En Kolay Kredi Veren Bankalar 2020En Kolay Kredi 2018

Krediler, belirli koşulların karşılanmasıyla kullandırıldıkları için yapılan başvurular hemen sonuçlandırılmamaktadır. Normal şartlar altında süreç şu şekilde işlemekteydi: Tüketici şubeye giderek başvuru yapar ya da dijital bankacılık kanalları üzerinden başvuru yapsa bile şubeye gidip, evraklarını teslim eder ve başvuru sürecini başlatırdı.

Bankacılık sektöründeki online işlemlerin daha da geliştirilmesiyle birliktekolay kredi kullandıran kurumların sayısı da arttı. En kolay kredi şeklinde tanımlandırılan bu ürünler, tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını şubeye gitmeden karşılayabilmeleri için oluşturuldu.

Kolay kredi ürünleri sayesinde artık kredi süreçlerini online bir şekilde tamamlayabilir, talep ettiğiniz finansmanı belgesiz ve kefilsiz tamamlayabilirsiniz.

Yazımız içerisinde kolay kredi veren bankalara yer verirken, aynı zamanda bu bankaların güncel kampanyalarını da sizlerle paylaştık. Geri ödeme planlarınızı en doğru şekilde hazırlayabilmeniz için faiz oranı, vade sınırı ve ek ücretlere dikkat etmenizi öneririz…

Türkiye de bankacılık sektörünün her geçen gün genişlemesi de bu rekabet ortamını arttırmış ve bankaların birçok koşullarını esnek tutmasına sebep olmuştur.

Bu anlamda bankalar, gelir belgesiz kredi, öğrenciye kredi, ev hanımlarına kredi ve yabancı uyruklu vatandaşa kredi gibi birçok türde kredi imkânı sunarak, nakit ihtiyaçlarınızın tek adresi haline gelmeyi başarmıştır.

Acil ihtiyaçlarınız da ya da nakde sıkıştığın anlarda, en kısa sürede size kredi veren bankalar için, bulunduğunuz zaman diliminde, bankaların yapmış olduğu kampanyaları takip etmeniz son derece faydalı olacaktır.

Hemen her yıl yeni paketler hazırlayan bankalar, esnek faiz oranları ve iş akışıyla, sabitliğini koruyamamaktadır. Fakat kişilerin kara listede olma durumu, kredi kullanımlarına her zaman engel bir durum olmaktadır.

en kolay kredi

En Kolay Kredi Nasıl Alınır?

Kredi kullanmanın temel koşullarından biri kuşkusuz ki gelir belgesidir. Fakat özellikle özel sermayeli bankaların kampanyaları, gelir belgesiz kredi imkânları ile kolay kredi akımını başlatmışlardır. Bu anlamda öğrenciler ve maaş bordrosuz olan kişilerin de kredi kullanabileceği aşikârdır. Kolay kredi kullanmak, bankalar arası farklılık göstermekle birlikte, en önemli nokta kredi notudur.

Kredi notu yüksek olan kişi, hangi banka olursa olsun kolayca kredi kullanabilmektedir. Hatta kefilsiz,0 faiz ve uzun vade planlarıyla da birçok ayrıcalıklardan faydalanabilmektedirler. Fakat kredi notu düşük olanlar için, bankaların bu konudaki işleyişleri esneklik göstermektedir ve o yıl içerisindeki, koşullarını incelmek gerekir.

Banka ile daha önceden ilişkisi bulunmayan kişiler için de, çekeceği kredi türüne göre istenilen evrakla da değişmektedir. Ev, araç kredisi için malın ipotek ettirilmesi, çalışan kişi için, gelir belgesi, farklı gelir kaynağı(kira geliri gibi), emekli kişiler için emeklilik belgesi ya da şirket sahibi iseniz firma belgeleri gibi belgeler genelde bankalarca istenmekte. Fakat bu belgelerin zorunluluğu da bankalar arasında farklılık göstermektedir.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Hangi bankadan daha rahat ve hızlı kredi çekeceğinizi öğrenmek için tüm bankaların, istediklerievraklar, başvuru türleri ve ekonomik kar için fazi oranlarını araştırmanız gerekmektedir. Hemen her bankanın ihtiyaç sahiplerini uğraştırmadan kredi verdiği bilindik bir durumdur.

Fakat en kolay kredi vere bankalar dendiğinde akla gelen ilk bankalar; Finansbank, Odeabank Denizbank İng.Bank, HCBS Bank ve Şekerbank olmaktadır.

Garanti Bankası En Kolay Kredi

Hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunmak ve şubeye gitmeden talep ettiğiniz krediyi hesabınıza aktarmak istiyorsanız, garanti.com.tr adresinden ya da bankanın mobil uygulamasından işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Garanti Bankası en kolay kredi limiti, bu iki kanal için maksimum 25.000 TL ile sınırlandırılmıştır. İlgili meblağ için uygulanacak olan faiz oranı % 1.59 ve kredi tahsis ücreti 125 lira olarak belirlenmiştir.

İş Bankası En Kolay Kredi

Şubeye gitmeden kredi almak isteyen müşterilerine özel “Anında Kredi” paketi hazırlayan İş Bankası 48 aya kadar vade seçenekleri sunmaktadır. Bu ürün için İşCep uygulamasını ya da bankanın internet şubesini kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Bankası en kolay kredi başvurunuz onaylandığı taktirde, kredi tutarınız vadesiz TL hesabınıza anında aktarılmaktadır. Sigorta yapılıp, yapılmamasına bağlı olarak iki farklı faiz oranı uygulanmaktadır. (Sigortalı kredide % 1.42, sigortasız üründe ise % 1.47)

Vakıfbank En Kolay Kredi

“VakıfBank’tan İnternet Hızında Kredi” sloganıyla reklamı yapılan Anında Kredi kampanyası, sadece maaş müşterileri için geçerlidir. Maaş ödemeniz bu banka aracılığıyla yapılıyorsa, mobil bankacılığı ya da internet şubesini kullanarak başvurunuzu iletebilirsiniz.

Vakıfbank en kolay kredi onayı verildikten sonra istediğiniz meblağ, maaş hesabınıza aktarılmaktadır. Sigorta yaptırılması karşılığında % 1.37, sigortasız kredi alınması durumunda ise % 1.49 faiz oranı uygulanmaktadır.

Ayrıca başvurularınızı 02:50-03:30 saatleri dışında iletmeniz gerekmektedir.

Halkbank En Kolay Kredi

Şubede vakit kaybetmeden internet üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Halk Bankası’nı da tercih edebilirsiniz. Halkbank en kolay kredi faiz oranı ise % 1.30’dur.
Hızlı Kredi adındaki bu kampanyası haricinde maaşını Halk Bankası’ndan alanlara özel avantajlarda bulunmaktadır. Maksimum vade her ikisinde de 48 ay olmakla beraber, maaş müşteri olanlara % 1.25 faiz oranı sunulmaktadır.

Ziraat Bankası En Kolay Kredi

Ziraat Bankası en kolay kredi kapsamında iki tip finansman mevcuttur. Bunlardan ilki Tüketici Kredisi olup, faiz oranı % 1.29’dur. İkincisi ise Masrafsız Tüketici Kredisi adındaki kampanyasıdır.

Bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanabileceğiniz bu kampanyada % 1.32 faiz oranıyla sunulmaktadır. Her iki krediye de; internet şubesinden, müşteri hizmetlerinden, ATM’lerden, internet sitesinden ve Ziraat Mobil’den başvuru yapabiliyorsunuz.

Yapı Kredi En Kolay Kredi

Dijital bankacılık kanallarını kullanarak başvuruda bulunmak ve kredinizi hafta sonu dâhil olmak üzere şubeye gitmeden anında çekmek istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası’nı tercih edebilirsiniz. Bankanın, “Şubesiz Kredi” ismindeki ürünü, % 1.37 ila % 1.57 arasında değişken faizlerle sunulmaktadır.

Yapı Kredi en kolay kredi için üst limit 10.000 TL, alt limit ise 1.000 TL’dir. Başvuru kanalları; bireysel internet şubesi ve mobil şubedir. Müşteri özelinde değişen faiz oranlarını detaylı incelemek için yapikredi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teb En Kolay Kredi

TEB’in internet sitesini ya da mobil uygulamasını kullanarak, şubesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce kendi finansal planınızı oluşturmak için talep edeceğiniz vadeye göre CepteTEB faiz oranlarını incelemenizi öneririz

Gelir belgesi ya da kefil istenilmeden verilen bu kredi ürünü için herhangi bir bitiş tarihi bulunmamaktadır. Bu nedenle 1.000 TL ile 30.000 TL arasındaki ihtiyaçlarınız için TEB en kolay kredi kampanyasına dilediğiniz an başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank En Kolay Kredi

Sağlık, seyahat ve ev masrafları gibi bireysel ihtiyaçlarınız için acil krediye gereksinim duyuyorsanız, QNB Finansbank en kolay kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Bunun için internetten ve mobilden hemen başvuru yapabilir ve onay aldığınız an talep ettiğiniz tutarın hesabınıza aktarılmasını isteyebilirsiniz. QNB Finansbank, ilgili kampanyada % 1.30 faiz oranı uygulamaktadır.

Ayrıca 35.000 TL’ye kadar olan kredi başvurularını değerlendirmeye almaktadır. Şubeye gitmeden alınabilen bu kredi ürünü için sigorta yapılmaktadır.

