emekli bireylere özel atılımlar yapanlardan.

Emekliye özel kredileri ve pek çok teklifi bulunmasına rağmen; o gruba özel bir kredi kartı ürünü bulunmayan Yapı Kredi’nin en ideal emeklilik kredi kartı hiç şüphesiz Yapı Kredi World Klasik. Avantajları kendine has olan World Klasik kredi kartı ürününü her emekli hiç şüphesiz edinebiliyor ve kendi içerisinde yükseltebiliyor da. Yapı Kredi World’un bazı avantajları aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • World, Türkiye’nin en çok kazandıran kredi kartlarından bir tanesidir ve her anınızda yanınızdadır. Her alışverişinizde, sizlere Worldpuan kazandırır.
 • Türkiye’nin her yerindeki ATM’lerden nakit avans ve taksitli nakit avans ihtiyaçlarınızı World ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Worldcep ve benzeri özelliklerle telefon konuşmalarınızı dilediğiniz gibi arttırabilir ve bunu ücretsiz hale getirebilir; bunun yanında akıllı adım gibi avantajlarla Worldpuan kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yapı Kredi World seyahat hattında, Worldpuanlarınız çok daha değerlidir ve puanlarınızla seyahat bileti satın alabilirsiniz.

Başvuru Kanalları

Emekliler için uygun bir kredi kartı olan World ürününe aşağıdaki başvuru kanallarından başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

 • İnternet Sitesi: Yapı Kredi’nin resmi internet sitesinden değil ancak; Worldcard için açılmış bir web sitesi olan worldcard.com.tr üzerinden; sağ üst köşedeki hemen başvur butonuna tıklayarak form doldurabilir ve World kredi kartı başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • Müşteri Hattı: Yapı Kredi’nin sorunlara çözüm bulan hattı 444 0 444 üzerinden de World kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Uzaktan form doldurma yöntemiyle yapılabilecek bu başvuruda nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurunuz.
 • Şubeler: Herhangi bir Yapı Kredi şubesinden de gayet rahat bir biçimde kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Ayrıca, burada müşteri temsilcisiyle görüşerek emekliye özel avantajları da öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Emeklilere Kredi Kartı

Vakıfbank da emekli müşteri portföyü epey büyük bankalardan bir tanesi ve Türkiye’de son hızla kendisini geliştirmeye devam ediyor. Kredi kartlarına bakıldığında, Vakıfbank World kredi kartı ürününün emekliler için ideal bir kredi kartı olduğu rahatlıkla söylenebilir. Bu kartın bazı özelliklerini ise aşağıdaki gibi sayabiliriz.

 • Nakitetaksit özelliği ile Vakıfbank World kredi kartı sahipleri; çok uygun faizlerle nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.
 • Vakıfbank World kredi kartı ile yapacağınız her alışverişte kredi kartı puanı kazanmanız da cabasıdır.
 • Türkiye’deki anlaşmalı pek çok mağazada 3 ila 9 arası vade ile alışveriş yapabilmeniz, üstelik komisyonsuz olarak mümkündür.
 • Temassız özelliği ile Vakıfbank World kredi kartı tarafınıza 50 TL ve altı alışverişlerde son teknoloji ürünü şifresiz anında alışveriş imkanı verir.
 • İGDAŞ ve benzeri kurum ödemelerine dönem dönem indirim ve bonus kampanyaları da, sadece Vakıfbank World kredi kartı ürününde.

Başvuru Kanalları

Vakıfbank World kredi kartı ürününe başvurmak için yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki kanallardan birini kullanarak form doldurmanız.

 • İnternet Sitesi: Vakıfbank resmi internet sitesi vakifbank.com.tr olarak biliniyor ancak Vakıfbank bütün kredi kartı işlemlerini, vakifkart.com.tr üzerine aldı. Buradan, dilediğiniz kredi kartına sağ üstteki “başvuru işlemleri” butonundan başvurmanız mümkündür.
 • Telefon: 0850 222 0 724 Numaralı Vakıfbank müşteri hizmetleri hattından da rahatlıkla Vakıfbank World kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz. Uzaktan form doldurma yöntemiyle, başvuru sürecinizi dakikalar içerisinde başlatmanız mümkündür.
 • Şubeler: Herhangi bir Vakıfbank şubesinden de, direkt olarak nüfus cüzdanınızla beraber Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür.

Akbank Emeklilere Kredi Kartı

Türkiye’nin en büyük bankalarından Akbank’ta da emeklilere özel herhangi bir kredi kartı oluşturulmamış fakat emekliler için en iyi kredi kartlarından bir tanesi kuşkusuz Axess. Akbank’a başvurunuz sonucunda Axess klasik kredi kartını alıp, ertesinde düzenli ödeme ve harcamalarınızla Axess Platinum kredi kartını da elde edebilirsiniz. Axess avantajları, aşağıdaki gibi maddelenebilir.

