enpara.com ayın enparalısı incelemesi

Daha önce nasıl enpara.com müşterisi olacağınızı anlatmıştık. Enpara.com müşterilerine özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Yalnız son zamanlarda fark etmiş olacaklar ki bir çok kullanıcı enpara’yı sadece kampanyaları için kullanır olmuşlar. Tahmin ettiğimiz üzere Ayın Enpara’lısı uygulamasını da bu yüzden başlatmışlar.

Ayın Enparalısı nedir?

1 ay boyunca aşağıda belirtilen işlemlerin en az 5 tanesini gerçekleştiren, yani bankacılık işlemlerinin önemli bir kısmını Enpara.com’dan yapan kişilere ‘Ayın Enparalısı’ denir.

Ayın Enparalısı nasıl olunur?

Enpara.com’un belirlemiş olduğu işlemlerin en az 5 tanesini gerçekleştirenler ayın enparalısı oluyor. Bu işlemleri aşağıda liste halinde verdik;

list 1 Hesaplarınıza toplamda en az 100 TL’lik para girişi olması
list 2 Toplamda en az 100 TL’lik para transferi yapılması
list 3 Toplamda en az 100 TL’lik kredi kartı borcu ödenmesi
list 4 En az 1 adet fatura ödenmesi
list 5 Cep telefonuna en az 1 defa TL yüklenmesi
list 6 ATM’den en az 1 defa para çekilmesi
list 7 Encard’ınız ile en az 1 defa harcama yapılması
list 7 Bir önceki ay boyunca her gün toplam mevduatınızın en az 5.000 TL olması
list 7 Bir önceki ay kredi taksitlerinizin düzenli ödenmesi

Enpara.com 5 işlemi tamamlayamayan müşterilerine de zaman zaman ayın enparalısı olabilmeleri için süprizleri olacağını da belirtiyor.

Neden böyle bir uygulama başlatıldı?

Enpara.com olarak bankacılık ihtiyaçları için bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür etmek amacıyla bugüne kadar hep yenilikçi, uzun dönemli ve bol faydalı kampanyalar sunmaya çalıştık 🙂 Ancak bazı müşterilerimizin Enpara.com’u ağırlıklı olarak kampanyalarımızdan faydalanmak amacıyla kullandığını veya bankacılık hizmetlerimizden yeterince faydalanmadığını fark ettik. Dolayısıyla, bazı önemli kampanyalarımızı sadece ‘Ayın Enparalısı’ olan müşterilerilerimize sunarak hem müşterilerimizi Enpara.com’u daha kapsamlı kullanmaya özendirmeyi, hem de kampanya maliyetlerimizi daha etkin ve adaletli yönetmeyi hedefliyoruz. Biliyorsunuz, Enpara.com olarak maliyetlerimizden sağladığımız her tasarrufu daha avantajlı mevduat ve kredi faiz oranları sunarak sizinle paylaşıyoruz.

enpara-com-ayin-enparalisi-incelemesi

Neden ayın enparalısı olmalıyım?

‘Ayın Enparalısı’ olduğunuzda diğer kampanyalarımıza ek olarak sadece Ayın Enparalılarına sunacağımız özel kampanyalardan da faydalanabileceksiniz.

Ayın enparalısı olup olmadığımı nasıl takip ederim?

İnternet şubemize giriş yaptıktan sonra sağ üstte, adınızın solundaki ‘Ayın Enparalısı’ adımını tıklayarak ya da cep şubemizin ana sayfasındaki ‘Ayın Enparalısı’ butonuna basarak ‘Ayın Enparalısı’ olup olmadığınızı ve ‘Ayın Enparalısı’ olmak için kaç adımızın kaldığını kolayca görebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum yazın