En kolay kredi Veren Bankalar 2017
Kolay kredi nedir?

Bankacılık sektörü, önceki yıllarla kıyaslandığında şimdilerde hem sayı olarak artış göstermekte hem de bazı prosedürlerini esnek tutmaktadır. Geçmiş yıllara baktığımızda kredi kullanmak isteyen vatandaşın günlerce hatta haftalarca beklemesi, tüm evrakları eksiksiz hazırlaması olağan bir durumdur. Fakat şimdilerde kredi başvurusunda bulunmak, banka şubesine dahi gitmeden sms yoluyla başvurulabilir hale gelmiştir. Dakikalar içinde yanıt alınması da ayrı bir gelişim olmaktadır. Bu durumun en temel sebebi ise kuşkusuz ki bankalar arasındaki rekabet olmaktadır. Özellikle yeni açılmış olup, müşteri sayısı az olan ve potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek isteyen bankalar, neredeyse hemen her vatandaşa kredi imkânı sunmaktadır.

Türkiye de bankacılık sektörünün her geçen gün genişlemesi de bu rekabet ortamını arttırmış ve bankaların birçok koşullarını esnek tutmasına sebep olmuştur. Bu anlamda bankalar, gelir belgesiz kredi, öğrenciye kredi, ev hanımlarına kredi ve yabancı uyruklu vatandaşa kredi gibi birçok türde kredi imkânı sunarak, nakit ihtiyaçlarınızın tek adresi haline gelmeyi başarmıştır. Acil ihtiyaçlarınız da ya da nakde sıkıştığın anlarda ,en kısa sürede size kredi veren bankalar için, bulunduğunuz zaman diliminde, bankaların yapmış olduğu kampanyaları takip etmeniz son derece faydalı olacaktır. Hemen her yıl yeni paketler hazırlayan bankalar, esnek faiz oranları ve iş akışıyla, sabitliğini koruyamamaktadır. Fakat kişilerin kara listede olma durumu, kredi kullanımlarına her zaman engel bir durum olmaktadır.

en kolay kredi

En Kolay Kredi Nasıl Alınır?

Kredi kullanmanın temel koşullarından biri kuşkusuz ki gelir belgesidir. Fakat özellikle özel sermayeli bankaların kampanyaları, gelir belgesiz kredi imkânları ile kolay kredi akımını başlatmışlardır. Bu anlamda öğrenciler ve maaş bordrosuz olan kişilerin de kredi kullanabileceği aşikârdır. Kolay kredi kullanmak, bankalar arası farklılık göstermekle birlikte, en önemli nokta kredi notudur.

Kredi notu yüksek olan kişi, hangi banka olursa olsun kolayca kredi kullanabilmektedir. Hatta kefilsiz,0 faiz ve uzun vade planlarıyla da birçok ayrıcalıklardan faydalanabilmektedirler. Fakat kredi notu düşük olanlar için, bankaların bu konudaki işleyişleri esneklik göstermektedir ve o yıl içerisindeki, koşullarını incelmek gerekir. Banka ile daha önceden ilişkisi bulunmayan kişiler için de, çekeceği kredi türüne göre istenilen evrakla da değişmektedir. Ev, araç kredisi için malın ipotek ettirilmesi, çalışan kişi için, gelir belgesi,farklı gelir kaynağı(kira geliri gibi), emekli kişiler için emeklilik belgesi ya da şirket sahibi iseniz firma belgeleri gibi belgeler genelde bankalarca istenmekte. Fakat bu belgelerin zorunluluğu da bankalar arasında farklılık göstermektedir.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Hangi bankadan daha rahat ve hızlı kredi çekeceğinizi öğrenmek için tüm bankaların, istediklerievraklar, başvuru türleri ve ekonomik kar için fazi oranlarını araştırmanız gerekmektedir. Hemen her bankanın ihtiyaç sahiplerini uğraştırmadan kredi verdiği bilindik bir durumdur. Fakat en kolay kredi vere bankalar dendiğinde akla gelen ilk bankalar; Finansbank, Odeabank Denizbank İng.Bank, HCBS Bank ve Şekerbank olmaktadır

Finansbank Kolay Kredi

Kolay kredi veren banka dendiğinde akla ilk gelen banka Finans Banktır. Gelir belgesiz, dosya masrafsız ve kefilsiz kredi imkânlarını sunan banka, sms yoluyla başvuruluşları kabul etmektedir. Bu anlamada Finansbank, öğrencilerin kredi kullanmak için tercih ettiği öncü bankalardan biridir. Finansbank kolay kredi başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Odeabank Kolay Kredi

Bankacılık sektöründe yeni olan Odebank özel sermayeli bir bankadır. Bankanın yeni bir kuruluş olması, müşteri potansiyelini arttırmayı hedeflemiş ve kolay kredi kullanmak isteyen tüketicilerin sık kullandığı bankalardan biri olmuştur. Odeabank kredi başvurusu için buraya tıklayın.