 • Axess klasik kredi kartıyla, dilediğiniz mağazada temassız özellikle alışveriş yapabilmeniz mümkündür. 50 TL ve altı alışverişlerinizi anında, şifresiz gerçekleştirirsiniz.
 • Axess klasik kredi kartı, her alışverişinize ve ödemenize tarafınıza chip para kazandıran kredi kartlarındandır. Anlaşmalı mağazalardan bu chip paraların harcamasını yapabilmeniz mümkündür.
 • Nakit ihtiyaçlarınızı kişiye özel tekliflerle anında karşılayabilir yahut dilediğiniz zaman nakit avans çekebilirsiniz. ATM’lerden anında alabileceğiniz paranızı aylık olarak taksitle ödemeniz de Axess ile sağlanabilir.

Başvuru Kanalları

 • İnternet Sitesi: Akbank resmi internet sitesi Akbank.com.tr üzerinden dilediğiniz zaman kartlar kategorisine girerek “başvur” butonunu kullanabilir ve emekliler için uygun kredi kartı olan Axess’e başvuru gerçekleştirmek için form doldurabilirsiniz.
 • Telefon Bankacılığı: Akbank’ın telefon bankacılığı hattı 444 2 525 üzerinde sizleri bekliyor ve burada nüfus cüzdanınız eşliğinde doğru bilgiler verip bir form doldurarak kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür.
 • Şubeler: Herhangi bir Akbank şubesinden, emekliler için uygun kredi kartlarından Axess’e başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus cüzdanınızın yanınızda olması yeterlidir.

Denizbank Emeklilere Kredi Kartı

Türkiye’nin en köklü bankalarından olsa da; ancak son yıllarda kendini göstermeyi başarabilmiş Denizbank’ın da kendi içerisinde oldukça büyük bir emekli müşteri portföyü bulunuyor. Onlara uygun bir kredi kartı olarak; Deniz Bonus kesinlikle değerlendirilebilir. Baktığımızda, her duruma uygun pek çok kampanyası ile Deniz Bonus’un emekli bireyler için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz. Deniz Bonus’un bazı avantajları aşağıdaki gibi belirtilebilir.

 • Deniz Bonus’un kültür sanatla ilgili pek çok güzel teklifi var. Örneğin, Bostancı Gösteri Merkezi’nde tüm konserlere %10 indirim seçeneği, sadece bu kredi kartına özel.
 • Emekliler için optik sektörü oldukça önemli de Deniz Bonus, bunun için de +2 taksit seçeneğini sizlere sunabiliyor.
 • Emeklilerin tatil ihtiyaçlarını karşılamaları amacıyla Deniz Bonus, Jolly Tur’da ekstra %5 indirim ve komisyonsuz 9 taksit avantajı sunuyor.
 • Deniz Bonus ile Koçtaş’ta 6 taksite varan vadelerle alışveriş gerçekleştirebilmeniz, yine mümkün.

Başvuru Kanalları

Deniz Bonus’a aşağıdaki kanallardan başvuru yapabilmeniz mümkündür.

 • İnternet Sitesi: Denizbank’ın Deniz Bonus için açmış olduğu internet sitesi bonusdenizbank.com üzerinden kredi kartı başvuru gerçekleştirmek için sağ üstteki hemen başvur butonuna tıklamanız yeterlidir.
 • Telefon: 444 0 800 Numaralı Denizbank telefon hattından da, dilediğiniz gibi Denizbank Bonus başvurusu yapabilirsiniz. Sadece nüfus cüzdanına ilişkin doğru bilgileri vermeniz yeterli olacaktır.
 • Şubeler: Herhangi bir Denizbank şubesinden de, rahatlıkla nüfus cüzdanınızı alarak Deniz Bonus ürününe başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank Emeklilere Kredi Kartı

Türkiye’nin en büyük bankalarından, yeni ismiyle QNB Finansbank da emeklilere sürekli özel fırsatlar sunan bankaların başında geliyor. CardFinans Emekli kredi kartı sayesinde, tüm ülkede bir ilki başarıp emeklilere özel kredi kartı sunan QNB Finansbank; bu ürünle sadece emeklilere özel kampanyalar ve avantajlar sunabiliyor.

 • CardFinans Emekli kredi kartı ile market harcamalarınıza aylık %5’e kadar indirim sağlayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda eczane masraflarında da CardFinans, indirim yapmak için yanıbaşınızda ve yine %5 indirim sunuyor.
 • CardFinans Emekli ile eğitim ve sağlık harcamalarınız da her zaman avantajlı. Vade farksız 3 taksitle alışveriş yapabileceğiniz bu sektörlerde ayrıca pek çok özel kampanya da aylık olarak güncelleniyor.

Başvuru Kanalları

CardFinans Emekli kredi kartı ürününe, aşağıdaki başvuru kanallarından form doldurma suretiyle başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

 • SMS: CardFinans Emekli kredi kartı ürününe SMS yolu ile başvuru sağlayabilmeniz mümkün. EMEKLI yazıp, 2273’e SMS göndererek direkt başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: CardFinans Emekli kredi kartına, qnbfinansbank.com adresinden, kartlar kategorisinden direkt “başvur” butonuyla başvuru sağlayabilmeniz mümkündür.
 • Telefon: 0850 222 0 900 Numaralı QNB Finansbank müşteri destek hattından da, CardFinans Emekli kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurmanız ve doğru bilgiler sunmanız yeterli olacaktır.
 • Şubeler: Herhangi bir QNB Finansbank şubesine nüfus cüzdanınızla birlikte giderek, CardFinans Emekli kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir