En uygun 2. el taşıt kredisiSon zamanlarda bankalardan kredi çekerek taşıt sahibi olmak isteyenlerin sayısında büyük bir artış olduğunu söyleyebiliriz. Gerek 0 km taşıtlar gerekse 2. El taşıtlar için bankalar çeşitli kampanyalar ve paketler hazırlayarak müşterilerine en uygun taşıt kredisini sunmaya çalışmaktadır. Siz de 2. El bir taşıt almak istiyorsanız ve de nakit paranız yok ise 2. El taşıt kredisi çekerek ihtiyacınız olan otomobile sahip olabilirsiniz. Sizin de bileceğiniz üzere pek çok banka taşıt kredisi vermektedir.

Fakat bunlardan en uygun 2. El taşıt kredisi veren banka ya da bankalar hangisidir bilmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü bankalar ve finans kuruluşları diğer kredi hizmetlerinde olduğu gibi 2. El taşıt kredisi için de birbirinden farklı faiz oranları ve masraf uygulamaktadır. Başta internet olmak üzere gerek çevremizden gerekse bankalardan yaptığımız araştırmalar neticesinde elde ettiğimiz verilere göre en uygun 2. El taşıt kredisi veren bankaları ve genel şartlarını sizler için derledik.
-Garanti Bankası 2. El Taşıt Kredisi: Garanti Bankası 2. El taşıt kredisi için müşterilerine 48 aya kadar vade imkaı sunuyor. Faiz oranı ise 24 aya kadar olan taşıt kredisi için % 1,06 iken 25 – 48 aya vade seçeneği için % 1,08 olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi: Aracın değeri 50 bin TL’ye kadar ise değerinin % 70’ine kadar; 50 bin TL üzerinde ise değerinin yarısı kadar kredi sunmaktadır. 48 aya kadar vadelendirebileceğiiz Vakıfbank 2. El taşıt kredisinde ister 3 aylık periyotlar halinde ister değişken taksit seçenekleri ile geri ödeme yapabilirsiniz. Faiz oranı ise % 1,09 olarak belirlenmiştir.

Ziraat Bankası 2. El Taşıt Kredisi: 2. El taşıt kredisi çekmek isteyen müşteriler için birbirinden cazip taşıt kredisi paketleri bulunmaktadır. En uygun 2. El taşıt kredisi için eğer kaskoyu da bankadan yaptırmak isterseniz % 1,09 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri olan paketi önerebiliriz.

Halkbank 2. El Taşıt Kredisi:48 ay vade ve % 1,24 faiz oranıyla 2. El taşıt kredisi alabilirsiniz. Üstelik kaskoyu Halkbank aracılığıyla yaptırırsanız faiz oranında kayda değer bir indirim alabilirsiniz.

Etiketler:

2 yorum

  1. Zeynel Özdil 22 Aralık 2015
  2. Sevcan 15 Ocak 2016

Yorum yazın