Denizbank Kolay Kredi

Yaptığı atılımlar ve kampanyalarıyla isminden sıkça bahsettiren banka, hızlı ve kolay kredi imkânlarıyladır dikkat çekmektedir.  5000 TL’den 30000 TL’ye kadar farklı faiz oranları ile müşterilerine cazip krediler sağlamaktadır. Dosya masrafsız Gelir belgesiz ve kefilsiz uygun faizli kredi için Denizbank ekonomik bir banka olmaktadır. Denizbank cevabı hemen gelen kredi başvurusu için buraya tıklayın.

ING Bank Kolay Kredi

Türkiye de yabancı sermayeli olarak açılan banka, ülkemize yüksek karlı finansman olanakları sağlamaktadır. Rekabetçileri arasında Müşteri potansiyelini yüksek tutmayı hedefleyen banka, uygun kredi ve düşük fazi oranlarıyla tercih edilen büyük kurum haline gelmiştir ING Bank ile kolay kredi başvurusu için buraya tıklayın.

HSBC Kolay Kredi

Kolay kredi imkânı sunan bir diğer banka ise HSBC Banktır. Kolay kredi olanağı sunan bankanı gerekli evrakları ise kimlik, gelir geliri, faturalar ve SSK bildirgesidir. Banka Son zamanlarda da öğrencilere düzenlenen kampanyalar ile öne çıkmaktadır.

Şekerbank Kolay Kredi

Şeker Bankta diğer banklar gibi tüketicilere kolay kredi avantajı sunmaktadır. Bankanın müşterisi olmak, kullanacağınız krediyi bir adım hızlandırmakta ve birçok gereksiz evrakla uğraşmaktan kurtarmaktadır.

Belirtilen tüm bankalar için sms ve banka şubelerinden başvurular kabul edilmektedir.

En kolay Kredi Başvurusu Yaparken İstenebilecek Ek Belgeler

 • Ücretli Çalışan iseniz Bordro veya Gelir Yazısı: 2 aydan eski olmayan bir adet Güncel Bordro veya SGK sicil no, iş yeri sicil no, aylık net ücret ve maaşınızda haciz/kesinti olup olmadığına dair bilgilerinizi içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ile  imza sirküleri
 • Emekli iseniz Emekli Belgesi: Emekli Tanıtım Kartı ve Emekli Aylığı Tahsis Belgesi / Emekli maaşınızı gösteren Banka Hesap cüzdanı
 • Şahıs Şirketi Sahibi iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi / Güncel işletme hesap özeti
 • Sermaye Şirketi Ortağı iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Kurumlar Vergisi Beyannamesi
 • Kira Geliri Sahibi iseniz Kira Belgeleri: Kiraya Konu Gayrimenkul Tapusu, 2 yıldan eski olmayan Kira Kontratı ve 2 aydan eski olmayan bir adet Kira Tahsilatına İlişkin Belge
 • Faiz Geliri Sahibi iseniz Hesap Cüzdanı: Başvuru tarihinden sonra alınmış Faiz Geliri Belgesi
 • Çiftçi iseniz Çiftçi Belgesi: Çiftçilik Belgesi ve Zirai Kazancı Gösterir Belgesi

Sadece TC kimlik numarası ile ön onaysız ve hızlı başvuru için yukarıda altı çizili yazılarımızdan ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz bir handikap oluşturmadığı sürece de talebinizin karşılanacağına emin olabilirsiniz. Ayrıca gelir belgesiz kredi veren bankalar makalemizden de ayrıntılı yönlendirmelerle kolay ve zahmetsiz ihtiyaç kredisine sahip olmanız sizin elinizde. Aşağıda en kolay kredi veren bankaları internet üzerinden kolayca başvurabilmeniz için listeledik.

7 yorum

 1. oğuz tut 6 Mart 2016
 2. oğuz tut 6 Mart 2016
  • seko 4 Ekim 2016
 3. Kadir 31 Aralık 2016
  • editor 2 Ocak 2017
 4. Nurettin 24 Temmuz 2017
  • editor 25 Temmuz 2017

Yorum yazın