QNB Finansbank kolay kredi başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Odeabank En Kolay Kredi

Odeabank, düzenlemiş olduğu “Nakit Hazır” kampanyasıyla kredi onay sürecini hızlı bir şekilde geçirmek isteyenlere yardımcı olmaktadır. Bu kampanyaya bankanın resmi web sitesi üzerinden başvuru formu doldurarak ya da 8444’e mesaj göndererek başvurabilirsiniz.

Odeabank en kolay kredi için faiz oranları, bankanın yapacağı müşteri skorlamasından sonra belli olmaktadır. Kampanya kapsamında uygulanacak olan en yüksek faiz oranı % 1.49’ken, en düşük faiz oranı ise % 1.39’dur.

Odeabank kredi başvurusu için buraya tıklayın.

Denizbank En Kolay Kredi

Denizbank, %0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla Web’de İhtiyaç Kredisi vermektedir. 48 aya varan taksitlerle kredinizi kullanmak için anında Denizbank.com adresinden başvurunuzu iletebilirsiniz. Belirtilen faiz oranı 2.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli kredilerde geçerlidir.

Denizbank en kolay kredi ürünü için üst limit 55.000 TL’dir. 2.000 TL ile 55.000 TL arasındaki başvurulara değişken faiz uygulanmakta birlikte vadelere göre diğer faiz oranları şu şekildedir: % 1.65, % 1.72, % 1.78.

Denizbank cevabı hemen gelen kredi başvurusu için buraya tıklayın.

ING Bank Kolay Kredi

Türkiye de yabancı sermayeli olarak açılan banka, ülkemize yüksek karlı finansman olanakları sağlamaktadır. Rekabetçileri arasında Müşteri potansiyelini yüksek tutmayı hedefleyen banka, uygun kredi ve düşük fazi oranlarıyla tercih edilen büyük kurum haline gelmiştir ING Bank ile kolay kredi başvurusu için buraya tıklayın.

HSBC Kolay Kredi

Kolay kredi imkânı sunan bir diğer banka ise HSBC Banktır. Kolay kredi olanağı sunan bankanı gerekli evrakları ise kimlik, gelir geliri, faturalar ve SSK bildirgesidir. Banka Son zamanlarda da öğrencilere düzenlenen kampanyalar ile öne çıkmaktadır.

Şekerbank En Kolay Kredi

Hafta sonu ve resmi tatillerde dahil olmak üzere online bankacılık üzerinden anında kredi alabilirsiniz. Şekerbank en kolay kredi başvurunuz onaylandığı takdirde mevduat hesabınıza aktarılmasını talep edebilir ya da resmi tatil değilse başka bankalara EFT yapılmasını isteyebilirsiniz.

Eğitimden eşya alımına, tatilden seyahat planına kadar aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınız için % 1.75 faiz oranıyla Şekerbank hızlı kredi ürününe başvuru yapabilirsiniz. 48 kadar vadelendirmeimkânı sunan banka, kredinin binde 5’ini geçmeyecek şekilde tahsis ücreti almaktadır.

En Kolay Kredi Başvurusu Yaparken İstenebilecek Ek Belgeler

 • Ücretli Çalışan iseniz Bordro veya Gelir Yazısı: 2 aydan eski olmayan bir adet Güncel Bordro veya SGK sicil no, iş yeri sicil no, aylık net ücret ve maaşınızda haciz/kesinti olup olmadığına dair bilgilerinizi içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ile  imza sirküleri
 • Emekli iseniz Emekli Belgesi: Emekli Tanıtım Kartı ve Emekli Aylığı Tahsis Belgesi / Emekli maaşınızı gösteren Banka Hesap cüzdanı
 • Şahıs Şirketi Sahibi iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi / Güncel işletme hesap özeti
 • Sermaye Şirketi Ortağı iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Kurumlar Vergisi Beyannamesi
 • Kira Geliri Sahibi iseniz Kira Belgeleri: Kiraya Konu Gayrimenkul Tapusu, 2 yıldan eski olmayan Kira Kontratı ve 2 aydan eski olmayan bir adet Kira Tahsilatına İlişkin Belge
 • Faiz Geliri Sahibi iseniz Hesap Cüzdanı: Başvuru tarihinden sonra alınmış Faiz Geliri Belgesi
 • Çiftçi iseniz Çiftçi Belgesi: Çiftçilik Belgesi ve Zirai Kazancı Gösterir Belgesi

Sadece TC kimlik numarası ile ön onaysız ve hızlı başvuru için yukarıda altı çizili yazılarımızdan ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz bir handikap oluşturmadığı sürece de talebinizin karşılanacağına emin olabilirsiniz.

7 yorum

 1. oğuz tut 6 Mart 2016
 2. oğuz tut 6 Mart 2016
  • seko 4 Ekim 2016
 3. Kadir 31 Aralık 2016
  • editor 2 Ocak 2017
 4. Nurettin 24 Temmuz 2017
  • editor 25 Temmuz 2017

Yorum yazın